App Store Google Play

У Дніпропетровську вперше відбувся чемпіонат з футбольного фристайлу

27.07.2014 09:54
У Дніпропетровську вперше відбувся чемпіонат з футбольного фристайлу
За підсумками останньої частини змагань, які тривали більше 2 годин, а саме баттлу, переміг фристайлер з Кривого Рогу на прізвисько Fan.

Друге місце судді віддали учаснику з Полтави на прізвисько «Владуха», третє виборов дніпропетровець із ніком «АТ», який виступив співорганізатором турніру. Він же узяв іще два кубки в різних номінаціях, зокрема Ironman.

Ініціатива проведення всекраїнських змагань з футбольного фристайлу «DNEPR CUP 2014» належить Іллі Гусаку з Дніпродзержинська. Один із членів журі - його тепер вже знаменитий земляк, чемпіон України Red Bull Street Style 2012 року Максим Дудка. Інший - не менш титулований Олексій Жураховський з Києва, чемпіон України 2009 року.

У перерві між змаганнями судді змінили офіційний одяг на спортивний і продемонстрували публіці та менш досвідченим колегам показові вступи.

У змаганнях взяли участь 8 фристайлерів із Києва, Запоріжжя, Полтави, Дніпропетровська, Кривого Рогу та Дніпродзержинська. Організатори отримали 10 заявок, двоє учасників не змогли приїхати.

Організатором змагань виступила Дніпропетровська обласна громадська організація «Спортивний клуб «Престиж» і фрістайлерний клуб «Cube». Майданчик для змагань надала «КіноТема» - кінотеатр у ТЦ «Материк».

 9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...