App Store Google Play

Зам мера Дніпродзержинська може сісти за грати за службову підробку

04.07.2014 09:46
Зам мера Дніпродзержинська може сісти за грати за службову підробку

Правоохоронними органами пред’явлено підозру у вчинені злочину заступнику мера міста Дніпродзержинська – головному архітектору Юрію Бєлобородову за статтею 366 КК України.

Про це нашу редакцію повідомив радник Дніпропетровської ОДА з питань правоохоронних органів та боротьби з корупцією, голова депутатської Комісії по боротьбі зі злочинністю та корупцією в м.Дніпродзержинську Віталій Купрій.

За словами Віталія, ще весною цього року прокуратура провела перевірку законності виділення земельних ділянок під будівництво елітних гаражів, які знаходяться в центрі м.Дніпродзержинська по вулиці Москворецькій. Правоохоронці встановили, що саме Юрій Бєлобородов розробив та втілив в життя злочинну схему безкоштовного виділення земель громади для підставних осіб, зокрема підробивши клопотання пенсіонерів та надавши по ним позитивні висновки управління архітектури та містобудування міськради.

Віталій Купрій заявив, що, насправді, кінцевими власниками земельних ділянок стали високопосадовці органів місцевого самоврядування, серед яких згадується прізвище голови Заводської районної у м.Дніпродзержинську ради, члена Партії регіонів, Володимира Пеліпаса. Проект відведення земельних ділянок був протиправно узгоджений керівником місцевого відділу Держземагентства Юрієм Олексієнко, який був призначений на свою посаду за сприяння екс-губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула.

«Дуже добре, що чиновники такого рівня притягуються до відповідальності за вчинені злочини, але мене турбує той факт, що після пред’явлення підозри у вчинені злочину всупереч вимогам статті 22 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» заступник мера не був відсторонений з займаної посади до розгляду справи в суді», - говорить Віталій. Чиновник продовжує отримувати заробітну плату з міського бюджету та має можливість зашкодити об’єктивному слідству.

Віталій Купрій направив в прокуратуру Дніпропетровської області звернення з вимогою встановити законність під час проведення слідства у вищезазначеній справі та до вирішення справи в суді відсторонити від виконання своїх обов’язків чиновника, який підозрюється у вчиненні злочину, що наніс суттєву шкоду інтересам територіальної громади.
 

Дндз-інфо 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...