App Store Google Play

Львівщина і Дніпропетровщина об’єднуються заради розвитку всієї України

07.07.2014 19:44
Львівщина і Дніпропетровщина об’єднуються заради розвитку всієї України

Угода про співпрацю між Національним гірничим університетом та Львівською політехнікою, домовленості про розробку спільних проектів Південмашу та «Електрону», розвиток туристичних маршрутів Львів-Дніпропетровськ, Дніпропетровськ-Львів. Всі ці питання були обговорені під час робочого візиту Львівського міського голови Андрія Садового до Дніпропетровської області.

 

«Сьогодні Львів і Дніпропетровськ – це вісь України, це хребет, який є дуже сильним. Якщо ми будемо разом, то ми відвоюємо нашу державу та будемо нею гордитися. Для цього потрібно, щоб ми були разом, щоб ми спілкувалися. Якщо ми будемо разом, якщо ми будемо єдині, нам ніхто не зможе зробити ніякої біди. Ми всі у Львові дуже горді за Дніпропетровськ, за ту принципову позицію, яку ви зайняли, за тверду українську позицію. І сьогодні два великих центри Дніпропетровськ і Львів – разом», - зазначив Андрій Садовий.

 

Приїхавши до Дніпропетровщини першим рейсом «Дніпроавіа» Львів – Дніпропетровськ, Андрій Садовий зустрівся з туристичними операторами Дніпропетровська, відвідав Південний машинобудівний завод, а також Національний гірничий університет.

 

«Ми просто повинні мати людський контакт. Сьогодні вже є пряме авіаційне сполучення. І можна менше ніж за 2 години долетіти з Дніпропетровська до Львова, 2-3 дні погуляти, можна випити хорошої кави, поспілкуватися з хорошими людьми і повернутися назад», - зазначив Андрій Садовий.

 

Він додав, що між виробниками Львова і Дніпропетровська налагоджена непогана співпраця. Спільно підприємства Львова та Дніпропетровська мають повністю всі комплектуючі для виробництва сільськогосподарської та транспортної техніки.

 

«Керівництво львівського «Електрону» сьогодні вело перемовини з керівництвом Південмашу, який випускає і комунальну лінію техніки. Тут є велика можливість для співпраці», - наголосив Андрій Садовий.

 

Також було підписано угоду про співпрацю між Національним гірничим університетом та Львівською політехнікою.

 

«На сьогодні Львів і Дніпропетровськ – це великі наукові, культурні центри. Львівська політехніка та Дніпропетровський гірничий – це два великі технічні університети, вони повинні ще тісніше співпрацювати. Тому що нам важливо мати хороших фахівців», - зазначив Андрій Садовий.

 

У рамках візиту мера Львова на Дніпропетровщину також пройшла зустріч туристичних операторів та івент-агенцій нашої області з представниками львівської Агенції з підготовки подій. Вони обговорили можливості співробітництва у галузі ділового туризму. Презентація можливостей конференц-туризму Львова відбулась у Львівській майстерні шоколаду. За чашечкою кави обговорювались подальші кроки у двосторонній співпраці, а саме проведення наукових, бізнес та корпоративних заходів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...