App Store Google Play

Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

10.07.2014 11:11
Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

ДП «Донецька залізниця» 1 липня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Трансмаш» на ремонт колійних машин за 22,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року мають здійснити капремонт машини ВПР-02М (виправлювально-подбивочно-рихтувальна), модернізувати одну ВПР-02М й шість СМ-2 (снігоприбиральна), також запланований середній ремонт колійної машини RM-80.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками. По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Ще 48% «Трансмашу» належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Нагадаємо, наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний союз, зокрема вів круглий стіл на цю тему у Дніпропетровську разом з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та його радником Сергієм Глазьєвим, а також народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим. Пізніше на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов заявив, що «з перших днів стояв на Майдані», а тепер висловлюється проти війни на Донбасі.

Єдиним конкурентом «Трансмашу» по усіх лотах було ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», що належить Мінінфрастркутури. Це ж підприємство було єдиним конкурентом на весняному тендері «Придніпровської залізниці», коли «Трансмаш» отримав підряд на 11 мільйонів. Воно ж було конкурентом «Трансмашу» й на всіх минулорічних торгах.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...