App Store Google Play

«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

17.07.2014 17:34
«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

«Немає Східної України, немає Південного Сходу України, немає Новоросії. У дійсності весь кошмар відбувається у Донецькій та Луганській областях. Україна − єдина», - сказав заступник губернатора Борис Філатов під час зустрічі з Міністром закордонних справ Латвії та Міністром закордонних справ Ісландії.

 

Міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс зазначив, що Латвія всебічно підтримує Україну у цій непростій ситуації та висловив впевненість, що фаза активної кризи в нашій країні найближчим часом завершиться.

 

«Територіальна цілісність України – це питання №1. Ми підтримуємо ті кроки, які робить ваш Уряд у цьому напрямі. Мета нашого візиту – зрозуміти, як ми будемо в подальшому розвивати співпрацю між Європейським Союзом та Україною, Латвією та Україною. Ми готові співпрацювати і з Урядом України, і з регіонами», - додав він.

 

Едгарс Рінкевічс також наголосив, що вражений тією програмою, яку реалізує керівництво Дніпропетровської області. Зокрема, мова йде про підтримку порядку, стабілізацію ситуації та допомогу людям, які в силу обставин були вимушені покинут свої домівки та знаходяться зараз на Дніпропетровщині.

 

«Нам презентували не лише антикризові міри, а й заходи, які у майбутньому розвиватимуть область», - сказав Міністр закордонних справ Латвії.

Реформи, які відбуваються в Україні, підтримує і керівництво Ісландії.

 

«Для нас дуже важливий період реформ, який починає здійснювати Уряд вашої держави. Для нас також є дуже важливим той факт, що ваш Уряд запевнив нас у тому, що для встановлення миру та спокою в Україні робиться усе можливе», - сказав Міністр закордонних справ Ісландії Гунара Брагі Свейнсcон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...