App Store Google Play

Скандальна екс-очільниця "Ритуальної служби" вспливла на новій посаді

01.07.2014 13:58
Скандальна екс-очільниця "Ритуальної служби" вспливла на новій посаді

Звільнена після ревізії з посади керівника комунального підприємства "Ритуальні послуги", маючи в активі підозру за кримінальним провадженням, Ванда Сіровська не лише стала держслужбовцем, а вже отримала керівну посаду і ввела цензуру на своєму робочому місці.

Як повідомляє газета ЛИЦА, Ванда Сіровська з минулого тижня обіймає крісло начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Дніпропетровській області. З п'ятниці, 27 червня, «екс-директор кладовищ» м. Дніпропетровська входить в курс справ Інспекції.

«Ванда Миколаївна сказала, що, без попереднього узгодження з прес-службою облдержадміністрації, вона журналістів прийняти не може», - сказала журналістам газети «ЛИЦА», які приїхали до приміщення Інспекції з питань захисту прав споживачів у Дніпропетровській області (м. Дніпропетровськ, пл . Шевченко, 7), юрист Інспекції Катерина Волошина.

Тоді журналісти поїхали до облдержадміністрації (ОДА), де з'ясували, що за паперами в.о. начальника Інспекції є Северин Олег Анатолійович. А те, що скандальна Ванда займає кабінет начальника - ніяке не горе, адже «Ванда Миколаївна проходить стажування на посаду керівника інспекції" - заявили у прес-службі ОДА. При цьому, щопрада, визнали, що чиновниця (навіть майбутня) зобов'язана дати коментар журналістам.

Журналісти знову повернулися на пл. Шевченка, 7 та повідомили юриста Інспекції Катерину Волошину про здобутий в прес-службі ОДА дозволі на коментар Ванди Сирівської.

«Ми чекаємо офіційні документи: дозвіл з облдержадміністрації. Від прес-служби», - продовжила пані Волошина.

На зауваження, що така форма документа не передбачена і існує лише в її фантазії, юрист відповіла: «Воно не в моїй фантазії. Як будете мати - приходьте. Передзвонюйте на номер приймальні: 744-09-46, домовтеся з Вандою Миколаївною і прийдете».

Оскільки доступ до тіла Ванди Миколаївни, з активною діяльністю якої в царині переділу ринку ритуальних послуг досі розбираються суди, надійно перекрито, журналісти газети ЛИЦА виголошують свої питання публічно:
- коли проходив конкурс на обіймання вакантної посади начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Дніпропетровській області?
- яким чином «виборола» перемогу на ньому підсудна Ванда Сирівське, яка не має стажу державної служби?
- хто підписав наказ про її «стажування»?

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...