App Store Google Play

Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею

19.07.2014 10:45
Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею
Як передає Дніпропетровська облдержадміністрація, про свій намір укласти угоду з Республікою Польща Дніпропетровська область повідомила ще на початку червня після офіційного візиту обласної делегації в сусідню країну.

"Польський досвід реформування освітньої системи є зручним для вивчення. І це не тільки наша думка. На цьому також робив акцент директор Британської ради в Україні Мартін Даул під час свого офіційного візиту до Дніпропетровської області.

У сьогоднішньому меморандумі задекларовані також результати нашого попереднього співробітництва з Польською Республікою, які ми втілювали протягом двох років", - зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Демчик також повідомив, що найближчими кроками після підписання угоди стане укладення ще ряду домовленостей. Зокрема, це стосуватиметься обміну учнями між Дніпропетровською областю та Польщею.

У перелік обласних шкіл увійдуть 4 навчальних заклади. Це дві Дніпропетровські школи і по одній у Новомосковську та Кривому Розі. У програму будуть залучати переважно старшокласників.

Крім того, планується обмін викладачами між вузами регіону та Республіки Польща.

Також окремим пунктом співпраці Дніпропетровської області та Польщі є активізація роботи з молоддю Дніпропетровщини. За умовами документа, буде пропонуватися брати участь в освітніх програмах ЄС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...