App Store Google Play

Зам мера Дніпродзержинська може сісти за грати за службову підробку

04.07.2014 09:46
Зам мера Дніпродзержинська може сісти за грати за службову підробку

Правоохоронними органами пред’явлено підозру у вчинені злочину заступнику мера міста Дніпродзержинська – головному архітектору Юрію Бєлобородову за статтею 366 КК України.

Про це нашу редакцію повідомив радник Дніпропетровської ОДА з питань правоохоронних органів та боротьби з корупцією, голова депутатської Комісії по боротьбі зі злочинністю та корупцією в м.Дніпродзержинську Віталій Купрій.

За словами Віталія, ще весною цього року прокуратура провела перевірку законності виділення земельних ділянок під будівництво елітних гаражів, які знаходяться в центрі м.Дніпродзержинська по вулиці Москворецькій. Правоохоронці встановили, що саме Юрій Бєлобородов розробив та втілив в життя злочинну схему безкоштовного виділення земель громади для підставних осіб, зокрема підробивши клопотання пенсіонерів та надавши по ним позитивні висновки управління архітектури та містобудування міськради.

Віталій Купрій заявив, що, насправді, кінцевими власниками земельних ділянок стали високопосадовці органів місцевого самоврядування, серед яких згадується прізвище голови Заводської районної у м.Дніпродзержинську ради, члена Партії регіонів, Володимира Пеліпаса. Проект відведення земельних ділянок був протиправно узгоджений керівником місцевого відділу Держземагентства Юрієм Олексієнко, який був призначений на свою посаду за сприяння екс-губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула.

«Дуже добре, що чиновники такого рівня притягуються до відповідальності за вчинені злочини, але мене турбує той факт, що після пред’явлення підозри у вчинені злочину всупереч вимогам статті 22 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» заступник мера не був відсторонений з займаної посади до розгляду справи в суді», - говорить Віталій. Чиновник продовжує отримувати заробітну плату з міського бюджету та має можливість зашкодити об’єктивному слідству.

Віталій Купрій направив в прокуратуру Дніпропетровської області звернення з вимогою встановити законність під час проведення слідства у вищезазначеній справі та до вирішення справи в суді відсторонити від виконання своїх обов’язків чиновника, який підозрюється у вчиненні злочину, що наніс суттєву шкоду інтересам територіальної громади.
 

Дндз-інфо Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...