App Store Google Play

Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

30.07.2014 11:48
Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

Під час робочого візиту до Дніпропетровської області Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій відвідав у Дніпропетровську воєнний госпіталь, міські лікарні №16 та №7, станцію швидкої меддопомоги, дитячу клінічну лікарню №3 імені професора Руднєва, обласну лікарню імені Мечникова та медичну академію. Для себе відзначив чотири позитивних моменти у роботі цих установ. Враженнями поділився з журналістами під час прес-конференції.

 

На Дніпропетровщині Міністра приємно вразила тісна співпраця військової і цивільної медицини, а саме воєнного госпіталю і обласної лікарні імені Мечникова.

 

«Абсолютно налагоджений механізм взаємодії між лікувальними установами. Медики працюють на найвищому рівні», – наголосив Олег Мусій.

 

Також Міністр охорони здоров’я України розповів про цінний досвід Дніпропетровщини у започаткуванні державно-приватного партнерства, зокрема відкриття в місті сучасного діалізного центру.

 

«Дороговартісні діалізні апарати надані у лікарню на безоплатній основі. Це суттєвий внесок європейських колег у цілу систему охорони здоров’я. Велика подяка дніпропетровській владі за те, що вони зуміли налагодити це партнерство у себе в регіоні», – зазначив Олег Мусій.

 

Також Міністр розповів про те, що під час відвідування диспетчерської служби він ознайомився з сучасними технологіями, впровадженими місцевими розробниками.

 

«Ці технології використовуються для покращення роботи служби швидкої медичної допомоги. Проте їх розробка у 5 разів дешевша, ніж західні аналоги», – сказав він.

 

Також Олег Мусій додав, що досвід Дніпропетровщини у цьому питанні буде детально вивчений та впроваджений на території всієї країни.

 

Вразила Міністра охорони здоров’я України і велика кількість студентів, бажаючих отримати професію медика.

 

«Приємно, що є люди, які йдуть у медицину за покликанням, не дивлячись навіть на невелику зарплатню. Тому той факт, що на одне державне місце в Медичній академії претендує 220 молодих людей, мене приємно вразив», – сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...