App Store Google Play

На ринку праці - поглиблення кризи

02.07.2014 14:01
На ринку праці - поглиблення кризи

Літо — традиційний період відпусток і застою на ринку праці. Але цього року негативна динаміка, в першу чергу, обумовлена політичною і економічною ситуацією в країні. За даними Дослідницького центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, в червні кількість опублікованих вакансій скоротилася на 25%, а ось кількість створених резюме залишається незмінною в порівнянні з минулим місяцем.

Найбільше падіння спостерігалося в сфері транспорту й логістики (36%), бухгалтерії і фінансів підприємства (34%), продажів (30%) і закупок (31%). Значно зменшилася кількість пропозицій для топ-менеджерів (37%) і молодих спеціалістів (34%). Не настільки стрімко, але все ж зменшилася кількість пропозицій у сфері управління персоналом (9%), будівництва (11%) і юриспруденції (12%).

У червні найбільшу кількість вакансій пропонували для програмістів і спеціалістів із продажів. Варто відзначити, що в червні кількість вакансій для програмістів скоротилася на 27% у порівнянні з минулим місяцем. Хоча, як правило, ця сфера найменш підлягає впливу кризи. У десятці найбільш активних проф. сфер також маркетинг, вакансії для молодих спеціалістів, виробництво, адміністративний персонал, туризм і банки.

Ринок праці в регіонах лишився практично без змін. Тривав обвал ринку праці в Луганській і Донецькій області. Як і минулого місяця, кількість вакансій тут скоротилася майже вдвічі. У областях, які межують із зоною АТО, спостерігаються тенденції спаду ринку праці, характерні й для інших регіонів країни. Лідером за кількістю вакансій традиційно лишається столиця.

ТОП-10 вакансій у Києві

Як і в минулі періоди, більшість топових вакансій пропонують для програмістів і спеціалістів у IT сфері. Проте в червні як у столичному ТОП-10, так і в ТОП-100 стало значно більше вакансій для керівників, у тому числі в промисловій сфері.

 

Професія

Зарплата

1

Керівник проекту (медицина)

55 тис. грн.

2

IT-Директор Управляючої компанії

44 тис. грн.

3

Senior / Middle QA Automation Engineer

Від 38 тис. грн.

4

Продюсер ігрових проектів (IT-сфера)

Від 38 тис. грн.

5

Керівник із розвитку (онлайн-консультації, закордонний ринок)

До 35 тис. грн.

6

Mobile Developer (iOS)

Від 33 тис. грн.

7

HTML5 Game Developer

Від 27 тис. грн.

8

Керівник відділу маркетингу

Від 27 тис. грн.

9

Програміст 1С Бітрікс

Від 27 тис. грн.

10

Керівник харчового виробництва

Від 16 тис. грн.

 

ТОП-10 вакансій у регіонах

Регіональний ТОП-10 і ТОП-100 значно відрізняється від столичного. Він майже повністю складається із вакансій для програмістів і вакансій великих всеукраїнських компаній, у тому числі банків. Як до ТОП-10, так і до ТОП-100 увійшла дуже незначна кількість вакансій для керівників.

 

Професія

Регіон

Зарплата

1

Senior QA Engineer

Харків

Від 27 тис. грн.

2

Java-разработчик (проект Приват24)

Різні регіони України

Від 24 тис. грн.

3

Front-end розробник

Миколаїв

Від 24 тис. грн.

4

Android developer

Дніпропетровськ

Від 17 тис. грн.

5

PHP-розробник

Харків

Від 17 тис. грн.

6

Менеджер по продажу послуг логістики зі складних контейнерних перевезень

Дніпропетровськ

Від 17 тис. грн.

7

Керівник відділення

Різні регіони України

Від 10 тис. грн.

8

HR-Директор

Дніпропетровськ

Від 10 тис. грн.

9

Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами (банк)

Різні регіони України

Від 7 тис. грн.

10

Інспектор по роботі з проблемними активами

Різні регіони України

Від 6 тис. грн.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...