App Store Google Play

«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

17.07.2014 17:34
«Україна єдина, а Новоросії не існує», - Борис Філатов

«Немає Східної України, немає Південного Сходу України, немає Новоросії. У дійсності весь кошмар відбувається у Донецькій та Луганській областях. Україна − єдина», - сказав заступник губернатора Борис Філатов під час зустрічі з Міністром закордонних справ Латвії та Міністром закордонних справ Ісландії.

 

Міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс зазначив, що Латвія всебічно підтримує Україну у цій непростій ситуації та висловив впевненість, що фаза активної кризи в нашій країні найближчим часом завершиться.

 

«Територіальна цілісність України – це питання №1. Ми підтримуємо ті кроки, які робить ваш Уряд у цьому напрямі. Мета нашого візиту – зрозуміти, як ми будемо в подальшому розвивати співпрацю між Європейським Союзом та Україною, Латвією та Україною. Ми готові співпрацювати і з Урядом України, і з регіонами», - додав він.

 

Едгарс Рінкевічс також наголосив, що вражений тією програмою, яку реалізує керівництво Дніпропетровської області. Зокрема, мова йде про підтримку порядку, стабілізацію ситуації та допомогу людям, які в силу обставин були вимушені покинут свої домівки та знаходяться зараз на Дніпропетровщині.

 

«Нам презентували не лише антикризові міри, а й заходи, які у майбутньому розвиватимуть область», - сказав Міністр закордонних справ Латвії.

Реформи, які відбуваються в Україні, підтримує і керівництво Ісландії.

 

«Для нас дуже важливий період реформ, який починає здійснювати Уряд вашої держави. Для нас також є дуже важливим той факт, що ваш Уряд запевнив нас у тому, що для встановлення миру та спокою в Україні робиться усе можливе», - сказав Міністр закордонних справ Ісландії Гунара Брагі Свейнсcон.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...