App Store Google Play

25 десантна бригада їде на Київ

09.07.2014 09:17
25 десантна бригада їде на Київ

Представники особового складу 25-ї Дніпропетровської повітряно-десантної бригади 10 липня об 11.00 за підтримки волонтерських організацій прибудуть до Адміністрації Президента на вул. Шовковичну, 12 із зверненням до Верховного Головнокомандувача Петра Порошенка.

Бійці не можуть більше замовчувати ганебні злочини, які чинить командування бригади. З листом, підписаним особовим складом, свідченнями очевидців та з фото і відео фактами вони йдуть до Петра Порошенка, бо честь й існування бригади опинилися під загрозою!

 

Оминаючи контроль з боку влади, командування бригади паплюжить честь військового підрозділу десантників - еліти армії, обкрадає, розвалює бригаду, деморалізує особовий склад. Недбальство командування призвело до ганебного випадку здачі техніки під Краматорськом на початку квітня. Жоден з керівників не постраждав, натомість звинуватили в усьому рядових, а на бригаду повісили тавро боягузів та зрадників.

До цього часу командири лишалися безкарними! Бо спротиву з боку строковиків та контрактників вони не отримували. Але із мобілізацією до 25-ї бригади прийшли не просто військовозобов’язані, але й вільні, самодостатні, дорослі чоловіки, які не збираються більше терпіти знущань над своєю гідністю й дивитися на те зло, яке завдає спільній справі злочинне командування. Вони вимагають розслідування!!!

Волонтери, які опікуються бригадою, звертаються до преси із закликом приєднатися до

 акції, підтримати десантників та українську армію, підтримати один одного! Факт звернення має бути зафіксованим та оприлюднений для громадськості, адже те, що відбувається в 25й, відбувається скрізь і в кожного з бійців та волонтерів накопичилося багато запитань до Верховного Головнокомандуючого. Ми не дамо владі знову скрити злочини посадовців!

У зверненні піднято такі питання, підкріплені рапортами та фото, відеофактами:

- ІЛ-76

- Підтасовка документів, за якими бійці вже три місяці знаходяться на навчаннях, а не в зоні АТО. Гинучи й отримуючи поранення, вони та їхні сім’і не можуть розраховувати на належне соціальне забезпечення.

- командування дозволяє собі карати й тиснути на солдат шляхом накладання штрафів та відрахувань з і так маленької заробітної платні.

- у частині не проводяться навчання для особового складу, що унеможливлює виконання бойових завдань на високому професійному рівні.

- розкрадання командуванням гуманітарної допомоги

- недбалість та порушення військового статуту командирами, що призвело до загибелі солдат.

Це звернення – сміливий крок хлопців, які наважилися піти проти командування й оприлюднити інформацію «з середини». Даний вчинок стане прикладом для інших не мовчати й вступати в бій із системою!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...