App Store Google Play

В дніпропетровській апеляції прописався суддя-зрадник

22.07.2014 09:20
В дніпропетровській апеляції прописався суддя-зрадник

Державний зрадник Валерій Чорнобук, який ще у березні закликав давати присягу Російської Федерації, призначений на посаду судді Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Це призначення закріплене президентським Указом № 605/2014 від 19.07.2014г., розміщеним на сайті очільника держави.

«... 2. Перевести суддів, обраних безстроково: суддю Апеляційного суду Автономної Республіки Крим Чорнобук Валерія Івановича на роботу на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області; ... » - йдеться в Указі.

Нагадаємо, Валерій Чорнобук був призначений на посаду голови Апеляційного суду Криму 22 грудня 2012 і вважається ставлеником екс-глави Адміністрації президента України Андрія Портнова.

У березні 2014р. на засіданні суддівського корпусу суду Чорнобук повідомив, що з 24 березня суди на території Криму приймають тільки ті заяви, автори яких спираються на норми російського законодавства.

«Суди Республіки Крим працюють на підставі Конституції РФ, на підставі тих процесуальних законів, які вказані в законі про порядок прийняття в Російську Федерацію і утворення в її складі нового суб'єкта РФ», - сказав Валерій Чорнобук.

«Є вже рішення, винесені ім'ям Російської Федерації», - додав він.

А 1 квітня Постійна комісія з нормотворчої діяльності, організації роботи Держради Республіки Крим та зв'язків з громадськістю внесла до списку осіб, перебування яких, на їх думку, на території Крим є небажаним, Валерія Чорнобука та його заступника, суддю Апеляційного суду Криму Андрія Мазницю, який, за твердженням Чорнобука, тепер переїхав разом з ним до Дніпропетровська.

Як повідомляв Дніпроград раніше, в управлінні Федеральної міграційної служби РФ в Республіці Крим заявили, що паспорт громадянина РФ на ім'я Валерія Чорнобука був виписаний згідно з його заявою, але не був отриманий, оскільки до того моменту Чорнобук втік з території Криму у зв'язку з розпочатою ФСБ РФ перевіркою його корупційних дій.

Широку відомість Валерій Чорнобук отримав у 2008 році, коли в якості судді Жовтневого райсуду приймав рішення на користь Геннадія Корбана у сеперечках за комерційні об'єкти, зокрема ТЦ "Кіровський". 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....