App Store Google Play

Замість гонорарів — каски, бронежилети і ліки

09.07.2014 19:23
Замість гонорарів — каски, бронежилети і ліки

Актори Дніпропетровського театру імені Горького зіграли благодійну виставу на користь української армії. 

Збирали гроші на допомогу 9-тій роті 25-тої повітряно-десантної бригади, в якій служать наші земляки. Зараз бригада дислокується в зоні АТО, і поки не всі солдати мають засоби індивідуального захисту, вони залишаються вразливими для ворожих куль. Тепер гроші є і волонтери перед вибором — що саме придбати.

На будівлі театру немає афіш, колектив у відпустці, каси не працюють, квитків не продають, а вервечка до глядацької зали не припиняється годину до початку вистави.

На вході людей зустрічають дівчата з прозорими коробками. До написів “збір коштів” мало хто придивляється: більшість у курсі, що вистава благодійна. Таким робом театр вирішив долучитися до зміцнення української армії.

 Виставу для доброї справи обрали безпомилково: “Слишком женатый таксист» — для театру не лише хітовий, а і щасливий: завжди аншлаг, і перевірку благодійністю пройшов.

 Комедія ситуацій “Надто жонатий таксист” робить ім’я багатьом театрам світу. Прем’єра відбулась у Лондоні, в 1983-му, а в першій виставі у Нью-Йорку роль головного героя, таксиста-двожонця Джона Сміта, зіграв сам автор, Рей Куні. У Дніпропетровському театрі з нею чудово порається Арсен Босенко. Графік роботи таксиста і хитромудрий розрахунок дозволяє Джону жити на два будинки та задовольняти по черзі двох місіс Сміт. За три роки подвійного життя закохані Мері та Барбара і гадки не мали про наявність суперниці.

Сміх у залі не вщухає, гумор подовжує життя глядачів, які своїми внесками допомагають зберігати життя солдат на передовій. Група відповідальних волонтерів з самого початку війни опікується долею 9 роти, і за кожну копійку неодмінно відкрито звітують. Вистава зібрала 15 тисяч 100 гривень і 10 копійок. У залі 570 місць, таким чином перегляд коштував у середньому 26 гривень. Але хтось міг віддати 200, а хтось і лише одну.

9 канал 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...