App Store Google Play

ЗНО пройшло чітко, хто втратив нагоду чи не здав – винні самі

10.07.2014 17:18
ЗНО пройшло чітко, хто втратив нагоду чи не здав  – винні самі

Під час ЗНО на Дніпропетровщині зафіксовано багато випадків, коли абітурієнти самі позбавляли себе права на проходження тестування. Про це під час конференції у медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» заявила координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО у Дніпропетровській області Тетяна Федько.

 

Всього було 16 випадків запізнення і 22 випадки, коли абітурієнт приходив без повного пакету документів.

 

За словами Тетяни Федько, моніторингова кампанія ОПОРИ охопила 6 міст Дніпропетровської області: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Павлоград, Кривий Ріг, Жовті Води і Нікополь. На пунктах тестування були присутні 36 спостерігачів, було проведено 135 спостережень. Досі спостерігачі слідкують за ходом додаткової сесії, яка триватиме до 15 липня.

 

ОПОРА спостерігала за дотриманням процедур стандартизованого тестування з п'яти предметів основної і чотирьох - додаткової сесії. Особливістю цьогорічної додаткової сесії є те, що переважна кількість її учасників - абітурієнти з Донецької та Луганської областей. Через військові дії на Донбасі абітурієнти перереєструвалися для проходження ЗНО в сусідніх областях, зокрема у Дніпропетровській. Незважаючи на невтішні прогнози щодо низького рівня зареєстрованих абітурієнтів на тестуваннях, явка на додаткову сесію ЗНО у Дніпропетровській області склала 86-89%. Явка на тестування під час основної сесії у Середньому склала 90%.

 

На деяких пунктах тестування зафіксовані випадки наявності стендів з інформацією, що здається предмету. Тобто, біографія Шевченка на тесті з української мови та літератури, правила перенесення і кілька інших граматичних правил. Звісно, ці недоліки швидко усувалися. На дніпропетровському пункті тестування з історії України інструктор користувався мобільним телефоном. Представник Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти приїхав і замінив інструктора, склав акт і виправив ситуацію.

 

В одній з нікопольських шкіл, по закінченні тесту ЗНО виявив, що у нього вкрали мопед.

 

В одному з дніпропетровських пунктів 8 липня спрацювала пожежна сигналізація. Приїхали пожежники, але загроз не виявили. Тривога виявилася помилковою. Це ніяк не вплинуло на процедуру тестування.

 

На всіх пунктах робилася технологічна перерва - абітурієнтів перевіряли металодетектором на наявність гаджетів. Вступники намагалися сховати свої телефони, викидали їх на початку перевірки. Всіх порушників позбавили права складати тести, їх результати були анульовані. Має місце один випадок апеляції. Абітурієнт, якого позбавили права продовжувати роботу над тестом через виявлення металодетектором мобільного телефону, не погодився з таким рішенням, оскільки мобільний телефон у нього був вимкнений.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...