App Store Google Play

25 десантна бригада їде на Київ

09.07.2014 09:17
25 десантна бригада їде на Київ

Представники особового складу 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади 10 липня об 11.00 за підтримки волонтерських організацій прибудуть до Адміністрації Президента на вул. Шовковичну, 12 із зверненням до Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка.

Бійці не можуть більше замовчувати ганебні злочини, які чинить командування бригади. З листом, підписаним особовим складом, свідченнями очевидців та з фото і відео фактами вони йдуть до Петра Порошенка, бо честь й існування бригади опинилися під загрозою!

 

Оминаючи контроль з боку влади, командування бригади паплюжить честь військового підрозділу десантників - еліти армії, обкрадає, розвалює бригаду, деморалізує особовий склад. Недбальство командування призвело до ганебного випадку здачі техніки під Краматорськом на початку квітня. Жоден з керівників не постраждав, натомість звинуватили в усьому рядових, а на бригаду повісили тавро боягузів та зрадників.

До цього часу командири лишалися безкарними! Бо спротиву з боку строковиків та контрактників вони не отримували. Але із мобілізацією до 25-ї бригади прийшли не просто військовозобов’язані, але й вільні, самодостатні, дорослі чоловіки, які не збираються більше терпіти знущань над своєю гідністю й дивитися на те зло, яке завдає спільній справі злочинне командування. Вони вимагають розслідування!!!

Волонтери, які опікуються бригадою, звертаються до преси із закликом приєднатися до

 акції, підтримати десантників та українську армію, підтримати один одного! Факт звернення має бути зафіксованим та оприлюднений для громадськості, адже те, що відбувається в 25й, відбувається скрізь і в кожного з бійців та волонтерів накопичилося багато запитань до Верховного Головнокомандуючого. Ми не дамо владі знову скрити злочини посадовців!

У зверненні піднято такі питання, підкріплені рапортами та фото, відеофактами:

- ІЛ-76

- Підтасовка документів, за якими бійці вже три місяці знаходяться на навчаннях, а не в зоні АТО. Гинучи й отримуючи поранення, вони та їхні сім’і не можуть розраховувати на належне соціальне забезпечення.

- командування дозволяє собі карати й тиснути на солдат шляхом накладання штрафів та відрахувань з і так маленької заробітної платні.

- у частині не проводяться навчання для особового складу, що унеможливлює виконання бойових завдань на високому професійному рівні.

- розкрадання командуванням гуманітарної допомоги

- недбалість та порушення військового статуту командирами, що призвело до загибелі солдат.

Це звернення – сміливий крок хлопців, які наважилися піти проти командування й оприлюднити інформацію «з середини». Даний вчинок стане прикладом для інших не мовчати й вступати в бій із системою!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...