App Store Google Play

Дніпропетровський приватний музей заробив 37,5 тис для української армії

12.07.2014 12:59
Дніпропетровський приватний музей заробив 37,5 тис для української армії

Колекціонер Олег Наумов, засновник Музею українського живопису, вирішив продати частину власної колекції та виручені гроші передати на потреби української армії — ліки та засоби індивідуального захисту.

Виставка-продаж тривала до 11 липня і завершилася аукціоном «Мир тобі, Україно!»

Картини, що їх придбали до початку аукціону, в торгах участі не брали, хоча деякі власники висловили побажання залишити їх у музеї до кінця акції.

На торги виставили роботи відомих живописців 20-21 століття, більшість із яких були чи є повязані з Дніпропетропетровськом: Басова, Павленка, Шустермана, Захарова, Жугана, Євдущенка, Афанасьєва,  Кокіна, Кубліка та інших. Загалом — 30 лотів.  Аукціон провів Народний артист України, відомий конферансьє Іван Шепелєв у супроводі мистецтвознавця Сергія Несмачного. Він підтвердив, що всі виставлені на торги роботи мають колекційну цінність.

Долучився до акції і 9 канал — придбав картину Романа Шустермана (1927 -2001) «Сосни».

«Армії потрібна допомога, а 9 каналу потрібна гарна картина в інтер’єр. Музей українського мистецтва запропонував класну ідею, і тепер у нас є картина, а в армії — гроші на щось дуже необхідне. Все просто. Благодійність — у традиціях «дев`ятки», ми можемо і повинні її собі дозволяти. Чому саме ця картина? Дуже милий пейзаж, такий український — гори, сосни… Можливо це Карпати? І біографія художника мене зацікавила також»,  - сказала генеральний директор 9 телеканалу Ольга Владимирова.

У присутності всіх співорганізаторів виставки-продажу ( СИБО — Содружество Искусств, Центр допомоги військом та пораненим і Музей українського мистецтва) закоркований ящик з грошма відкрили та перерахували зароблене. Спільно вирішили віддати їх на допомогу пораненим бійцям, які прибули із зони АТО. Кошта передали представникові Центра допомоги військовим і пораненим. На всю суму придбають медикаменти для поранених в тому числі і тяжких, яких 11 липня доставили до Дніпропетрвоської обласної лікарні імені Мечникова.

Натепер акцію завершено. Між тим, незабаром музейники запропонують іншу благодійну акцію, за участі сучасних митців Дніпропетровська.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...