App Store Google Play

Андрій Павелко: Президент Порошенко добудує метро в Дніпропетровську

07.07.2014 19:17
Андрій Павелко: Президент Порошенко добудує метро в Дніпропетровську

Підписаний Президентом України Петром Порошенко закон щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» дозволить відновити роботи з будівництва метро в Дніпропетровську. Таку думку висловив народний депутат України Андрій Павелко в коментарі.

 

«Прийняття змін Верховною Радою до Закону «Про Державний бюджет України на 2014 рік», щодо завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську, і підписання його Президентом дозволить зрушити з мертвої точки будівництво метро в Дніпропетровську. Адже в 2013 році через відсутність коштів не побудовано жодного метра дніпропетровського метро, а «підземка» у Дніпропетровську гостро необхідна, аби розвантажити центр міста від автотранспорту і перенаправити потік пасажирів», - зазначив Андрій Павелко.

 

Він зазначив, що розвиток екологічно чистого виду міського транспорту дуже важливий для промислового Дніпропетровська. А враховуючи нинішню ситуацію з енергоресурсами, переваги метрополітену перед міським автотранспортом очевидні.

 

За словами народного депутата, використовуючи будь-яку можливість для економії енергоресурсів, Україна в змозі стати енергетично незалежною, про що неодноразово заявляв Президент Петро Порошенко.

 

Нагадаємо, Президент України підписав закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік» щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ».

 

17 червня Верховна Рада підтримала закон № 1509-VII про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік» щодо надання коштів комунальному підприємству «Дніпропетровський метрополітен» для реалізації проекту «Завершення будівництва метрополітену у м. Дніпропетровськ». За прийняття закону проголосувало 246 народних депутатів України.

 

Згідно з цим законом комунальне підприємство «Дніпропетровський метрополітен» звільняється від зобов'язання перед державою з відшкодування витрат державного бюджету.

 

Як раніше повідомлялося, Кабмін визнав доцільним кредит на метро від Європейського інвестиційного банку в розмірі 152 млн. євро під держгарантії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...
Сумна Дніпровська історія в картинках про абсурдно-цинічну невдячність...Або - "Как причудлива тасуется колода" (с), чи "Самое дорогое на земле - это глупость, потому что за неё дороже всего прих...