App Store Google Play

Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

10.07.2014 11:11
Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

ДП «Донецька залізниця» 1 липня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Трансмаш» на ремонт колійних машин за 22,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року мають здійснити капремонт машини ВПР-02М (виправлювально-подбивочно-рихтувальна), модернізувати одну ВПР-02М й шість СМ-2 (снігоприбиральна), також запланований середній ремонт колійної машини RM-80.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками. По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Ще 48% «Трансмашу» належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Нагадаємо, наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний союз, зокрема вів круглий стіл на цю тему у Дніпропетровську разом з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та його радником Сергієм Глазьєвим, а також народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим. Пізніше на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов заявив, що «з перших днів стояв на Майдані», а тепер висловлюється проти війни на Донбасі.

Єдиним конкурентом «Трансмашу» по усіх лотах було ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», що належить Мінінфрастркутури. Це ж підприємство було єдиним конкурентом на весняному тендері «Придніпровської залізниці», коли «Трансмаш» отримав підряд на 11 мільйонів. Воно ж було конкурентом «Трансмашу» й на всіх минулорічних торгах.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...