App Store Google Play

Лист Матері: три місяці по тому…

08.07.2014 10:29
Лист Матері: три місяці по тому…

Про поневіряння Ольги Вдовік, матері Віталія Вдовіка, якого за хуліганство запроторили до в'язниці аж на сім років, ми вже повідомляли раніше.

В кількох словах нагадаємо ситуацію: Віталій вступив у словесну перепалку з високо посадовцем департаменту ДАІ. Потім з обох боків у хід пішли кулаки.

Силове протистояння завершилося вироком суду, який передбачав для Віталія сім років за гратами.

Бідна мати не змирилася з таким несправедливим вироком. Куди тільки не зверталася Ольга Михайлівна, кому тільки не писала, та пороги яких інстанцій не оббивала нещасна жінка. Була на прийомах і в прокуратурі, і до колишнього очільника міліції Бабенка ходила і до його наступника Гогуадзе. Всі обіцяли розібратися, проте справа так і не змогла зрушити з мертвої точки.

Усе змінилося тільки тоді, як Ольга Михайлівна в розпачі написала листа до активістів ГО «Майдан - Січеслав». Лист матері - це фактично крик душі, і він був почутим. Жінка отримала не лише моральну підтримку та розуміння, а й реальне вирішення конкретної справи, за яку взялася команда наших юристів та громадських активістів - правозахисників.

Наразі касаційний суд переглянув попереднє рішення і вирок було змінено з семи років позбавлення волі до чотирьох. Зміна статті, за якою було засуджено Віталія Вдовіка, дає надію на те, що мати обійме сина уже восени, бо сподівається на амністію.
І це перемога, бодай і невеличка, але перемога громадськості над системою, яка робила наших громадян перед «даівцями» та правоохоронцями фактично безправними. Справедливості добитися було просто нереально.

Та часи змінилися, Революція Гідності зробила наше суспільство іншим, ми показали, що здатні змінювати ситуацію та впливати і на чиновників і на представників силових структур, вимагаючи від них дотримуватись законів, однаковий для всіх.

Це наша спільна перемога, і це стало реальним завдяки тісній співпраці з прокуратурою та особисто з її керівником Романом Федиком та нинішнім очільником ГУМВС в Дніпропетровській області Віталієм Глуховерею.

Невеличкий епізод у долі однієї людини дає велику надію, що ми зможемо жити у вільній європейській країні та дотримуватись одних законів, як для громадян, так і для високопосадовців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...