App Store Google Play

Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею

19.07.2014 10:45
Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею
Як передає Дніпропетровська облдержадміністрація, про свій намір укласти угоду з Республікою Польща Дніпропетровська область повідомила ще на початку червня після офіційного візиту обласної делегації в сусідню країну.

"Польський досвід реформування освітньої системи є зручним для вивчення. І це не тільки наша думка. На цьому також робив акцент директор Британської ради в Україні Мартін Даул під час свого офіційного візиту до Дніпропетровської області.

У сьогоднішньому меморандумі задекларовані також результати нашого попереднього співробітництва з Польською Республікою, які ми втілювали протягом двох років", - зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Демчик також повідомив, що найближчими кроками після підписання угоди стане укладення ще ряду домовленостей. Зокрема, це стосуватиметься обміну учнями між Дніпропетровською областю та Польщею.

У перелік обласних шкіл увійдуть 4 навчальних заклади. Це дві Дніпропетровські школи і по одній у Новомосковську та Кривому Розі. У програму будуть залучати переважно старшокласників.

Крім того, планується обмін викладачами між вузами регіону та Республіки Польща.

Також окремим пунктом співпраці Дніпропетровської області та Польщі є активізація роботи з молоддю Дніпропетровщини. За умовами документа, буде пропонуватися брати участь в освітніх програмах ЄС.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...