App Store Google Play

Гелетей відмовляється передавати зброю добровольчим батальйонам МВС

11.07.2014 14:44
Гелетей відмовляється передавати зброю добровольчим батальйонам МВС

Багатьом добровольчим батальйонам, які воюють на Донбасі, не вистачає зброї. У Міноборони заявляють, що передання озброєнь не належить до їхньої компетенції.

Міністерство оборони України затягує питання з переданням озброєнь добровольчим батальйонам Міністерства внутрішніх справ. Про це ZN.UA повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан.

"Місяць тому міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков офіційно звернувся до Міністерства оборони з проханням передати згідно зі специфікацією зброю для добровольчих батальйонів. Серед них автомати, автоматичні гранатомети, кулемети тощо", - повідомив Корбан.

Разом з тим, за його словами, вже місяць як батальйони цю зброю не можуть отримати.

"Спочатку вже новий міністр оборони Валерій Гелетей віджартовувався, мовляв, давайте поміняємося за бартером - ви нам каски і бронежилети, які ми і закупили для добровольчих батальйонів, а ми вам за це передамо зброю. Я не розумію такого підходу, Війна не час для торжищ. З чим нашим солдатам йти в бій? З лопатами?

Чи хтось воліє, щоб вони взагалі не йшли в бій, не воювали? Чи не зрадництво це?", - зауважив чиновник.

Він нагадав, що нещодавно було створено батальйон "Шахтар", що складається з 200 осіб: "Але зброї немає. Її не вистачає батальйонам "Київ-1", "Азов" і багатьом іншим".

Корбан поінформував, що губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський намагався прискорити питання офіційної передачі зброї Міністерству внутрішніх справ від Міноборони, на що отримав відповідь Гелетея, що це не компетенція міністра оборони і рада домовлятиметься з цього приводу особисто з президентом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...