App Store Google Play

Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею

19.07.2014 10:45
Дніпропетровська область співпрацюватиме з Польщею
Як передає Дніпропетровська облдержадміністрація, про свій намір укласти угоду з Республікою Польща Дніпропетровська область повідомила ще на початку червня після офіційного візиту обласної делегації в сусідню країну.

"Польський досвід реформування освітньої системи є зручним для вивчення. І це не тільки наша думка. На цьому також робив акцент директор Британської ради в Україні Мартін Даул під час свого офіційного візиту до Дніпропетровської області.

У сьогоднішньому меморандумі задекларовані також результати нашого попереднього співробітництва з Польською Республікою, які ми втілювали протягом двох років", - зазначив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Демчик також повідомив, що найближчими кроками після підписання угоди стане укладення ще ряду домовленостей. Зокрема, це стосуватиметься обміну учнями між Дніпропетровською областю та Польщею.

У перелік обласних шкіл увійдуть 4 навчальних заклади. Це дві Дніпропетровські школи і по одній у Новомосковську та Кривому Розі. У програму будуть залучати переважно старшокласників.

Крім того, планується обмін викладачами між вузами регіону та Республіки Польща.

Також окремим пунктом співпраці Дніпропетровської області та Польщі є активізація роботи з молоддю Дніпропетровщини. За умовами документа, буде пропонуватися брати участь в освітніх програмах ЄС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...