App Store Google Play

«Гарний настрій – запорука миру»

25.07.2014 11:48
«Гарний настрій – запорука миру»

26 та 27 липня у рамках програми «Гарний настрій - запорука миру» для гостей та жителів Дніпропетровщини пройдуть цікаві та корисні заходи. Цими вихідними можна буде відвідати мистецькі акції, позайматися спортом або взяти участь у тематичному майстер-класі.
Зокрема, у Дніпропетровську 26 липня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка працюватиме пункт обміну недоліків на чесноти, виставка-ярмарок меду, виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості, відбудеться концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю "Славутич"

У центральному міському дитячому парку Лазаря Глоби проходитиме благодійне заняття «Йога», виставка асоціації творчих майстрів ужиткового мистецтва та рукоділля, концертна програма фольклорного ансамблю «Горлиця» та ансамблю української пісні «Криниці», читання казок для найменших відвідувачів парку «Казочка для малечі».

Пізнавальні програми для дітей та дорослих представить Дніпропетровський планетарій - «Як Місяць до Сонця у гості ходив», «Енциклопедія космосу», «Імперія Сонця», «За гранню видимого світу».

На бульварі біля приміщення Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Кирила та Мефодія відбудеться акція «Мир починається з посмішки», працюватиме виставка «Цікаві надходження», яка запропонує переглянути книги авторів, що стали лауреатами літературних премій.

Біля ТК «Пассаж» проходитимуть інтерактивні програми для дітей, сальсотека, майстер-класи з аргентинського танго
27 липня у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка проходитиме концертна програма працюватиме пункт обміну недоліків на чесноти, виставка-ярмарок меду, виробів сучасної та народної творчості провідних майстрів України, майстер-класи з різних видів сучасної та народної творчості, відбудеться концерт Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич»
У центральному міському дитячому парку Лазаря Глоби проходитиме концертна програма творчих колективів будинку культури «Північний» та читання казок для найменших відвідувачів парку.
Дніпропетровський планетарій представить програми «Як Місяць до Сонця у гості ходив», «Небесний годинник», «Темна матерія: питання без відповіді».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...