App Store Google Play

«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

17.07.2014 17:34
«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

«Немає Східної України, немає Південного Сходу України, немає Новоросії. У дійсності весь кошмар відбувається у Донецькій та Луганській областях. Україна − єдина», - сказав заступник губернатора Борис Філатов під час зустрічі з Міністром закордонних справ Латвії та Міністром закордонних справ Ісландії.

 

Міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс зазначив, що Латвія всебічно підтримує Україну у цій непростій ситуації та висловив впевненість, що фаза активної кризи в нашій країні найближчим часом завершиться.

 

«Територіальна цілісність України – це питання №1. Ми підтримуємо ті кроки, які робить ваш Уряд у цьому напрямі. Мета нашого візиту – зрозуміти, як ми будемо в подальшому розвивати співпрацю між Європейським Союзом та Україною, Латвією та Україною. Ми готові співпрацювати і з Урядом України, і з регіонами», - додав він.

 

Едгарс Рінкевічс також наголосив, що вражений тією програмою, яку реалізує керівництво Дніпропетровської області. Зокрема, мова йде про підтримку порядку, стабілізацію ситуації та допомогу людям, які в силу обставин були вимушені покинут свої домівки та знаходяться зараз на Дніпропетровщині.

 

«Нам презентували не лише антикризові міри, а й заходи, які у майбутньому розвиватимуть область», - сказав Міністр закордонних справ Латвії.

Реформи, які відбуваються в Україні, підтримує і керівництво Ісландії.

 

«Для нас дуже важливий період реформ, який починає здійснювати Уряд вашої держави. Для нас також є дуже важливим той факт, що ваш Уряд запевнив нас у тому, що для встановлення миру та спокою в Україні робиться усе можливе», - сказав Міністр закордонних справ Ісландії Гунара Брагі Свейнсcон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...