App Store Google Play

У центрі Дніпропетровська призупинено незаконне будівництво

24.07.2014 20:54
У центрі Дніпропетровська призупинено незаконне будівництво

У ході 53-й сесії міської ради Дніпропетровська керівник фракції ВО «Демократи» Каміль Примаков заявив про те, що у дворі будинку № 8-а по вул. Шаумяна у Дніпропетровську ведеться будівництво багатоповерхового будинку, реалізоване з численними порушеннями.

 

У четвер, 24 липня, для ознайомлення з умовами ведення будівництва відбулося виїзне засідання депутатської комісії із земельних питань та архітектури за участю керівництва департаменту корпоративних прав та земельних ресурсів, ініційоване Камілем Примаковим.

 

Каміль Примаков розповів, що наразі вже отримані відповіді від компетентних органів щодо незаконності будівництва. За його словами, раніше забудовник приватизував багатоквартирний будинок, що знаходився на місці будівельного майданчика, а землевідведення він намагався узаконити через рішення сесії міської ради.

 

«На різні депутатські запити і ДАБК, і прокуратура, відповіли, що ніяких правовстановлюючих документів немає і дозволу на будівництво не давалося. Забудовник неодноразово намагався на сесії міської ради вирішити питання про землевідведення, але ці питання нам вдавалося знімати з порядку денного. На сьогоднішній день тут знаходиться двоповерховий житловий будинок, який є історико-культурною спадщиною, а за фактом тут нічого немає і давно знесено. Забудовник намагається відвести землю по фактичному розташуванню нерухомого майна під неіснуюче домоволодіння. Це пряме порушення законодавства. Ми звернулися до правоохоронних органів, органів прокуратури з тим, щоб дана справа була розслідувана, а винні понесли відповідальність. Ніякого будівництва багатоповерхового будинку тут бути не може через густу забудову", - сказав Каміль Примаков.

 

За словами мешканців прилеглих будинків, історія незаконного будівництва триває з 2007 року, коли навколо двоповерхового багатоквартирного будинку, який був приватизований, з'явився паркан. З лютого 2014 були розпочаті будівельні роботи, що поступово розширювалися, захоплюючи під себе нові території двору.

 

«Було витрачено багато часу для того, аби узаконити будівництво, тому що ніяких інформаційних щитів немає. Був вивезений великий обсяг землі, захоплена ділянка двору, на якому розташований дитячий майданчик, спиляно близько 15 дерев. Завдяки депутатам, зокрема - Камілю Примакову, на даний момент будівництво призупинено. Ми робили запити в ДАБК, міськвиконком, прокуратуру. Скрізь ми отримали відповіді про те, що будівництво незаконне.  Прокуратура веде слідство, а в міліції відкрито відповідне кримінальне провадження», - розповів член ініціативної групи Станіслав Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....