App Store Google Play

В Україні потрібно провести дострокові вибори в місцеві ради – експерти

03.07.2014 16:50
В Україні потрібно провести  дострокові вибори в місцеві ради – експерти
В Україні, і в тому числі в Дніпропетровській області, необхідні дострокові вибори в місцеві ради. Про це свідчать результати опитування експертів, проведеного ГО «Дніпропетровський центр соціальних досліджень» у червні 2014 року. Їх результати були оголошені у четвер, 3 липня, на прес-конференції в прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.


В опитуванні зазначається, що більшість опитаних експертів з числа журналістів, представників громадських організацій висловилися про те, що нинішня конфігурація рад в області не відповідає політичному запиту виборців і ради не можуть працювати ефективно.


На останній сесії облради на достроковому припиненні повноважень місцевих рад наполягали депутати Гліб Пригунов та Владислав Романов.


«Ми будемо продовжувати на цьому наполягати, тому що результати опитування свідчать, що є громадський запит на проведення дострокових виборів і він має бути почутий», - сказав в прес-клубі Владислав Романов.


Він зазначив, що люди говорять про те, що стара система гальмує зміни, і що нині в суспільстві є запит на участь громадськості у прийнятті рішень.


«Експерти вітали сильну владу і стабільність через відсутність терактів, сепаратистів і іншої пошесті. Але в той же час хочуть, щоб були зміни. Це дуже потужний імпульс - люди хочуть змін. Люди говорять, що залишилася стара система і вона продовжує діяти, гальмує зміни. І зараз вимальовуються дві речі - в умовах фактично військового часу люди готові підтримувати сильну ефективну авторитарну владу, в чому є велика небезпека, з другого боку говорять про те, що потрібна демократія. Є зараз прихований запит - зараз люди хочуть швидких ефективних змін. Люди хочуть бачити ефективну сильну владу, але вони хочуть бачити ефективні сильні механізми впливу і участі у виробленні рішень цієї влади», - зауважив Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...