App Store Google Play

Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

26.07.2014 10:30
Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

Наразі департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації веде переговори з латвійською стороною. Найближчим часом вони мають вирішити, в яку саме лікарню та в які строки направлять військових.

 

17 липня відбувся візит до Дніпропетровщини Міністра закордонних справ Латвійської Республіки Едгарса Рінкевічса. Під час нього Міністр заявив, що Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО.

 

Наразі посольство Латвійської Республіки в Україні вже звернулося до Дніпропетровської облдержадміністрації з проханням визначити постраждалих, яким необхідна допомога, та надати інформацію про них.

 

«Посилаючись на досягнуті домовленості, інформую, що наша сторона готова прийняти на лікування в одну з лікарень Латвії 2 поранені особи», - йдеться у листі надзвичайного та повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе. 

 

В. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Македонський повідомив, що вже визначено військових, які поїдуть лікуватися до Латвії.

 

«Ці хлопці наразі знаходяться в лікарні ім. Мечникова. Обидва мають дуже важкі травми: поранення, переломи, порушення функцій органів. У Дніпропетровську вони вже перенесли операції та отримують всю необхідну медичну допомогу, - зазначив він. -  Ми сподіваємося, що латвійські лікарі допоможуть колегам з України та спільними зусиллями вони зможуть повернути хлопців до максимально повноцінного життя. Крім того, тамошні клініки мають більше можливостей для залучення до лікування європейських спеціалістів».  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...