App Store Google Play

Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

26.07.2014 10:30
Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

Наразі департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації веде переговори з латвійською стороною. Найближчим часом вони мають вирішити, в яку саме лікарню та в які строки направлять військових.

 

17 липня відбувся візит до Дніпропетровщини Міністра закордонних справ Латвійської Республіки Едгарса Рінкевічса. Під час нього Міністр заявив, що Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО.

 

Наразі посольство Латвійської Республіки в Україні вже звернулося до Дніпропетровської облдержадміністрації з проханням визначити постраждалих, яким необхідна допомога, та надати інформацію про них.

 

«Посилаючись на досягнуті домовленості, інформую, що наша сторона готова прийняти на лікування в одну з лікарень Латвії 2 поранені особи», - йдеться у листі надзвичайного та повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе. 

 

В. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Македонський повідомив, що вже визначено військових, які поїдуть лікуватися до Латвії.

 

«Ці хлопці наразі знаходяться в лікарні ім. Мечникова. Обидва мають дуже важкі травми: поранення, переломи, порушення функцій органів. У Дніпропетровську вони вже перенесли операції та отримують всю необхідну медичну допомогу, - зазначив він. -  Ми сподіваємося, що латвійські лікарі допоможуть колегам з України та спільними зусиллями вони зможуть повернути хлопців до максимально повноцінного життя. Крім того, тамошні клініки мають більше можливостей для залучення до лікування європейських спеціалістів».  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...