App Store Google Play

Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

10.07.2014 11:11
Краснов з австрійцями відхопили ще 23 млн на ремонт залізничних машин

ДП «Донецька залізниця» 1 липня за результатами тендеру уклало угоду з ПАТ «Трансмаш» на ремонт колійних машин за 22,85 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця поточного року мають здійснити капремонт машини ВПР-02М (виправлювально-подбивочно-рихтувальна), модернізувати одну ВПР-02М й шість СМ-2 (снігоприбиральна), також запланований середній ремонт колійної машини RM-80.

Акції фірми «Трансмаш» розподілені між трьома власниками. По 24% мають австрієць Карл Контрус та австрійська компанія «Нота Бетайлігунген ГмбХ» (Nota Beteiligungen GmbH), яка за даними австрійського реєстру компаній записна на Арменака Утюдьяна (Armenak Utudjian), відомого як юрист віденської фірми «Graft&Pitkowitz».

Ще 48% «Трансмашу» належить дніпропетровському ПАТ «Тако». Основними власниками «Тако» є директор «Дніпропетровського стрілочного заводу» Сергій Тараненко та акціонер цього заводу Загід Краснов.

Нагадаємо, наприкінці 2012 р. Краснов агітував за Митний союз, зокрема вів круглий стіл на цю тему у Дніпропетровську разом з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком та його радником Сергієм Глазьєвим, а також народним депутатом від Партії регіонів Олегом Царьовим. Пізніше на своїй сторінці у соцмережі Facebook Краснов заявив, що «з перших днів стояв на Майдані», а тепер висловлюється проти війни на Донбасі.

Єдиним конкурентом «Трансмашу» по усіх лотах було ПАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод», що належить Мінінфрастркутури. Це ж підприємство було єдиним конкурентом на весняному тендері «Придніпровської залізниці», коли «Трансмаш» отримав підряд на 11 мільйонів. Воно ж було конкурентом «Трансмашу» й на всіх минулорічних торгах.

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....