App Store Google Play

До Дніпропетровська летить міністр Британії у справах Європи

08.07.2014 15:26
До Дніпропетровська летить міністр Британії у справах Європи

9 липня в рамках офіційного візиту в Україну до Дніпропетровщини завітає державний міністр у справах Європи міністерства закордонних справ Великої Британії Девід Лідінгтон. Це перший візит до нашої області політика такого високого рівня після підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації Борис Трейгерман під час прес-конференції в Дніпропетровській ОДА. 

 

 «Великобританія як одна з лідируючих країн Європи виступає за те, щоб Росія припинила підтримувати сепаратистів в Україні, за жорсткіші санкції по відношенню до Росії, а також вимагає припинення поставок зброї через кордон до нашої країни. На сьогодні Великобританія підтвердила, що готова надати фінансову допомогу Україні для подальшого розвитку. Все це говорить про те, що вона бачить Україну своїм стратегічним партнером», - зазначив Борис Трейгерман.

 

Борис Трейгерман додав, що візит міністра в область не випадковий. Він носитиме суто політичний характер.

 

«Україна показала всьому світу своє прагнення йти в Європу, а Дніпропетровськ показав те, як він може боротися з сепаратизмом», - наголосив він.

 

Саме ситуація, яка склалася на сході України, а також на Дніпропетровщині, стане основною темою обговорення на ключовій зустрічі візиту між Девідом Лідінгтоном та губернатором Ігорем Коломойським. Після цього відбудеться їх спільна прес-конференція для представників ЗМІ. Також міністр, зокрема, планує зустрітися з головою обласної ради Євгеном Удодом та з представниками студентської молоді регіону.  

 

Девід Лідінгтон обіймає посаду державного міністра у справах Європи МЗС Великобританії з травня 2010 року. У сферу його відповідальності входить Європейський Союз; Європа, включаючи Балкани, Україну, Білорусь та Молдову; Росія, Південний Кавказ, Центральна Азія; НАТО та європейська безпека; ОБСЄ та Рада Європи; відносини Foreign Office (зовнішньополітичного відомства Великобританії, одного з департаментів британського уряду) з парламентом. До цього в різні роки Девід Лідінгтон був тіньовим Міністром закордонних справ, сільського господарства, спікером тіньового міністерства внутрішніх справ, парламентським приватним секретарем лідера опозиції В. Хейга тощо.

 

Тіньовий кабінет офіційної опозиції – опозиційний уряд у британській парламентській системі, що має офіційний статус. Партійні лідери опозиції заздалегідь розподіляють міністерські портфелі і посади в очікуванні приходу партії до влади.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...