App Store Google Play

Коломойський хотів зробити з Медведчука коня ... троянського

11.07.2014 16:12
Коломойський хотів зробити з Медведчука коня ... троянського
Ідея залучити до переговорів щодо розв'язання ситуації на Сході України належала команді губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського.

Про це в інтерв'ю "Новой газете" розповів "права рука" губернатора Геннадій Корбан.

"Країна не могла довго перебувати в стані невизначеності - ні війни, ні миру. Я кажу про те тимчасове перемир'я, яке у нас було. Наш президент мав визначитися: ми воюємо або живемо.... Те перемир'я - це був цугцванг, а треба було робити якийсь хід далі, як у шаховій партії. Тому ми запропонували цей хід з Медведчуком", - пояснив Корбан.

Бізнесмен пояснив, що має на увазі команду Коломойського.

"Хто такий Медведчук? Це фігура, яка давно не в політиці і яка дуже хоче повернутися в українську політику, але не має можливостей", - говорить партнер Коломойського.

"Медведчук - це справжнісінький кум Путіна. І якщо цю людину український президент призначає своїм указом на посаду губернатора Донецька, то Медведчук стає нашим троянським конем, який просто буде зобов'язаний поїхати до свого кума і сказати: "Вова! Давай закінчимо! Я все заагоджу. Адже для мене це шанс повернутися", - додає він.

На думку Корбана, у Путіна були б вагомі причини погодитися на такий варіант:

"У Вови інтерес мати там свою людину. Плюс, так сказати, це гра на родинних зв'язках - чому б не допомогти своєму кумові повернутися у велику політику. І через нього, можливо, лобіювати свої інтереси. За допомогою Медведчука ми могли б забезпечити Путіну цю, можливо, ілюзію", - говорить бізнесмен.

"Сам же Медведчук при цьому потрапляє в вилку - з одного боку, він повинен служити українському народу, з іншого - він змушений був би домовлятися з Путіним особисто, а не Петро Олексійович там і європейська дипломатія ...", - вважає Корбан

На думку бізнесмена, Медведчук в якості губернатора зміг би розколоти озброєні групи на Донбасі.

"Ті з них, які не вчинили страшних злочинів, могли б увійти до складу правоохоронної системи регіону. А всі інші, які відмовилися підкоритися новому керівникові і встати під український прапор, виявилися б поза законом. У цьому випадку одна частина Донбасу гасила б іншу частину. А з Дніпропетровська, Житомира та Хмельницького не гинули б люди. У Донецьку б розібралися один з одним самі ", - сказав Корбан.

Такий хід "сірий кардинал" клану "дніпропетровських" вважає "нормальною шаховою комбінацією", яка зараз, правда, вже неактуальна.

"Вже ні. Президент, ми вважаємо, прийняв правильне рішення про продовження військової операції. І наша ідея щодо Медведчука, можливо, простимулювала його до такого кроку. Адже ми виходили до нього з цією ідеєю, обговорювали її. Зрештою, нам потрібно було певне рішення - воюємо або спробуємомир з Медведчуком?.. ", - каже Корбан.


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...