App Store Google Play

ЗНО пройшло чітко, хто втратив нагоду чи не здав – винні самі

10.07.2014 17:18
ЗНО пройшло чітко, хто втратив нагоду чи не здав  – винні самі

Під час ЗНО на Дніпропетровщині зафіксовано багато випадків, коли абітурієнти самі позбавляли себе права на проходження тестування. Про це під час конференції у медіа-центрі «ДНІПРО ПОСТ» заявила координатор кампанії громадського спостереження за ЗНО у Дніпропетровській області Тетяна Федько.

 

Всього було 16 випадків запізнення і 22 випадки, коли абітурієнт приходив без повного пакету документів.

 

За словами Тетяни Федько, моніторингова кампанія ОПОРИ охопила 6 міст Дніпропетровської області: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Павлоград, Кривий Ріг, Жовті Води і Нікополь. На пунктах тестування були присутні 36 спостерігачів, було проведено 135 спостережень. Досі спостерігачі слідкують за ходом додаткової сесії, яка триватиме до 15 липня.

 

ОПОРА спостерігала за дотриманням процедур стандартизованого тестування з п'яти предметів основної і чотирьох - додаткової сесії. Особливістю цьогорічної додаткової сесії є те, що переважна кількість її учасників - абітурієнти з Донецької та Луганської областей. Через військові дії на Донбасі абітурієнти перереєструвалися для проходження ЗНО в сусідніх областях, зокрема у Дніпропетровській. Незважаючи на невтішні прогнози щодо низького рівня зареєстрованих абітурієнтів на тестуваннях, явка на додаткову сесію ЗНО у Дніпропетровській області склала 86-89%. Явка на тестування під час основної сесії у Середньому склала 90%.

 

На деяких пунктах тестування зафіксовані випадки наявності стендів з інформацією, що здається предмету. Тобто, біографія Шевченка на тесті з української мови та літератури, правила перенесення і кілька інших граматичних правил. Звісно, ці недоліки швидко усувалися. На дніпропетровському пункті тестування з історії України інструктор користувався мобільним телефоном. Представник Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти приїхав і замінив інструктора, склав акт і виправив ситуацію.

 

В одній з нікопольських шкіл, по закінченні тесту ЗНО виявив, що у нього вкрали мопед.

 

В одному з дніпропетровських пунктів 8 липня спрацювала пожежна сигналізація. Приїхали пожежники, але загроз не виявили. Тривога виявилася помилковою. Це ніяк не вплинуло на процедуру тестування.

 

На всіх пунктах робилася технологічна перерва - абітурієнтів перевіряли металодетектором на наявність гаджетів. Вступники намагалися сховати свої телефони, викидали їх на початку перевірки. Всіх порушників позбавили права складати тести, їх результати були анульовані. Має місце один випадок апеляції. Абітурієнт, якого позбавили права продовжувати роботу над тестом через виявлення металодетектором мобільного телефону, не погодився з таким рішенням, оскільки мобільний телефон у нього був вимкнений.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...