App Store Google Play

У Дніпропетровську вперше відбувся чемпіонат з футбольного фристайлу

27.07.2014 09:54
У Дніпропетровську вперше відбувся чемпіонат з футбольного фристайлу
За підсумками останньої частини змагань, які тривали більше 2 годин, а саме баттлу, переміг фристайлер з Кривого Рогу на прізвисько Fan.

Друге місце судді віддали учаснику з Полтави на прізвисько «Владуха», третє виборов дніпропетровець із ніком «АТ», який виступив співорганізатором турніру. Він же узяв іще два кубки в різних номінаціях, зокрема Ironman.

Ініціатива проведення всекраїнських змагань з футбольного фристайлу «DNEPR CUP 2014» належить Іллі Гусаку з Дніпродзержинська. Один із членів журі - його тепер вже знаменитий земляк, чемпіон України Red Bull Street Style 2012 року Максим Дудка. Інший - не менш титулований Олексій Жураховський з Києва, чемпіон України 2009 року.

У перерві між змаганнями судді змінили офіційний одяг на спортивний і продемонстрували публіці та менш досвідченим колегам показові вступи.

У змаганнях взяли участь 8 фристайлерів із Києва, Запоріжжя, Полтави, Дніпропетровська, Кривого Рогу та Дніпродзержинська. Організатори отримали 10 заявок, двоє учасників не змогли приїхати.

Організатором змагань виступила Дніпропетровська обласна громадська організація «Спортивний клуб «Престиж» і фрістайлерний клуб «Cube». Майданчик для змагань надала «КіноТема» - кінотеатр у ТЦ «Материк».

 9 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...