App Store Google Play

В Україні потрібно провести дострокові вибори в місцеві ради – експерти

03.07.2014 16:50
В Україні потрібно провести  дострокові вибори в місцеві ради – експерти
В Україні, і в тому числі в Дніпропетровській області, необхідні дострокові вибори в місцеві ради. Про це свідчать результати опитування експертів, проведеного ГО «Дніпропетровський центр соціальних досліджень» у червні 2014 року. Їх результати були оголошені у четвер, 3 липня, на прес-конференції в прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ.


В опитуванні зазначається, що більшість опитаних експертів з числа журналістів, представників громадських організацій висловилися про те, що нинішня конфігурація рад в області не відповідає політичному запиту виборців і ради не можуть працювати ефективно.


На останній сесії облради на достроковому припиненні повноважень місцевих рад наполягали депутати Гліб Пригунов та Владислав Романов.


«Ми будемо продовжувати на цьому наполягати, тому що результати опитування свідчать, що є громадський запит на проведення дострокових виборів і він має бути почутий», - сказав в прес-клубі Владислав Романов.


Він зазначив, що люди говорять про те, що стара система гальмує зміни, і що нині в суспільстві є запит на участь громадськості у прийнятті рішень.


«Експерти вітали сильну владу і стабільність через відсутність терактів, сепаратистів і іншої пошесті. Але в той же час хочуть, щоб були зміни. Це дуже потужний імпульс - люди хочуть змін. Люди говорять, що залишилася стара система і вона продовжує діяти, гальмує зміни. І зараз вимальовуються дві речі - в умовах фактично військового часу люди готові підтримувати сильну ефективну авторитарну владу, в чому є велика небезпека, з другого боку говорять про те, що потрібна демократія. Є зараз прихований запит - зараз люди хочуть швидких ефективних змін. Люди хочуть бачити ефективну сильну владу, але вони хочуть бачити ефективні сильні механізми впливу і участі у виробленні рішень цієї влади», - зауважив Владислав Романов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...