App Store Google Play

Скандальна екс-очільниця "Ритуальної служби" вспливла на новій посаді

01.07.2014 13:58
Скандальна екс-очільниця "Ритуальної служби" вспливла на новій посаді

Звільнена після ревізії з посади керівника комунального підприємства "Ритуальні послуги", маючи в активі підозру за кримінальним провадженням, Ванда Сіровська не лише стала держслужбовцем, а вже отримала керівну посаду і ввела цензуру на своєму робочому місці.

Як повідомляє газета ЛИЦА, Ванда Сіровська з минулого тижня обіймає крісло начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Дніпропетровській області. З п'ятниці, 27 червня, «екс-директор кладовищ» м. Дніпропетровська входить в курс справ Інспекції.

«Ванда Миколаївна сказала, що, без попереднього узгодження з прес-службою облдержадміністрації, вона журналістів прийняти не може», - сказала журналістам газети «ЛИЦА», які приїхали до приміщення Інспекції з питань захисту прав споживачів у Дніпропетровській області (м. Дніпропетровськ, пл . Шевченко, 7), юрист Інспекції Катерина Волошина.

Тоді журналісти поїхали до облдержадміністрації (ОДА), де з'ясували, що за паперами в.о. начальника Інспекції є Северин Олег Анатолійович. А те, що скандальна Ванда займає кабінет начальника - ніяке не горе, адже «Ванда Миколаївна проходить стажування на посаду керівника інспекції" - заявили у прес-службі ОДА. При цьому, щопрада, визнали, що чиновниця (навіть майбутня) зобов'язана дати коментар журналістам.

Журналісти знову повернулися на пл. Шевченка, 7 та повідомили юриста Інспекції Катерину Волошину про здобутий в прес-службі ОДА дозволі на коментар Ванди Сирівської.

«Ми чекаємо офіційні документи: дозвіл з облдержадміністрації. Від прес-служби», - продовжила пані Волошина.

На зауваження, що така форма документа не передбачена і існує лише в її фантазії, юрист відповіла: «Воно не в моїй фантазії. Як будете мати - приходьте. Передзвонюйте на номер приймальні: 744-09-46, домовтеся з Вандою Миколаївною і прийдете».

Оскільки доступ до тіла Ванди Миколаївни, з активною діяльністю якої в царині переділу ринку ритуальних послуг досі розбираються суди, надійно перекрито, журналісти газети ЛИЦА виголошують свої питання публічно:
- коли проходив конкурс на обіймання вакантної посади начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Дніпропетровській області?
- яким чином «виборола» перемогу на ньому підсудна Ванда Сирівське, яка не має стажу державної служби?
- хто підписав наказ про її «стажування»?

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...