App Store Google Play

Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

30.07.2014 11:48
Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

Під час робочого візиту до Дніпропетровської області Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій відвідав у Дніпропетровську воєнний госпіталь, міські лікарні №16 та №7, станцію швидкої меддопомоги, дитячу клінічну лікарню №3 імені професора Руднєва, обласну лікарню імені Мечникова та медичну академію. Для себе відзначив чотири позитивних моменти у роботі цих установ. Враженнями поділився з журналістами під час прес-конференції.

 

На Дніпропетровщині Міністра приємно вразила тісна співпраця військової і цивільної медицини, а саме воєнного госпіталю і обласної лікарні імені Мечникова.

 

«Абсолютно налагоджений механізм взаємодії між лікувальними установами. Медики працюють на найвищому рівні», – наголосив Олег Мусій.

 

Також Міністр охорони здоров’я України розповів про цінний досвід Дніпропетровщини у започаткуванні державно-приватного партнерства, зокрема відкриття в місті сучасного діалізного центру.

 

«Дороговартісні діалізні апарати надані у лікарню на безоплатній основі. Це суттєвий внесок європейських колег у цілу систему охорони здоров’я. Велика подяка дніпропетровській владі за те, що вони зуміли налагодити це партнерство у себе в регіоні», – зазначив Олег Мусій.

 

Також Міністр розповів про те, що під час відвідування диспетчерської служби він ознайомився з сучасними технологіями, впровадженими місцевими розробниками.

 

«Ці технології використовуються для покращення роботи служби швидкої медичної допомоги. Проте їх розробка у 5 разів дешевша, ніж західні аналоги», – сказав він.

 

Також Олег Мусій додав, що досвід Дніпропетровщини у цьому питанні буде детально вивчений та впроваджений на території всієї країни.

 

Вразила Міністра охорони здоров’я України і велика кількість студентів, бажаючих отримати професію медика.

 

«Приємно, що є люди, які йдуть у медицину за покликанням, не дивлячись навіть на невелику зарплатню. Тому той факт, що на одне державне місце в Медичній академії претендує 220 молодих людей, мене приємно вразив», – сказав він.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...