App Store Google Play

Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

30.07.2014 11:48
Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

Під час робочого візиту до Дніпропетровської області Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій відвідав у Дніпропетровську воєнний госпіталь, міські лікарні №16 та №7, станцію швидкої меддопомоги, дитячу клінічну лікарню №3 імені професора Руднєва, обласну лікарню імені Мечникова та медичну академію. Для себе відзначив чотири позитивних моменти у роботі цих установ. Враженнями поділився з журналістами під час прес-конференції.

 

На Дніпропетровщині Міністра приємно вразила тісна співпраця військової і цивільної медицини, а саме воєнного госпіталю і обласної лікарні імені Мечникова.

 

«Абсолютно налагоджений механізм взаємодії між лікувальними установами. Медики працюють на найвищому рівні», – наголосив Олег Мусій.

 

Також Міністр охорони здоров’я України розповів про цінний досвід Дніпропетровщини у започаткуванні державно-приватного партнерства, зокрема відкриття в місті сучасного діалізного центру.

 

«Дороговартісні діалізні апарати надані у лікарню на безоплатній основі. Це суттєвий внесок європейських колег у цілу систему охорони здоров’я. Велика подяка дніпропетровській владі за те, що вони зуміли налагодити це партнерство у себе в регіоні», – зазначив Олег Мусій.

 

Також Міністр розповів про те, що під час відвідування диспетчерської служби він ознайомився з сучасними технологіями, впровадженими місцевими розробниками.

 

«Ці технології використовуються для покращення роботи служби швидкої медичної допомоги. Проте їх розробка у 5 разів дешевша, ніж західні аналоги», – сказав він.

 

Також Олег Мусій додав, що досвід Дніпропетровщини у цьому питанні буде детально вивчений та впроваджений на території всієї країни.

 

Вразила Міністра охорони здоров’я України і велика кількість студентів, бажаючих отримати професію медика.

 

«Приємно, що є люди, які йдуть у медицину за покликанням, не дивлячись навіть на невелику зарплатню. Тому той факт, що на одне державне місце в Медичній академії претендує 220 молодих людей, мене приємно вразив», – сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...