App Store Google Play

ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

07.07.2014 13:51
ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

У період з 7 по 16 липня на території Дніпропетровської області Державтоінспекція спільно із іншими службами ОВС проводить загальнодержавну оперативно-профілактичну операцію "Автомобіль". Про це повідомив відділ профілактичної роботи УДАІ в Дніпропетровській області.

Дані заходи проводяться з метою викриття та документування фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, виявлення викрадених та таких, що знаходяться в розшуку, або перебувають на території України з порушенням митного законодавства, місць ймовірного відстою та збуту таких транспортних засобів.

Працівниками Державтоінспекції спільно з іншими підрозділами ОВС будуть проводитися обстеження та перевірка автостоянок, місць розукомплектування транспортних засобів, гаражів колективного та індивідуального користування, станцій технічного обслуговування, державних і приватних майстерень, осіб, які займаються ремонтом автомобілів тощо.

Під час заходів здійснюється перевірка відповідності номерів автомототранспорту, його основних вузлів та агрегатів з номерами у реєстраційних документах. Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів, які постійно, або тимчасово не обліковані у Центрах ДАІ.

В зв'язку з проведенням вказаних заходів керівництво управління Державтоінспекції Дніпропетровської області просить громадян із зрозумінням поставитись до роботи правоохоронців та надавати інформацію та необхідну документацію на їх вимогу.

Якщо вам відомі факти правопорушень, просимо інформувати ОВС за номером "102" або надавати інформацію зручним для вас способом до найближчого підрозділу органів внутрішніх справ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...