App Store Google Play

Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

30.07.2014 11:48
Мусій: Медичне забезпечення Дніпропетровська – на найвищому рівні

Під час робочого візиту до Дніпропетровської області Міністр охорони здоров’я України Олег Мусій відвідав у Дніпропетровську воєнний госпіталь, міські лікарні №16 та №7, станцію швидкої меддопомоги, дитячу клінічну лікарню №3 імені професора Руднєва, обласну лікарню імені Мечникова та медичну академію. Для себе відзначив чотири позитивних моменти у роботі цих установ. Враженнями поділився з журналістами під час прес-конференції.

 

На Дніпропетровщині Міністра приємно вразила тісна співпраця військової і цивільної медицини, а саме воєнного госпіталю і обласної лікарні імені Мечникова.

 

«Абсолютно налагоджений механізм взаємодії між лікувальними установами. Медики працюють на найвищому рівні», – наголосив Олег Мусій.

 

Також Міністр охорони здоров’я України розповів про цінний досвід Дніпропетровщини у започаткуванні державно-приватного партнерства, зокрема відкриття в місті сучасного діалізного центру.

 

«Дороговартісні діалізні апарати надані у лікарню на безоплатній основі. Це суттєвий внесок європейських колег у цілу систему охорони здоров’я. Велика подяка дніпропетровській владі за те, що вони зуміли налагодити це партнерство у себе в регіоні», – зазначив Олег Мусій.

 

Також Міністр розповів про те, що під час відвідування диспетчерської служби він ознайомився з сучасними технологіями, впровадженими місцевими розробниками.

 

«Ці технології використовуються для покращення роботи служби швидкої медичної допомоги. Проте їх розробка у 5 разів дешевша, ніж західні аналоги», – сказав він.

 

Також Олег Мусій додав, що досвід Дніпропетровщини у цьому питанні буде детально вивчений та впроваджений на території всієї країни.

 

Вразила Міністра охорони здоров’я України і велика кількість студентів, бажаючих отримати професію медика.

 

«Приємно, що є люди, які йдуть у медицину за покликанням, не дивлячись навіть на невелику зарплатню. Тому той факт, що на одне державне місце в Медичній академії претендує 220 молодих людей, мене приємно вразив», – сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...