App Store Google Play

Замість гонорарів — каски, бронежилети і ліки

09.07.2014 19:23
Замість гонорарів — каски, бронежилети і ліки

Актори Дніпропетровського театру імені Горького зіграли благодійну виставу на користь української армії. 

Збирали гроші на допомогу 9-тій роті 25-тої повітряно-десантної бригади, в якій служать наші земляки. Зараз бригада дислокується в зоні АТО, і поки не всі солдати мають засоби індивідуального захисту, вони залишаються вразливими для ворожих куль. Тепер гроші є і волонтери перед вибором — що саме придбати.

На будівлі театру немає афіш, колектив у відпустці, каси не працюють, квитків не продають, а вервечка до глядацької зали не припиняється годину до початку вистави.

На вході людей зустрічають дівчата з прозорими коробками. До написів “збір коштів” мало хто придивляється: більшість у курсі, що вистава благодійна. Таким робом театр вирішив долучитися до зміцнення української армії.

 Виставу для доброї справи обрали безпомилково: “Слишком женатый таксист» — для театру не лише хітовий, а і щасливий: завжди аншлаг, і перевірку благодійністю пройшов.

 Комедія ситуацій “Надто жонатий таксист” робить ім’я багатьом театрам світу. Прем’єра відбулась у Лондоні, в 1983-му, а в першій виставі у Нью-Йорку роль головного героя, таксиста-двожонця Джона Сміта, зіграв сам автор, Рей Куні. У Дніпропетровському театрі з нею чудово порається Арсен Босенко. Графік роботи таксиста і хитромудрий розрахунок дозволяє Джону жити на два будинки та задовольняти по черзі двох місіс Сміт. За три роки подвійного життя закохані Мері та Барбара і гадки не мали про наявність суперниці.

Сміх у залі не вщухає, гумор подовжує життя глядачів, які своїми внесками допомагають зберігати життя солдат на передовій. Група відповідальних волонтерів з самого початку війни опікується долею 9 роти, і за кожну копійку неодмінно відкрито звітують. Вистава зібрала 15 тисяч 100 гривень і 10 копійок. У залі 570 місць, таким чином перегляд коштував у середньому 26 гривень. Але хтось міг віддати 200, а хтось і лише одну.

9 канал Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...