App Store Google Play

В дніпропетровській апеляції прописався суддя-зрадник

22.07.2014 09:20
В дніпропетровській апеляції прописався суддя-зрадник

Державний зрадник Валерій Чорнобук, який ще у березні закликав давати присягу Російської Федерації, призначений на посаду судді Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Це призначення закріплене президентським Указом № 605/2014 від 19.07.2014г., розміщеним на сайті очільника держави.

«... 2. Перевести суддів, обраних безстроково: суддю Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Чорнобук Валерія Івановича на роботу на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області; ... » - йдеться в Указі.

Нагадаємо, Валерій Чорнобук був призначений на посаду голови Апеляційного суду Криму 22 грудня 2012 і вважається ставлеником екс-глави Адміністрації президента України Андрія Портнова.

У березні 2014р. на засіданні суддівського корпусу суду Чорнобук повідомив, що з 24 березня суди на території Криму приймають тільки ті заяви, автори яких спираються на норми російського законодавства.

«Суди Республіки Крим працюють на підставі Конституції РФ, на підставі тих процесуальних законів, які вказані в законі про порядок прийняття в Російську Федерацію і утворення в її складі нового суб'єкта РФ», - сказав Валерій Чорнобук.

«Є вже рішення, винесені ім'ям Російської Федерації», - додав він.

А 1 квітня Постійна комісія з нормотворчої діяльності, організації роботи Держради Республіки Крим та зв'язків з громадськістю внесла до списку осіб, перебування яких, на їх думку, на території Крим є небажаним, Валерія Чорнобука та його заступника, суддю Апеляційного суду Криму Андрія Мазницю, який, за твердженням Чорнобука, тепер переїхав разом з ним до Дніпропетровська.

Як повідомляв Дніпроград раніше, в управлінні Федеральної міграційної служби РФ в Республіці Крим заявили, що паспорт громадянина РФ на ім'я Валерія Чорнобука був виписаний згідно з його заявою, але не був отриманий, оскільки до того моменту Чорнобук втік з території Криму у зв'язку з розпочатою ФСБ РФ перевіркою його корупційних дій.

Широку відомість Валерій Чорнобук отримав у 2008 році, коли в якості судді Жовтневого райсуду приймав рішення на користь Геннадія Корбана у сеперечках за комерційні об'єкти, зокрема ТЦ "Кіровський". 

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...