App Store Google Play

У мера Львова у Дніпропетровську видався напружений день

05.07.2014 18:15
У мера Львова у Дніпропетровську видався напружений день

Прилетівши першим рейсом «Дніпроавіа» зі Львова до Дніпропетровська ще ввечері 4 липня, міський голова Львова Андрій Садовий у промисловій столиці України часу не гаяв.

 

Зранку 5 липня, після неодмінної ранкової кави у Львівській майстерні шоколаду на центральному проспекті, Андрій Садовий мав зустріч з туристичними операторами Дніпропетровська. Він розповів їм про роботу Львівської мерії з розширення туристичних маршрутів й закликав повніше використовувати туристичний потенціал свого рідного міста.

 

Потім делегація зі Львову відвідала з екскурсією Південний машинобудівний завод. Львівський міський голова вражений технологічними досягненнями колись закритого підприємства та його науково-технічним потенціалом та запевнив, що у оновленій країні здобутки науковців та інженерів ПМЗ та Конструкторського бюро «Південне» мають знаходити широке застосування, стати не лише іміджевою, а матеріальною складовою українського авторитету на міжнародній арені.

 

Основну ж увагу міський голова Львова приділив трамваям та тролейбусам виробництва ПМЗ, які назвав конкурентними. За його словами, Львів зацікавлений у закупках громадського транспорту виробництва Південмашу.

 

Андрій Садовий також завітав до Національного гірничого університету, де ознайомився з досягненнями науковців та ознайомився з бібліотекою та музеєм петрології. В ході зустрічі було підписано договір про співпрацю між двома провідними вишами Дніпропетровщини та Львівщини – Національним гірничим університетом та Національним університетом «Львівська політехніка».

 

Відтепер науковці та студенти матимуть більше можливостей для співпраці, а спільні проекти отримають належну державну підтримку. Львів’яни стали до одного ряду з низкою провідних вишів Польщі, Німеччини та США, з якими співпрацює НГУ.

 

Не міг оминути своєю увагою високоповажний львівський гість і Штабу національного захисту Дніпроптровської області. Андрій Садовий зустрівся з колективом Штабу, мав бесіду з командиром добровольчого батальону територіальної оборони МО «Дніпро» Юрієм Березою та дав брифінг у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

Офіційна частина робочої поїздки львівського міського голови включала зустріч з заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадієм Корбаном, міським головою Дніпропетровська Іваном Куліченком та його заступником Вадимом Шебановим.

 

Двоє останніх провели розширену екскурсію, показавши Андрію Садовому туристичні принади міста на Дніпрі, у тому числі оновлену до Чемпіонату світу з водних видів спорту трасу воднолижного стадіону «Сентоза».

 

Фоторепортаж про подію

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...