App Store Google Play

ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

07.07.2014 13:51
ДАІ оголосило декаду боротьби з автомобілями в угоні

У період з 7 по 16 липня на території Дніпропетровської області Державтоінспекція спільно із іншими службами ОВС проводить загальнодержавну оперативно-профілактичну операцію "Автомобіль". Про це повідомив відділ профілактичної роботи УДАІ в Дніпропетровській області.

Дані заходи проводяться з метою викриття та документування фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, виявлення викрадених та таких, що знаходяться в розшуку, або перебувають на території України з порушенням митного законодавства, місць ймовірного відстою та збуту таких транспортних засобів.

Працівниками Державтоінспекції спільно з іншими підрозділами ОВС будуть проводитися обстеження та перевірка автостоянок, місць розукомплектування транспортних засобів, гаражів колективного та індивідуального користування, станцій технічного обслуговування, державних і приватних майстерень, осіб, які займаються ремонтом автомобілів тощо.

Під час заходів здійснюється перевірка відповідності номерів автомототранспорту, його основних вузлів та агрегатів з номерами у реєстраційних документах. Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів, які постійно, або тимчасово не обліковані у Центрах ДАІ.

В зв'язку з проведенням вказаних заходів керівництво управління Державтоінспекції Дніпропетровської області просить громадян із зрозумінням поставитись до роботи правоохоронців та надавати інформацію та необхідну документацію на їх вимогу.

Якщо вам відомі факти правопорушень, просимо інформувати ОВС за номером "102" або надавати інформацію зручним для вас способом до найближчого підрозділу органів внутрішніх справ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...