App Store Google Play

Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

10.07.2014 11:11
Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

ДП «Донецька залізниця» 1 липня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Трансмаш» на ремонт колійних машин за 22,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року мають здійснити капремонт машини ВПР-02М (виправлювально-подбивочно-рихтувальна), модернізувати одну ВПР-02М й шість СМ-2 (снігоприбиральна), також запланований середній ремонт колійної машини RM-80.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками. По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Ще 48% «Трансмашу» належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Нагадаємо, наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний союз, зокрема вів круглий стіл на цю тему у Дніпропетровську разом з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та його радником Сергієм Глазьєвим, а також народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим. Пізніше на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов заявив, що «з перших днів стояв на Майдані», а тепер висловлюється проти війни на Донбасі.

Єдиним конкурентом «Трансмашу» по усіх лотах було ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», що належить Мінінфрастркутури. Це ж підприємство було єдиним конкурентом на весняному тендері «Придніпровської залізниці», коли «Трансмаш» отримав підряд на 11 мільйонів. Воно ж було конкурентом «Трансмашу» й на всіх минулорічних торгах.

НАШІ ГРОШІ


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...