App Store Google Play

У мера Львова у Дніпропетровську видався напружений день

05.07.2014 18:15
У мера Львова у Дніпропетровську видався напружений день

Прилетівши першим рейсом «Дніпроавіа» зі Львова до Дніпропетровська ще ввечері 4 липня, міський голова Львова Андрій Садовий у промисловій столиці України часу не гаяв.

 

Зранку 5 липня, після неодмінної ранкової кави у Львівській майстерні шоколаду на центральному проспекті, Андрій Садовий мав зустріч з туристичними операторами Дніпропетровська. Він розповів їм про роботу Львівської мерії з розширення туристичних маршрутів й закликав повніше використовувати туристичний потенціал свого рідного міста.

 

Потім делегація зі Львову відвідала з екскурсією Південний машинобудівний завод. Львівський міський голова вражений технологічними досягненнями колись закритого підприємства та його науково-технічним потенціалом та запевнив, що у оновленій країні здобутки науковців та інженерів ПМЗ та Конструкторського бюро «Південне» мають знаходити широке застосування, стати не лише іміджевою, а матеріальною складовою українського авторитету на міжнародній арені.

 

Основну ж увагу міський голова Львова приділив трамваям та тролейбусам виробництва ПМЗ, які назвав конкурентними. За його словами, Львів зацікавлений у закупках громадського транспорту виробництва Південмашу.

 

Андрій Садовий також завітав до Національного гірничого університету, де ознайомився з досягненнями науковців та ознайомився з бібліотекою та музеєм петрології. В ході зустрічі було підписано договір про співпрацю між двома провідними вишами Дніпропетровщини та Львівщини – Національним гірничим університетом та Національним університетом «Львівська політехніка».

 

Відтепер науковці та студенти матимуть більше можливостей для співпраці, а спільні проекти отримають належну державну підтримку. Львів’яни стали до одного ряду з низкою провідних вишів Польщі, Німеччини та США, з якими співпрацює НГУ.

 

Не міг оминути своєю увагою високоповажний львівський гість і Штабу національного захисту Дніпроптровської області. Андрій Садовий зустрівся з колективом Штабу, мав бесіду з командиром добровольчого батальону територіальної оборони МО «Дніпро» Юрієм Березою та дав брифінг у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

 

Офіційна частина робочої поїздки львівського міського голови включала зустріч з заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадієм Корбаном, міським головою Дніпропетровська Іваном Куліченком та його заступником Вадимом Шебановим.

 

Двоє останніх провели розширену екскурсію, показавши Андрію Садовому туристичні принади міста на Дніпрі, у тому числі оновлену до Чемпіонату світу з водних видів спорту трасу воднолижного стадіону «Сентоза».

 

Фоторепортаж про подіюHoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...