App Store Google Play

Дніпропетровську показали «Майдан»

24.07.2014 18:46
Дніпропетровську показали «Майдан»

З 24 липня в національний прокат виходить документальна стрічка про громадянську революцію в Україні - «Майдан» Сергія Лозниці.

У рамках проекту "Другое кино" фільм вже був представлений дніпропетровцям на спеціальному допрем'єрному показі. Формат заходу організатори зробили відкритим. Серед запрошених - учасники київського та дніпропетровського Майданів. До них змогли приєднатися і всі охочі, яким вкрай тяжко було чекати офіційної прем'єри.

Допрем'єрний показ "Майдана" в Києві викликав ажіотаж. У Дніпропетровську бажаючих подивитись стрічку виявилось не менше - в холі кінотеатру ледве можна проштовхнутися. Серед гостей багато знайомих облич - усі вони переважно учасники київського і дніпропетровського Майданів.

Очікування у всіх однакові - бажання побачити справжній Майдан, картину, що передасть емоції тієї "зими, що нас змінила", вселила віру і надію. Стрічку автор розпочав українським гімном, який підхопили і глядачі.

Стрічка охоплює хроніку 90 днів протистояння, від 15 грудня 2013 року. "Майдан" знятий лише однією камерою. Додатково до проекту режисер залучив лише звукорежисера. У фільмі немає ані озвучення, ані сюжету, лише півхвилинні відеоплани, що змінюють один оден.

Реакція була неоднозначною. Дехто залишив перегляд посеред сеансу. Втім, більшість додивилась до кінця. Показ тривав дві з половиною години. По його закінченнюдумки й емоції у людей   розділились.

Для інших учасників київського Майдану стрічка залишила негативний відбиток. Весь фільм ті сприйняли як набір сухого відеоряду та зневажання учасниками Майдану.

Власні висновки щодо стрічки маєте нагоду зробити вже зараз. У національному прокаті вона стартувала з 24 липня і йтиме на великих екранах декілька тижнів.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...