App Store Google Play

ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

07.07.2014 13:51
ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

У період з 7 по 16 липня на території Дніпропетровської області Державтоінспекція спільно із іншими службами ОВС проводить загальнодержавну оперативно-профілактичну операцію "Автомобіль". Про це повідомив відділ профілактичної роботи УДАІ в Дніпропетровській області.

Дані заходи проводяться з метою викриття та документування фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, виявлення викрадених та таких, що знаходяться в розшуку, або перебувають на території України з порушенням митного законодавства, місць ймовірного відстою та збуту таких транспортних засобів.

Працівниками Державтоінспекції спільно з іншими підрозділами ОВС будуть проводитися обстеження та перевірка автостоянок, місць розукомплектування транспортних засобів, гаражів колективного та індивідуального користування, станцій технічного обслуговування, державних і приватних майстерень, осіб, які займаються ремонтом автомобілів тощо.

Під час заходів здійснюється перевірка відповідності номерів автомототранспорту, його основних вузлів та агрегатів з номерами у реєстраційних документах. Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів, які постійно, або тимчасово не обліковані у Центрах ДАІ.

В зв'язку з проведенням вказаних заходів керівництво управління Державтоінспекції Дніпропетровської області просить громадян із зрозумінням поставитись до роботи правоохоронців та надавати інформацію та необхідну документацію на їх вимогу.

Якщо вам відомі факти правопорушень, просимо інформувати ОВС за номером "102" або надавати інформацію зручним для вас способом до найближчого підрозділу органів внутрішніх справ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...