App Store Google Play

Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

26.07.2014 10:30
Латвія прийме на безкоштовне лікування двох поранених українців

Наразі департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації веде переговори з латвійською стороною. Найближчим часом вони мають вирішити, в яку саме лікарню та в які строки направлять військових.

 

17 липня відбувся візит до Дніпропетровщини Міністра закордонних справ Латвійської Республіки Едгарса Рінкевічса. Під час нього Міністр заявив, що Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО.

 

Наразі посольство Латвійської Республіки в Україні вже звернулося до Дніпропетровської облдержадміністрації з проханням визначити постраждалих, яким необхідна допомога, та надати інформацію про них.

 

«Посилаючись на досягнуті домовленості, інформую, що наша сторона готова прийняти на лікування в одну з лікарень Латвії 2 поранені особи», - йдеться у листі надзвичайного та повноважного посла Латвійської Республіки в Україні Аргіти Даудзе. 

 

В. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Македонський повідомив, що вже визначено військових, які поїдуть лікуватися до Латвії.

 

«Ці хлопці наразі знаходяться в лікарні ім. Мечникова. Обидва мають дуже важкі травми: поранення, переломи, порушення функцій органів. У Дніпропетровську вони вже перенесли операції та отримують всю необхідну медичну допомогу, - зазначив він. -  Ми сподіваємося, що латвійські лікарі допоможуть колегам з України та спільними зусиллями вони зможуть повернути хлопців до максимально повноцінного життя. Крім того, тамошні клініки мають більше можливостей для залучення до лікування європейських спеціалістів».  

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...