App Store Google Play

Подяка Коломойському

11.07.2014 09:09
Подяка Коломойському

Так-так, тому, із Дніпропетровська.

Звичайно, і я трохи читав про деякі його махінації. Зрештою, в Україні чесною працею всерйоз збагатіти просто неможливо. Та все одно я вважаю, що він у цих своїх оборудках теж грішний.

Але зараз я про інше. Про те, чого не зробив і не проголосив жодний інший наш великий багатій. І якраз у скрутний для України час.

Він нас зараз дуже підтримав і словом, і ділом.

Показав нам, насамперед, економічний, матеріальний підхід до протидії та замирення путінської агресії. Ті ж премії за затриманих російських бандитів, викуп за чималі гроші незаконної зброї, гуманітарна допомога їхньої общини нашим силовикам, мабуть, ще й матеріальна допомога у закупці озброєння та спорядження для нашої армії тощо. Та ще й за власною ініціативою попросив працівників спілкуватися з ним українською мовою. І сам потроху її вчить!

Кажете, у чоловіка прокинулася совість і він таким чином спокутує спричинене?

Чи що, думаєте, він так хоче підлеститися до нас і запудрити мізки?

Для подальшого обдурювання, так?...

От якраз це йому і не потрібне! Бо ви й самі щосили лізете євреям у найменші отвори.

Так ось, хитрувати з меншовартісними вами Коломойському просто нема потреби. Бо це лише хитрим євреям українці потрібні як джерело експлуатації, як продажні прихвосні й наймити. Тут і зараз.

 А євреям розумним українці потрібні як порядні та добросовісні земляки і партнери. На довгі віки!

Тож він, хоч навряд чи усвідомлено, і хоче зробити з вас нормальний етнос, який керувався б приматом доцільності економічної. Щоб думав, працював і жив раціонально, як у країнах передових.

Замість оцих виснажливих причитань "шануймося, бо того варті".

Ні, швидше всього він підсвідомо побачив у вас достатньо хороших рис, на основі яких вас можна зробити народом нормальним. З яким євреям можна буде спокійно жити на одній землі. Без взаємного обману і навіть взаємовигідно.

А сьогодні я прочитав його дуже важливу пропозицію про заснування акціонерного товариства тих громадян України, які потерпіли  від цієї агресії чи продовжують з нею боротися. І головне – передати цьому товариству майно, конфісковане у ворогів України.

Саме так, захист України має бути матеріально вигідною професійною діяльністю, а не глузливим випиханням на передову вроджених патріотів!

І давно пора від сюсюкання про "воріженьків" рішуче перейти до прямої конфіскації всього майна у активних і свідомих ворогів України та  путінських посіпак.

Ось тут якраз і знадобляться наші вроджені патріоти. Навчити їх відповідно, забезпечити технічно та організаційно і оголосити їх громадською (недержавною!) патріотичною організацією. Яка по всьому світу ловить всіх цих махінаторів і казнокрадів, і швидко та надійно "вмовляє" (технологій для цього у спецури є повно)  їх перерахувати все(!) награбоване на відповідні рахунки. Та ще й писати заяви, що це вони розкаялися і добровільно роблять пожертви в рахунок посильної компенсації за завдані збитки.

Тоді нам грошей вистачить на все. І не треба буде підленько закликати бідний люд наївно вигрібати свої кишені невідомо куди і навіщо.

І ще додам від себе. Читав я, що насправді цією путінською бандою в Україні керують їхні глибоко законспіровані агенти.

Цілком можливо.

А наше меншовартісне керівництво про це й мовчить. І навіть бездумно та покірно домовляється про перемовини зі всякими Стрілками.

А варто було б висунути конкретну вимогу: якщо вже перемовини, то із справжніми керівниками цієї банди та з Путіном особисто.

І все це швидко і спокійно можна зробити в рамках інтернет-конференції. Щоб ніхто зайве не остерігався за чиюсь особисту безпеку.

Інакше, без цього,  цілком може вийти так, що наші керівники домовляться про мир із нинішніми їхніми єфрейторами, а потім їхні підпільні керівники від цих домовленостей спокійнісінько відмовляться.

Тому й замирення має бути суцільним: вивести з України їхніх бандитів всіх, як відкритих, так і законспірованих. Тільки на цій основі можна і треба будувати взаємовигідні стосунки із РФ. Інакше вони завжди лізтимуть нам на голову і в кишеню, жодні стіни та загорожі не допоможуть.

Панове радянські люди, на відміну від вас, я не скупий і не заздрісний. А тому щиро прошу вас аргументовано доповнити та покращити даний текст і поширити його для масового обговорення та доведення до наших верхів.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...
Є такий розпрекрасний документ. Називається «Загальна декларація прав людини». Прийнятий цей документ Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року і з того часу не редагувався та не випра...