App Store Google Play

Депутати Дніпропетровської облради збирають підписи за дострокові вибори

04.07.2014 15:16
Депутати Дніпропетровської облради збирають підписи за дострокові вибори
Депутати Дніпропетровської облради, які обиралися в 2010 році від політичної партії «Фронт Змін» почала збір підписів за дострокове припинення повноважень місцевих рад. Вони звертаються до своїх колег-депутатів, які розділяють подібну позицію, підтримати це рішення.

Депутати також звертаються до керівництва та депутатів Верховної Ради з проханням розглянути питання про дострокове припинення повноважень та призначення позачергових виборів депутатів місцевих рад одночасно з виборами до Верховної Ради. Про це йдеться у зверненні депутатів.

"Вважаємо цей крок необхідним з огляду на вимоги виборців, які хочуть бачити в країні нову, політично відповідальну місцеву владу, яка буде здатна здійснити глобальні економічні та соціальні реформи, провести децентралізацію влади, відновити мир та стабільність на сході України. За результатами соціологічних опитувань, які були проведені останнім часом на Дніпропетровщині, таку точку зору поділяє понад дві третини громадян», - зазначається у листі.

На переконання депутатів, переобрання депутатського корпусу місцевих рад, голів міст, сіл та селищ необхідне, для стабілізації соціально-політичній ситуації в країні, консолідації територіальних громад навколо завдань місцевого соціального, економічного та культурного розвитку в нових умовах. Позачергові вибори місцевих рад повинні пройти після внесення змін до Конституції, що розширюють повноваження місцевих громад.

«Ми закликаємо вас, шановні народні депутати, дослухатися до думки народу України й зробити все від вас залежне, щоб ми завершили у цьому році процес історичного повороту України до нового життя», - наголошується у зверненні.

Як раніше повідомлялося, депутати облради Владислав Романов та Гліб Пригунов 20 червня на сесії облради заявили про необхідність проведення дострокових виборів обласної ради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...