App Store Google Play

Коломойський через суд викидає Ставицького з переспективних родовищ

21.07.2014 13:46
Коломойський через суд викидає Ставицького з переспективних родовищ

Компанія з орбіти нинішнього губернатора Дніпропетровщини Ігоря Коломойського хоче повернути собі контроль над 90% акцій ЗАТ «Видобувна компанія «Укрнафтобуріння». Про це пише Вадим Стародубцев у «Діловій столиці».

У липні цього року кіпрська компанія «Деріпон Коммершал ЛТД» (Deripon Commercial Limited) подала позов до кількох відповідачів, серед яких британські компанії «Арес Системс ЛТД» (Ares Systems) і «Аріана Бізнес Лімітед» (Ariana Business), які володіють 45% акцій «Укрнафтобуріння».

Deripon Commercial Limited зараз належить 45% акцій «Укрнафтобуріння». До 14 грудня 2012 року ця компанія володіла 90% акцій підприємства, поки не продала половину своїх акцій близьким до екс-міністра енергетики Едуарда Ставицького фірмам Ares Systems і Ariana Business. Ці компанії були зареєстровані у 2012 році; керує ними Юлія Лобанова.

Тепер Deripon Commercial Limited вимагає визнати недійсними два договори купівлі-продажу акцій, укладені з вказаними компаніями, і відновити її у правах мажоритарного акціонера.

 Deripon Commercial Limited входить в орбіту Коломойського з 2009 року. Компанією володіє його фірма з Віргінських островів Burrard Financial Corp.

 У 2009 році Коломойський викупив контрольну долю в «Укрнафтобуріння» у структур екс-міністра екології та природних ресурсів Миколи Злочевського. Саме Злочевський, будучи главою Держкомітету природних ресурсів, видав «Укрнафтобурінню» ліцензію на розробку найперспективнішого українського газового родовища – Сахалінського (Харківська обл.). Його запаси газу оцінюються у 15 млрд кубометрів – майже на $6 млрд у нинішніх цінах.

Нагадаємо, Едуард Ставицький зараз оголошений у розшук.

Наші Гроші Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...