App Store Google Play

На Сонячному вирубали дерева і будують поле для пейнтболу

21.07.2014 12:34
На Сонячному вирубали дерева і будують поле для пейнтболу

Поки в когось війна, інші намагаються підзаробити на військових іграх. У водоохоронній смузі Дніпра невідомі вирубують дерева і розпочали будівництво стадіону для гри в пейнтбол.

 

Про початок будівництва мешканці вулиці Малиновського дізналися в черговий вихідних, коли гуляючи з дітьми набережною, побачили, як в районі будинку №60 (неподалік монумента авіаторам) невідомі хлопці вирубують зелені насадження.

 

За словами робітників, які представилися безробітними вільними найманцями із Запоріжжя, вони розчищають місце під стадіон для гри в пейнтбол.

 

За 19 і 20 липня робітники, які приїхали на автобусі без номерних знаків, встигли розчистити площу у майже 3000 кв. метрів. Зранку 21 липня приїхала вантажівка з краном, які вивантажили кілька бетонних блоків. При цьому всі вільні ділянки грунту засипані гербіцидом, аби унеможливити відновлення рослинності.

 

Місцеві мешканці, які почали бити на сполох, викликали мілцію. Співробітники АНД РВ ДМУ МВС виїхали на місце, поспілкувалися з людиною, яка представилася «хазяїном ділянки», прийняли у мешканців заяву та пообіцяли розпочати провадження.

 

Тим часом мешканці створили ініціативну групу і пишуть звернення до районної та міської влади, а також в прокуратуру. Втім, невідомих будівельників ані міліція, ані прокуратура не лякає – вони стверджують, що мають всі дозволи «від самих головних людей».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...