App Store Google Play

Подяка Коломойському

11.07.2014 09:09
Подяка Коломойському

Так-так, тому, із Дніпропетровська.

Звичайно, і я трохи читав про деякі його махінації. Зрештою, в Україні чесною працею всерйоз збагатіти просто неможливо. Та все одно я вважаю, що він у цих своїх оборудках теж грішний.

Але зараз я про інше. Про те, чого не зробив і не проголосив жодний інший наш великий багатій. І якраз у скрутний для України час.

Він нас зараз дуже підтримав і словом, і ділом.

Показав нам, насамперед, економічний, матеріальний підхід до протидії та замирення путінської агресії. Ті ж премії за затриманих російських бандитів, викуп за чималі гроші незаконної зброї, гуманітарна допомога їхньої общини нашим силовикам, мабуть, ще й матеріальна допомога у закупці озброєння та спорядження для нашої армії тощо. Та ще й за власною ініціативою попросив працівників спілкуватися з ним українською мовою. І сам потроху її вчить!

Кажете, у чоловіка прокинулася совість і він таким чином спокутує спричинене?

Чи що, думаєте, він так хоче підлеститися до нас і запудрити мізки?

Для подальшого обдурювання, так?...

От якраз це йому і не потрібне! Бо ви й самі щосили лізете євреям у найменші отвори.

Так ось, хитрувати з меншовартісними вами Коломойському просто нема потреби. Бо це лише хитрим євреям українці потрібні як джерело експлуатації, як продажні прихвосні й наймити. Тут і зараз.

 А євреям розумним українці потрібні як порядні та добросовісні земляки і партнери. На довгі віки!

Тож він, хоч навряд чи усвідомлено, і хоче зробити з вас нормальний етнос, який керувався б приматом доцільності економічної. Щоб думав, працював і жив раціонально, як у країнах передових.

Замість оцих виснажливих причитань "шануймося, бо того варті".

Ні, швидше всього він підсвідомо побачив у вас достатньо хороших рис, на основі яких вас можна зробити народом нормальним. З яким євреям можна буде спокійно жити на одній землі. Без взаємного обману і навіть взаємовигідно.

А сьогодні я прочитав його дуже важливу пропозицію про заснування акціонерного товариства тих громадян України, які потерпіли  від цієї агресії чи продовжують з нею боротися. І головне – передати цьому товариству майно, конфісковане у ворогів України.

Саме так, захист України має бути матеріально вигідною професійною діяльністю, а не глузливим випиханням на передову вроджених патріотів!

І давно пора від сюсюкання про "воріженьків" рішуче перейти до прямої конфіскації всього майна у активних і свідомих ворогів України та  путінських посіпак.

Ось тут якраз і знадобляться наші вроджені патріоти. Навчити їх відповідно, забезпечити технічно та організаційно і оголосити їх громадською (недержавною!) патріотичною організацією. Яка по всьому світу ловить всіх цих махінаторів і казнокрадів, і швидко та надійно "вмовляє" (технологій для цього у спецури є повно)  їх перерахувати все(!) награбоване на відповідні рахунки. Та ще й писати заяви, що це вони розкаялися і добровільно роблять пожертви в рахунок посильної компенсації за завдані збитки.

Тоді нам грошей вистачить на все. І не треба буде підленько закликати бідний люд наївно вигрібати свої кишені невідомо куди і навіщо.

І ще додам від себе. Читав я, що насправді цією путінською бандою в Україні керують їхні глибоко законспіровані агенти.

Цілком можливо.

А наше меншовартісне керівництво про це й мовчить. І навіть бездумно та покірно домовляється про перемовини зі всякими Стрілками.

А варто було б висунути конкретну вимогу: якщо вже перемовини, то із справжніми керівниками цієї банди та з Путіном особисто.

І все це швидко і спокійно можна зробити в рамках інтернет-конференції. Щоб ніхто зайве не остерігався за чиюсь особисту безпеку.

Інакше, без цього,  цілком може вийти так, що наші керівники домовляться про мир із нинішніми їхніми єфрейторами, а потім їхні підпільні керівники від цих домовленостей спокійнісінько відмовляться.

Тому й замирення має бути суцільним: вивести з України їхніх бандитів всіх, як відкритих, так і законспірованих. Тільки на цій основі можна і треба будувати взаємовигідні стосунки із РФ. Інакше вони завжди лізтимуть нам на голову і в кишеню, жодні стіни та загорожі не допоможуть.

Панове радянські люди, на відміну від вас, я не скупий і не заздрісний. А тому щиро прошу вас аргументовано доповнити та покращити даний текст і поширити його для масового обговорення та доведення до наших верхів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...