App Store Google Play

Андрій Павелко: Президент Порошенко добудує метро в Дніпропетровську

07.07.2014 19:17
Андрій Павелко: Президент Порошенко добудує метро в Дніпропетровську

Підписаний Президентом України Петром Порошенко закон щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» дозволить відновити роботи з будівництва метро в Дніпропетровську. Таку думку висловив народний депутат України Андрій Павелко в коментарі.

 

«Прийняття змін Верховною Радою до Закону «Про Державний бюджет України на 2014 рік», щодо завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську, і підписання його Президентом дозволить зрушити з мертвої точки будівництво метро в Дніпропетровську. Адже в 2013 році через відсутність коштів не побудовано жодного метра дніпропетровського метро, а «підземка» у Дніпропетровську гостро необхідна, аби розвантажити центр міста від автотранспорту і перенаправити потік пасажирів», - зазначив Андрій Павелко.

 

Він зазначив, що розвиток екологічно чистого виду міського транспорту дуже важливий для промислового Дніпропетровська. А враховуючи нинішню ситуацію з енергоресурсами, переваги метрополітену перед міським автотранспортом очевидні.

 

За словами народного депутата, використовуючи будь-яку можливість для економії енергоресурсів, Україна в змозі стати енергетично незалежною, про що неодноразово заявляв Президент Петро Порошенко.

 

Нагадаємо, Президент України підписав закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік» щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ».

 

17 червня Верховна Рада підтримала закон № 1509-VII про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік» щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ». За прийняття закону проголосувало 246 народних депутатів України.

 

Згідно з цим законом комунальне підприємство «Дніпропетровський метрополітен» звільняється від зобов'язання перед державою з відшкодування витрат державного бюджету.

 

Як раніше повідомлялося, Кабмін визнав доцільним кредит на метро від Європейського інвестиційного банку в розмірі 152 млн. євро під держгарантії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...