App Store Google Play

Депутат з Дніпродзержинська подарував Правому сектору БРДМ

18.07.2014 14:52
Депутат з Дніпродзержинська подарував Правому сектору БРДМ

БРДМ-2 – бойова розвідувально-десантна машина, головна особливість якої – висока прохідність: додаткові висувні колеса допомагають без проблем подолати глибокі рови та траншеї. Одну з таких красунь хлопцям, які воюють на Сході передав урочисто в Дніпродзержинську депутат місцевої міськради Олександр Плахотник.

 

«Я став свідком, коли представник Правого сектору виступав перед депутатами і просив купити їм на фронт позашляховик. Загалом з цього прохання і пішла ідея подарувати БРДМ, тому що він буде кращий – він броньований. Зараз не до іграшок, треба допомагати кожному всім чим можна, все для фронту, все для перемоги, тому вирішили передати цю техніку в зону бойових дій», - пояснив свої дії пан Плахотник.

 

Бійці добровольчого батальйону Правого сектора своєрідно «похрестили БРДМ» – почепили український прапор на авто, після чого ретельно оглянули і перевірили бойову техніку.

 

«Машина добра, але треба ще доопрацювати – укріпити металевими листами, закрити вікна і зробити тільки бійниці, але ми вдячні Олександру Плахотнику за те що він гідно виконав свій громадянський обов’язок», - подякував депутату Ростислав Винар, голова Дніпропетровської обласної організації Правого сектору.

 

Вирішив не пасти задніх у постачанні армії й міський голова Станіслав Сафронов, який пригнав «правосекторівцям» Mitsubishi Pajero L200. Бійці прийняли подарунок із задоволенням, але зазначили, що годиться він тільки для міських доріг, а не для військової колотнечі.

 

«Там щось з електронікою бо дуже високі обороти, треба ходову робити, бронювати стекла і буде працювати», - зазначили бійці.

 

Міський голова Дніпродзержинська пообіцяв, що «прослідкує» за вдосконаленням позашляховика до військових потреб, після чого все ж передасть його Правому сектору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...