App Store Google Play

«Дніпро» переграв донецький «Металург» по стандартах

25.07.2014 22:15
«Дніпро» переграв донецький «Металург» по стандартах

Коли дві команди однаково погані готові до гри, вирішальним фактором для перемоги стає майстерність – та сама, яка або є, або немає.

 

Останню тезу яскраво підтвердив матч відкриття першості України з футболу 25 липня, у якому зійшлися на Арені-Львів донецький «Металург» та Дніпропетровський «Дніпро». Номінальні гості (попри те, що обидві команди відмахали понад 1000 кілометрів від дому) перемогли завдяки влучним ударам Конплянки і Матеуса зі стандартів. Свої ж можливості після кутових і навіть пенальті донеччани втратили.

 

Гар обох команд, особливо на тлі Чемпіонату Світу, що тільки-но завершився, була далека від досконалості. І якщо до донеччан і претензій бути не може – після втрати шістьох виконавців у міжсезоння деякі позиції у команді закривають 17-річні хлопці або ж учорашні гравці першої ліги, - то дніпряни, яким за 4 дні стартувати в Лізі Чемпіонів, відверто розчарували. Від початку і до забитого голу було помітно, що взаємодія між гравцями не на високому рівні, фізичні кондиції лідерів команди далекі від оптимальних, Сергій Кравченко у ролі хвилеріза взагалі цій команді не підходить.

 

Аби не вдала гра центрального оборонця Дугласа, ще до перерви рахунок міг стати 2:0 на користь «Металурга» - в обох моментах захист «Дніпра» нагадував розгублених хлопчаків, а воротар Бойко виглядав відвертим статистом. Мав відкривати рахунок Матеус, який вийшов сам-на-сам з Бандурою, але сильно пробив у воротаря. Втім, голів глядач у Львові так і не побачили.

 

По перерві ж гра ще більше уповільнилася і стало зрозуміло, що врятувати гру від сухої нічиєї можуть лише стандарти. Так і сталося: двічі Чечер відверто зрубував Зозулю (у першому випадку за штрафною, у другому – в ній), після чого Коноплянка зі штрафного, а Матеус з позначки пробили бездоганно.

 

Насамкінець реабілітуватися могли й «господарі» - це герой матчу Дуглас у компенсований час навіщось у штрафній вліпив ззаду по ногах молодому Задираці, внаслідок чого «Дніпро» отримав пенальті вже у власні ворота. Втім, Бойко, який протягом гри помітно нервував, реабілітувався перед партнерами, відбивши удар Алешандре у поперечку.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...