App Store Google Play

На ринку праці - поглиблення кризи

02.07.2014 14:01
На ринку праці - поглиблення кризи

Літо — традиційний період відпусток і застою на ринку праці. Але цього року негативна динаміка, в першу чергу, обумовлена політичною і економічною ситуацією в країні. За даними Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, в червні кількість опублікованих вакансій скоротилася на 25%, а ось кількість створених резюме залишається незмінною в порівнянні з минулим місяцем.

Найбільше падіння спостерігалося в сфері транспорту й логістики (36%), бухгалтерії і фінансів підприємства (34%), продажів (30%) і закупок (31%). Значно зменшилася кількість пропозицій для топ-менеджерів (37%) і молодих спеціалістів (34%). Не настільки стрімко, але все ж зменшилася кількість пропозицій у сфері управління персоналом (9%), будівництва (11%) і юриспруденції (12%).

У червні найбільшу кількість вакансій пропонували для програмістів і спеціалістів із продажів. Варто відзначити, що в червні кількість вакансій для програмістів скоротилася на 27% у порівнянні з минулим місяцем. Хоча, як правило, ця сфера найменш підлягає впливу кризи. У десятці найбільш активних проф. сфер також маркетинг, вакансії для молодих спеціалістів, виробництво, адміністративний персонал, туризм і банки.

Ринок праці в регіонах лишився практично без змін. Тривав обвал ринку праці в Луганській і Донецькій області. Як і минулого місяця, кількість вакансій тут скоротилася майже вдвічі. У областях, які межують із зоною АТО, спостерігаються тенденції спаду ринку праці, характерні й для інших регіонів країни. Лідером за кількістю вакансій традиційно лишається столиця.

ТОП-10 вакансій у Києві

Як і в минулі періоди, більшість топових вакансій пропонують для програмістів і спеціалістів у IT сфері. Проте в червні як у столичному ТОП-10, так і в ТОП-100 стало значно більше вакансій для керівників, у тому числі в промисловій сфері.

 

Професія

Зарплата

1

Керівник проекту (медицина)

55 тис. грн.

2

IT-Директор Управляючої компанії

44 тис. грн.

3

Senior / Middle QA Automation Engineer

Від 38 тис. грн.

4

Продюсер ігрових проектів (IT-сфера)

Від 38 тис. грн.

5

Керівник із розвитку (онлайн-консультації, закордонний ринок)

До 35 тис. грн.

6

Mobile Developer (iOS)

Від 33 тис. грн.

7

HTML5 Game Developer

Від 27 тис. грн.

8

Керівник відділу маркетингу

Від 27 тис. грн.

9

Програміст 1С Бітрікс

Від 27 тис. грн.

10

Керівник харчового виробництва

Від 16 тис. грн.

 

ТОП-10 вакансій у регіонах

Регіональний ТОП-10 і ТОП-100 значно відрізняється від столичного. Він майже повністю складається із вакансій для програмістів і вакансій великих всеукраїнських компаній, у тому числі банків. Як до ТОП-10, так і до ТОП-100 увійшла дуже незначна кількість вакансій для керівників.

 

Професія

Регіон

Зарплата

1

Senior QA Engineer

Харків

Від 27 тис. грн.

2

Java-разработчик (проект Приват24)

Різні регіони України

Від 24 тис. грн.

3

Front-end розробник

Миколаїв

Від 24 тис. грн.

4

Android developer

Дніпропетровськ

Від 17 тис. грн.

5

PHP-розробник

Харків

Від 17 тис. грн.

6

Менеджер по продажу послуг логістики зі складних контейнерних перевезень

Дніпропетровськ

Від 17 тис. грн.

7

Керівник відділення

Різні регіони України

Від 10 тис. грн.

8

HR-Директор

Дніпропетровськ

Від 10 тис. грн.

9

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами (банк)

Різні регіони України

Від 7 тис. грн.

10

Інспектор по роботі з проблемними активами

Різні регіони України

Від 6 тис. грн.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...