App Store Google Play

Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО

17.07.2014 15:21
Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО

Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони проведення антитерористичної операції, а також надати матеріальну допомогу.

Про це в четвер повідомив Інтерфакс.

"Під час подій лютого і березня в Україні Латвія надавала можливість лікування постраждалим. Таку ж медичну допомогу Латвія готова надавати потерпілим у зоні АТО. Ми готові допомагати речами: ліжками, ковдрами, подушками", - сказав на прес-конференції у Дніпропетровську міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс.

Він також нагадав, що Євросоюз ухвалив рішення про виділення 11 млрд євро на допомогу Україні. Вона пов'язана з проведенням реформ в Україні для подальшої інтеграції з ЄС. Також Європейський Союз вже дозволив ввезення на безмитній основі українських товарів, які відповідають європейським стандартам.

"Найголовніше - допомогти українській економіці, підприємцям, які хочуть вийти на європейський ринок. Потрібно краще підготуватися, щоб ваші товари стали більш конкурентоспроможними. Ми працюватимемо в цьому напрямку в тісному контакті з українською владою", - зазначив Рінкевичс.

У четвер Дніпропетровськ з офіційним візитом відвідали міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс і міністр закордонних справ Республіки Ісландія Гуннар Бразі Свейнссон. Під час офіційного візиту делегація зустрілася із заступником голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Борисом Філатовим.

Також політики ознайомилися з роботою Координаційного центру допомоги переселенцям з Криму і східних регіонів України, відвідали завод "Інтерпайп-Сталь" і єврейський культурний центр "Менора".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...