App Store Google Play

До Дніпропетровська летить міністр Британії у справах Європи

08.07.2014 15:26
До Дніпропетровська летить міністр Британії у справах Європи

9 липня в рамках офіційного візиту в Україну до Дніпропетровщини завітає державний міністр у справах Європи міністерства закордонних справ Великої Британії Девід Лідінгтон. Це перший візит до нашої області політика такого високого рівня після підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Борис Трейгерман під час прес-конференції в Дніпропетровській ОДА. 

 

 «Великобританія як одна з лідируючих країн Європи виступає за те, щоб Росія припинила підтримувати сепаратистів в Україні, за жорсткіші санкції по відношенню до Росії, а також вимагає припинення поставок зброї через кордон до нашої країни. На сьогодні Великобританія підтвердила, що готова надати фінансову допомогу Україні для подальшого розвитку. Все це говорить про те, що вона бачить Україну своїм стратегічним партнером», - зазначив Борис Трейгерман.

 

Борис Трейгерман додав, що візит міністра в область не випадковий. Він носитиме суто політичний характер.

 

«Україна показала всьому світу своє прагнення йти в Європу, а Дніпропетровськ показав те, як він може боротися з сепаратизмом», - наголосив він.

 

Саме ситуація, яка склалася на сході України, а також на Дніпропетровщині, стане основною темою обговорення на ключовій зустрічі візиту між Девідом Лідінгтоном та губернатором Ігорем Коломойським. Після цього відбудеться їх спільна прес-конференція для представників ЗМІ. Також міністр, зокрема, планує зустрітися з головою обласної ради Євгеном Удодом та з представниками студентської молоді регіону.  

 

Девід Лідінгтон обіймає посаду державного міністра у справах Європи МЗС Великобританії з травня 2010 року. У сферу його відповідальності входить Європейський Союз; Європа, включаючи Балкани, Україну, Білорусь та Молдову; Росія, Південний Кавказ, Центральна Азія; НАТО та європейська безпека; ОБСЄ та Рада Європи; відносини Foreign Office (зовнішньополітичного відомства Великобританії, одного з департаментів британського уряду) з парламентом. До цього в різні роки Девід Лідінгтон був тіньовим Міністром закордонних справ, сільського господарства, спікером тіньового міністерства внутрішніх справ, парламентським приватним секретарем лідера опозиції В. Хейга тощо.

 

Тіньовий кабінет офіційної опозиції – опозиційний уряд у британській парламентській системі, що має офіційний статус. Партійні лідери опозиції заздалегідь розподіляють міністерські портфелі і посади в очікуванні приходу партії до влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...