App Store Google Play

До Дніпропетровська летить міністр Британії у справах Європи

08.07.2014 15:26
До Дніпропетровська летить міністр Британії у справах Європи

9 липня в рамках офіційного візиту в Україну до Дніпропетровщини завітає державний міністр у справах Європи міністерства закордонних справ Великої Британії Девід Лідінгтон. Це перший візит до нашої області політика такого високого рівня після підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Борис Трейгерман під час прес-конференції в Дніпропетровській ОДА. 

 

 «Великобританія як одна з лідируючих країн Європи виступає за те, щоб Росія припинила підтримувати сепаратистів в Україні, за жорсткіші санкції по відношенню до Росії, а також вимагає припинення поставок зброї через кордон до нашої країни. На сьогодні Великобританія підтвердила, що готова надати фінансову допомогу Україні для подальшого розвитку. Все це говорить про те, що вона бачить Україну своїм стратегічним партнером», - зазначив Борис Трейгерман.

 

Борис Трейгерман додав, що візит міністра в область не випадковий. Він носитиме суто політичний характер.

 

«Україна показала всьому світу своє прагнення йти в Європу, а Дніпропетровськ показав те, як він може боротися з сепаратизмом», - наголосив він.

 

Саме ситуація, яка склалася на сході України, а також на Дніпропетровщині, стане основною темою обговорення на ключовій зустрічі візиту між Девідом Лідінгтоном та губернатором Ігорем Коломойським. Після цього відбудеться їх спільна прес-конференція для представників ЗМІ. Також міністр, зокрема, планує зустрітися з головою обласної ради Євгеном Удодом та з представниками студентської молоді регіону.  

 

Девід Лідінгтон обіймає посаду державного міністра у справах Європи МЗС Великобританії з травня 2010 року. У сферу його відповідальності входить Європейський Союз; Європа, включаючи Балкани, Україну, Білорусь та Молдову; Росія, Південний Кавказ, Центральна Азія; НАТО та європейська безпека; ОБСЄ та Рада Європи; відносини Foreign Office (зовнішньополітичного відомства Великобританії, одного з департаментів британського уряду) з парламентом. До цього в різні роки Девід Лідінгтон був тіньовим Міністром закордонних справ, сільського господарства, спікером тіньового міністерства внутрішніх справ, парламентським приватним секретарем лідера опозиції В. Хейга тощо.

 

Тіньовий кабінет офіційної опозиції – опозиційний уряд у британській парламентській системі, що має офіційний статус. Партійні лідери опозиції заздалегідь розподіляють міністерські портфелі і посади в очікуванні приходу партії до влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...