App Store Google Play

Гелетей відмовляється передавати зброю добровольчим батальйонам МВС

11.07.2014 14:44
Гелетей відмовляється передавати зброю добровольчим батальйонам МВС

Багатьом добровольчим батальйонам, які воюють на Донбасі, не вистачає зброї. У Міноборони заявляють, що передання озброєнь не належить до їхньої компетенції.

Міністерство оборони України затягує питання з переданням озброєнь добровольчим батальйонам Міністерства внутрішніх справ. Про це ZN.UA повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан.

"Місяць тому міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков офіційно звернувся до Міністерства оборони з проханням передати згідно зі специфікацією зброю для добровольчих батальйонів. Серед них автомати, автоматичні гранатомети, кулемети тощо", - повідомив Корбан.

Разом з тим, за його словами, вже місяць як батальйони цю зброю не можуть отримати.

"Спочатку вже новий міністр оборони Валерій Гелетей віджартовувався, мовляв, давайте поміняємося за бартером - ви нам каски і бронежилети, які ми і закупили для добровольчих батальйонів, а ми вам за це передамо зброю. Я не розумію такого підходу, Війна не час для торжищ. З чим нашим солдатам йти в бій? З лопатами?

Чи хтось воліє, щоб вони взагалі не йшли в бій, не воювали? Чи не зрадництво це?", - зауважив чиновник.

Він нагадав, що нещодавно було створено батальйон "Шахтар", що складається з 200 осіб: "Але зброї немає. Її не вистачає батальйонам "Київ-1", "Азов" і багатьом іншим".

Корбан поінформував, що губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський намагався прискорити питання офіційної передачі зброї Міністерству внутрішніх справ від Міноборони, на що отримав відповідь Гелетея, що це не компетенція міністра оборони і рада домовлятиметься з цього приводу особисто з президентом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...