App Store Google Play

На допомогу армії організовують інтернет-аукціони

02.07.2014 17:26
На допомогу армії організовують інтернет-аукціони

У мережі Фейсбук створена група благодійного інтернет-аукціону "Свій за свого" яка має на меті реалізовувати лоти і отримані кошті направляти на потреби української армії. Про це сьогодні під час прес-конференції в ІА ДНЕПР-ПОСТ повідомив організатор групи, запорізький історик Едуард Андрющенко.

 

Ідея благодійного аукціону, за словами Едуарда, виникла спонтанно сам він з початку війни на теренах України намагався усіляко допомагати українській армії, і саме розуміння того, що допомогу треба нарощувати, народило не нову, але дієву ініціативу.

 

Сьогодні в групі є 26 лотів, серед яких сувеніри, книги з підписами авторів, антикваріат, hand-made вироби з кераміки, дерева, шкіри, ниток. Торги за кожною позицією вважаються завершеними, якщо з часу останньої ставки пройшло 2 доби.

 

Першим лотом, котрий став лакмусовим папірцем суспільного попиту на ініціативу, стала книга «Історія України-Руси» Михайла Грушевського 1916 року видання з власного архіву Едуарда. Книга, крім того, що являє собою історичну цінність, має ще й власну історію, і зі стартової ціни в 200 гривень була придбана за 350 умовних одиниць.

 

Взяти участь у аукціоні можна в два способи: надати власний лот або ж придбати річ, що сподобалась. Сьогодні асортимент аукціону власними речами поповнюють відомі діячі України - історик і громадський діяч Володимир В’ятрович, журналіст та спортсмен Дмитро Лазуткін,  блогер Володимир Нестеренко (Адольфич), співак Арсен Мірзоян, гурти «Хорта», «Тінь Сонця», Тартак, ТНМК. Вихідними на аукціоні власну сукню на бронежилет має намір обміняти ексцентрична письменниця та співачка Ірена Карпа.

 

Отримані кошти організатори передають волонтерам і громадським рухам, котрі вже тривалий час допомагають армії і встигли зарекомендувати себе (зокрема Роман Синіцин, «Крила Фенікса»).

 

За тиждень існування аукціону було передано і реалізовано на каремати для бійців 1500 гривень, найближчим часом очікуються надходження за вже продані лоти. Тож, якщо маєте бажання та можливість допомогти українським силовикам і залишити собі щось на згадку при цьому – не баріться та обирайте, "Свій за свого" Вам в поміч.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...