App Store Google Play

Львівщина і Дніпропетровщина об’єднуються заради розвитку всієї України

07.07.2014 19:44
Львівщина і Дніпропетровщина об’єднуються заради розвитку всієї України

Угода про співпрацю між Національним гірничим університетом та Львівською політехнікою, домовленості про розробку спільних проектів Південмашу та «Електрону», розвиток туристичних маршрутів Львів-Дніпропетровськ, Дніпропетровськ-Львів. Всі ці питання були обговорені під час робочого візиту Львівського міського голови Андрія Садового до Дніпропетровської області.

 

«Сьогодні Львів і Дніпропетровськ – це вісь України, це хребет, який є дуже сильним. Якщо ми будемо разом, то ми відвоюємо нашу державу та будемо нею гордитися. Для цього потрібно, щоб ми були разом, щоб ми спілкувалися. Якщо ми будемо разом, якщо ми будемо єдині, нам ніхто не зможе зробити ніякої біди. Ми всі у Львові дуже горді за Дніпропетровськ, за ту принципову позицію, яку ви зайняли, за тверду українську позицію. І сьогодні два великих центри Дніпропетровськ і Львів – разом», - зазначив Андрій Садовий.

 

Приїхавши до Дніпропетровщини першим рейсом «Дніпроавіа» Львів – Дніпропетровськ, Андрій Садовий зустрівся з туристичними операторами Дніпропетровська, відвідав Південний машинобудівний завод, а також Національний гірничий університет.

 

«Ми просто повинні мати людський контакт. Сьогодні вже є пряме авіаційне сполучення. І можна менше ніж за 2 години долетіти з Дніпропетровська до Львова, 2-3 дні погуляти, можна випити хорошої кави, поспілкуватися з хорошими людьми і повернутися назад», - зазначив Андрій Садовий.

 

Він додав, що між виробниками Львова і Дніпропетровська налагоджена непогана співпраця. Спільно підприємства Львова та Дніпропетровська мають повністю всі комплектуючі для виробництва сільськогосподарської та транспортної техніки.

 

«Керівництво львівського «Електрону» сьогодні вело перемовини з керівництвом Південмашу, який випускає і комунальну лінію техніки. Тут є велика можливість для співпраці», - наголосив Андрій Садовий.

 

Також було підписано угоду про співпрацю між Національним гірничим університетом та Львівською політехнікою.

 

«На сьогодні Львів і Дніпропетровськ – це великі наукові, культурні центри. Львівська політехніка та Дніпропетровський гірничий – це два великі технічні університети, вони повинні ще тісніше співпрацювати. Тому що нам важливо мати хороших фахівців», - зазначив Андрій Садовий.

 

У рамках візиту мера Львова на Дніпропетровщину також пройшла зустріч туристичних операторів та івент-агенцій нашої області з представниками львівської Агенції з підготовки подій. Вони обговорили можливості співробітництва у галузі ділового туризму. Презентація можливостей конференц-туризму Львова відбулась у Львівській майстерні шоколаду. За чашечкою кави обговорювались подальші кроки у двосторонній співпраці, а саме проведення наукових, бізнес та корпоративних заходів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....