App Store Google Play

Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО

17.07.2014 15:21
Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони АТО

Латвія готова прийняти на лікування постраждалих із зони проведення антитерористичної операції, а також надати матеріальну допомогу.

Про це в четвер повідомив Інтерфакс.

"Під час подій лютого і березня в Україні Латвія надавала можливість лікування постраждалим. Таку ж медичну допомогу Латвія готова надавати потерпілим у зоні АТО. Ми готові допомагати речами: ліжками, ковдрами, подушками", - сказав на прес-конференції у Дніпропетровську міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс.

Він також нагадав, що Євросоюз ухвалив рішення про виділення 11 млрд євро на допомогу Україні. Вона пов'язана з проведенням реформ в Україні для подальшої інтеграції з ЄС. Також Європейський Союз вже дозволив ввезення на безмитній основі українських товарів, які відповідають європейським стандартам.

"Найголовніше - допомогти українській економіці, підприємцям, які хочуть вийти на європейський ринок. Потрібно краще підготуватися, щоб ваші товари стали більш конкурентоспроможними. Ми працюватимемо в цьому напрямку в тісному контакті з українською владою", - зазначив Рінкевичс.

У четвер Дніпропетровськ з офіційним візитом відвідали міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевичс і міністр закордонних справ Республіки Ісландія Гуннар Бразі Свейнссон. Під час офіційного візиту делегація зустрілася із заступником голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Борисом Філатовим.

Також політики ознайомилися з роботою Координаційного центру допомоги переселенцям з Криму і східних регіонів України, відвідали завод "Інтерпайп-Сталь" і єврейський культурний центр "Менора".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...