App Store Google Play

«Гарний настрій – запорука миру»

25.07.2014 11:48
«Гарний настрій – запорука миру»

26 та 27 липня у рамках програми «Гарний настрій - запорука миру» для гостей та жителів Дніпропетровщини пройдуть цікаві та корисні заходи. Цими вихідними можна буде відвідати мистецькі акції, позайматися спортом або взяти участь у тематичному майстер-класі.
Зокрема, у Дніпропетровську 26 липня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка працюватиме пункт обміну недоліків на чесноти, виставка-ярмарок меду, виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості, відбудеться концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю "Славутич"

У центральному міському дитячому парку Лазаря Глоби проходитиме благодійне заняття «Йога», виставка асоціації творчих майстрів ужиткового мистецтва та рукоділля, концертна програма фольклорного ансамблю «Горлиця» та ансамблю української пісні «Криниці», читання казок для найменших відвідувачів парку «Казочка для малечі».

Пізнавальні програми для дітей та дорослих представить Дніпропетровський планетарій - «Як Місяць до Сонця у гості ходив», «Енциклопедія космосу», «Імперія Сонця», «За гранню видимого світу».

На бульварі біля приміщення Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Кирила та Мефодія відбудеться акція «Мир починається з посмішки», працюватиме виставка «Цікаві надходження», яка запропонує переглянути книги авторів, що стали лауреатами літературних премій.

Біля ТК «Пассаж» проходитимуть інтерактивні програми для дітей, сальсотека, майстер-класи з аргентинського танго
27 липня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка проходитиме концертна програма працюватиме пункт обміну недоліків на чесноти, виставка-ярмарок меду, виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості, відбудеться концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич»
У центральному міському дитячому парку Лазаря Глоби проходитиме концертна програма творчих колективів будинку культури «Північний» та читання казок для найменших відвідувачів парку.
Дніпропетровський планетарій представить програми «Як Місяць до Сонця у гості ходив», «Небесний годинник», «Темна матерія: питання без відповіді».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...