App Store Google Play

В дніпропетровській апеляції прописався суддя-зрадник

22.07.2014 09:20
В дніпропетровській апеляції прописався суддя-зрадник

Державний зрадник Валерій Чорнобук, який ще у березні закликав давати присягу Російської Федерації, призначений на посаду судді Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Це призначення закріплене президентським Указом № 605/2014 від 19.07.2014г., розміщеним на сайті очільника держави.

«... 2. Перевести суддів, обраних безстроково: суддю Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Чорнобук Валерія Івановича на роботу на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області; ... » - йдеться в Указі.

Нагадаємо, Валерій Чорнобук був призначений на посаду голови Апеляційного суду Криму 22 грудня 2012 і вважається ставлеником екс-глави Адміністрації президента України Андрія Портнова.

У березні 2014р. на засіданні суддівського корпусу суду Чорнобук повідомив, що з 24 березня суди на території Криму приймають тільки ті заяви, автори яких спираються на норми російського законодавства.

«Суди Республіки Крим працюють на підставі Конституції РФ, на підставі тих процесуальних законів, які вказані в законі про порядок прийняття в Російську Федерацію і утворення в її складі нового суб'єкта РФ», - сказав Валерій Чорнобук.

«Є вже рішення, винесені ім'ям Російської Федерації», - додав він.

А 1 квітня Постійна комісія з нормотворчої діяльності, організації роботи Держради Республіки Крим та зв'язків з громадськістю внесла до списку осіб, перебування яких, на їх думку, на території Крим є небажаним, Валерія Чорнобука та його заступника, суддю Апеляційного суду Криму Андрія Мазницю, який, за твердженням Чорнобука, тепер переїхав разом з ним до Дніпропетровська.

Як повідомляв Дніпроград раніше, в управлінні Федеральної міграційної служби РФ в Республіці Крим заявили, що паспорт громадянина РФ на ім'я Валерія Чорнобука був виписаний згідно з його заявою, але не був отриманий, оскільки до того моменту Чорнобук втік з території Криму у зв'язку з розпочатою ФСБ РФ перевіркою його корупційних дій.

Широку відомість Валерій Чорнобук отримав у 2008 році, коли в якості судді Жовтневого райсуду приймав рішення на користь Геннадія Корбана у сеперечках за комерційні об'єкти, зокрема ТЦ "Кіровський". 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...