App Store Google Play

25 десантна бригада їде на Київ

09.07.2014 09:17
25 десантна бригада їде на Київ

Представники особового складу 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади 10 липня об 11.00 за підтримки волонтерських організацій прибудуть до Адміністрації Президента на вул. Шовковичну, 12 із зверненням до Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка.

Бійці не можуть більше замовчувати ганебні злочини, які чинить командування бригади. З листом, підписаним особовим складом, свідченнями очевидців та з фото і відео фактами вони йдуть до Петра Порошенка, бо честь й існування бригади опинилися під загрозою!

 

Оминаючи контроль з боку влади, командування бригади паплюжить честь військового підрозділу десантників - еліти армії, обкрадає, розвалює бригаду, деморалізує особовий склад. Недбальство командування призвело до ганебного випадку здачі техніки під Краматорськом на початку квітня. Жоден з керівників не постраждав, натомість звинуватили в усьому рядових, а на бригаду повісили тавро боягузів та зрадників.

До цього часу командири лишалися безкарними! Бо спротиву з боку строковиків та контрактників вони не отримували. Але із мобілізацією до 25-ї бригади прийшли не просто військовозобов’язані, але й вільні, самодостатні, дорослі чоловіки, які не збираються більше терпіти знущань над своєю гідністю й дивитися на те зло, яке завдає спільній справі злочинне командування. Вони вимагають розслідування!!!

Волонтери, які опікуються бригадою, звертаються до преси із закликом приєднатися до

 акції, підтримати десантників та українську армію, підтримати один одного! Факт звернення має бути зафіксованим та оприлюднений для громадськості, адже те, що відбувається в 25й, відбувається скрізь і в кожного з бійців та волонтерів накопичилося багато запитань до Верховного Головнокомандуючого. Ми не дамо владі знову скрити злочини посадовців!

У зверненні піднято такі питання, підкріплені рапортами та фото, відеофактами:

- ІЛ-76

- Підтасовка документів, за якими бійці вже три місяці знаходяться на навчаннях, а не в зоні АТО. Гинучи й отримуючи поранення, вони та їхні сім’і не можуть розраховувати на належне соціальне забезпечення.

- командування дозволяє собі карати й тиснути на солдат шляхом накладання штрафів та відрахувань з і так маленької заробітної платні.

- у частині не проводяться навчання для особового складу, що унеможливлює виконання бойових завдань на високому професійному рівні.

- розкрадання командуванням гуманітарної допомоги

- недбалість та порушення військового статуту командирами, що призвело до загибелі солдат.

Це звернення – сміливий крок хлопців, які наважилися піти проти командування й оприлюднити інформацію «з середини». Даний вчинок стане прикладом для інших не мовчати й вступати в бій із системою!Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...