App Store Google Play

У Дніпропетровську пропонують їсти терористів

23.07.2014 09:47
У Дніпропетровську пропонують їсти терористів

Така ідея боротьби за мир прийшла в голову одній з дніпропетровських активісток, яка довгий час займалась у якості хобі виготовленням солодких льодяників. Виготовивши з півсотні цукеркових сепаратистів, терористів, тобто, таких собі «зелених чоловічків», Олена Габайдулина прийшла на благодійну акцію «Гараж-сейл», щоб жителі Дніпропетровська поласували ворогами. Всі гроші від продажу цукерок активістка передала на допомогу пораненим в зоні АТО.

Як розповіла Олена Габайдулина, виготовленням солодких льодяників вона займається досить давно. «Я робила звичайні льодяники зі звичайними стрічками для хлопчиків та дівчат, для знайомих. Так склалося, що перестала купувати льодяники на ринку - хто знає, як їх там виготовляють. Проте потреба у радості залишилася. Це ж смак дитинства», - розповідає Олена.

Проте, коли ситуація в країні ускладнилася, коли постало питання цілісності та єдності, звичайна жителька Дніпропетровщини вирішила виразити свій патріотизм, як змогла. Патріотичні льодяники з жовто-блакитними стрічками, червоні серця – це для душі. А ворожі «зелені чоловічки» й льодяникові бомби – для поїдання, щоб їх більш не було.

«Коли мене запросили взяти участь у благодійній акції «Гараж-сейл», - розповідає Олена Габайдулина, – я без жодного сумніву погодилася».

Всі гроші, які були отримані за цукерки на благодійній акції, Олена віддала на допомогу пораненим солдатам у зоні АТО.

«У нас дуже патріотичне місто, дуже багато волонтерів, які роблять свій внесок у підтримку воїнів-захисників. Проте, я не очікувала, що так багато людей прийде на благодійний ярмарок, що кожен захоче підтримати та допомогти. Цукерки купляли активно. Сепаратистів розібрали одразу», - зазначає активістка.

Олена наступного разу також збирається взяти участь у благодійній акції. А найближчим часом вона готується передати солодощі пораненим військовим у госпіталі Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...