App Store Google Play

Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею

19.07.2014 10:45
Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею
Як передає Дніпропетровська облдержадміністрація, про свій намір укласти угоду з Республікою Польща Дніпропетровська область повідомила ще на початку червня після офіційного візиту обласної делегації в сусідню країну.

"Польський досвід реформування освітньої системи є зручним для вивчення. І це не тільки наша думка. На цьому також робив акцент директор Британської ради в Україні Мартін Даул під час свого офіційного візиту до Дніпропетровської області.

У сьогоднішньому меморандумі задекларовані також результати нашого попереднього співробітництва з Польською Республікою, які ми втілювали протягом двох років", - зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Демчик також повідомив, що найближчими кроками після підписання угоди стане укладення ще ряду домовленостей. Зокрема, це стосуватиметься обміну учнями між Дніпропетровською областю та Польщею.

У перелік обласних шкіл увійдуть 4 навчальних заклади. Це дві Дніпропетровські школи і по одній у Новомосковську та Кривому Розі. У програму будуть залучати переважно старшокласників.

Крім того, планується обмін викладачами між вузами регіону та Республіки Польща.

Також окремим пунктом співпраці Дніпропетровської області та Польщі є активізація роботи з молоддю Дніпропетровщини. За умовами документа, буде пропонуватися брати участь в освітніх програмах ЄС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....