App Store Google Play

Дніпряни в змозі сам утримувати своїх пенсіонерів

26.07.2014 16:21
Дніпряни в змозі сам утримувати своїх пенсіонерів

Дніпропетровська область вперше за останні кілька років самостійно забезпечила себе коштами на виплату пенсій

 

Це стало можливим завдяки підвищенню заробітної плати в регіоні, а також легалізації робочих місць. Такі підсумки були підведені на засіданні Дніпропетровської обласної тристоронньої соціально-економічної ради, яка пройшла за участю заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Геннадія Корбана.

 

«Всі знають, в якому становищі перебуває країна, у нас є багато проблем, але ми повинні продовжувати те, що почали. Насамперед, це підвищення заробітних плат та розвиток соціальної сфери. Наше завдання максимально знизити навантаження на наших людей, для того, щоб вони менше відчували труднощі», - наголосив Геннадій Корбан.

 

Як доповів голова Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв, соціальний діалог, який налагоджений в регіоні, навіть в складній соціально-економічній ситуації, дає свій позитивний результат. Заклик губернатора збільшити оплату праці працівникам ГМК з квітня на 20% отримав підтримку у всіх учасників діалогу. Приклад тут показали багато підприємств ГМК, енергетики та інших галузей економіки. Це, насамперед, підприємства групи «Приват», ГЗК Метінвесту.

 

Середньомісячна зарплата по всім галузям в області за січень-травень 2014 року зросла на 6,2%, при цьому фонд оплати праці в області також збільшився на 4,6%. Це свідчить про те, що роботодавці збільшили зарплату не шляхом скорочення робочих місць, а зберегли фонд оплати і навіть його розширили.

 

«Вперше за останні роки Дніпропетровська область повністю забезпечила себе сумою на виплату пенсій. Це ті гроші, які роботодавці перераховують як соціальний податок. Нам вперше його вистачить на 100,3%. Це за рахунок того, що ми підвищуємо зарплати і займаємося легалізацією робочих місць. Зокрема, нещодавно пройшов черговий місячник з легалізації, ініційований облдержадміністрацією», - зазначив Віктор Сергєєв.

 

Голова Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок Віталій Дубіль додав, що ініціатива губернатора допомогла профспілкам посилити роботу і спільно прийти до того, що ГМК в червні підвищив зарплату на 25%. Деякі підприємства підвищили зарплату на 40-50%.

 

«Це серйозний показник. І цю роботу потрібно продовжувати. Ми запланували провести найближчим часом зустрічі з автодорожниками, транспортниками, представниками переробної промисловості, машинобудівниками», - зазначив Віталій Дубіль.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...