App Store Google Play

В Україні потрібно провести дострокові вибори в місцеві ради – експерти

03.07.2014 16:50
В Україні потрібно провести  дострокові вибори в місцеві ради – експерти
В Україні, і в тому числі в Дніпропетровській області, необхідні дострокові вибори в місцеві ради. Про це свідчать результати опитування експертів, проведеного ГО «Дніпропетровський центр соціальних досліджень» у червні 2014 року. Їх результати були оголошені у четвер, 3 липня, на прес-конференції в прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.


В опитуванні зазначається, що більшість опитаних експертів з числа журналістів, представників громадських організацій висловилися про те, що нинішня конфігурація рад в області не відповідає політичному запиту виборців і ради не можуть працювати ефективно.


На останній сесії облради на достроковому припиненні повноважень місцевих рад наполягали депутати Гліб Пригунов та Владислав Романов.


«Ми будемо продовжувати на цьому наполягати, тому що результати опитування свідчать, що є громадський запит на проведення дострокових виборів і він має бути почутий», - сказав в прес-клубі Владислав Романов.


Він зазначив, що люди говорять про те, що стара система гальмує зміни, і що нині в суспільстві є запит на участь громадськості у прийнятті рішень.


«Експерти вітали сильну владу і стабільність через відсутність терактів, сепаратистів і іншої пошесті. Але в той же час хочуть, щоб були зміни. Це дуже потужний імпульс - люди хочуть змін. Люди говорять, що залишилася стара система і вона продовжує діяти, гальмує зміни. І зараз вимальовуються дві речі - в умовах фактично військового часу люди готові підтримувати сильну ефективну авторитарну владу, в чому є велика небезпека, з другого боку говорять про те, що потрібна демократія. Є зараз прихований запит - зараз люди хочуть швидких ефективних змін. Люди хочуть бачити ефективну сильну владу, але вони хочуть бачити ефективні сильні механізми впливу і участі у виробленні рішень цієї влади», - зауважив Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...