App Store Google Play

На Сонячному вирубали дерева і будують поле для пейнтболу

21.07.2014 12:34
На Сонячному вирубали дерева і будують поле для пейнтболу

Поки в когось війна, інші намагаються підзаробити на військових іграх. У водоохоронній смузі Дніпра невідомі вирубують дерева і розпочали будівництво стадіону для гри в пейнтбол.

 

Про початок будівництва мешканці вулиці Малиновського дізналися в черговий вихідних, коли гуляючи з дітьми набережною, побачили, як в районі будинку №60 (неподалік монумента авіаторам) невідомі хлопці вирубують зелені насадження.

 

За словами робітників, які представилися безробітними вільними найманцями із Запоріжжя, вони розчищають місце під стадіон для гри в пейнтбол.

 

За 19 і 20 липня робітники, які приїхали на автобусі без номерних знаків, встигли розчистити площу у майже 3000 кв. метрів. Зранку 21 липня приїхала вантажівка з краном, які вивантажили кілька бетонних блоків. При цьому всі вільні ділянки грунту засипані гербіцидом, аби унеможливити відновлення рослинності.

 

Місцеві мешканці, які почали бити на сполох, викликали мілцію. Співробітники АНД РВ ДМУ МВС виїхали на місце, поспілкувалися з людиною, яка представилася «хазяїном ділянки», прийняли у мешканців заяву та пообіцяли розпочати провадження.

 

Тим часом мешканці створили ініціативну групу і пишуть звернення до районної та міської влади, а також в прокуратуру. Втім, невідомих будівельників ані міліція, ані прокуратура не лякає – вони стверджують, що мають всі дозволи «від самих головних людей».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...