App Store Google Play

Дніпропетровськ потрапив до Книги рекордів, запаливши довгобуд

30.06.2014 09:23
Дніпропетровськ потрапив до Книги рекордів, запаливши довгобуд

У Дніпропетровську встановлено новий рекорд України - на недобудованому 16-поверховому готелі зібралася молодь «засвітила» найбільший державний герб України.

Він розтягнувся на півсотні метрів заввишки. У такий спосіб вшанували памʼять тих, хто загинув під час революції та військових дій у зоні АТО. Вісімдесят волонтерів підсвітили герб спочатку ліхтариками, а потім смолоскипами.

Щоб запалити цей герб, організатори флеш-мобу заздалегідь сфотографували недобудований готель, розробили схему розташування кожного учасника. Охочих встановити рекорд шукали у соцмережах. Після трьох годин репетицій після заходу сонця вони запалили ліхтарі та смолоскипи за свистком. Загалом палаючий герб зайняв 15 поверхів заввишки та 11 завширшки.

Нагадаємо, ще в травні величезний тризуб на фасаді намалювали футбольні фанати. Він миттєво став популярною памʼяткою Дніпропетровська.

Дніпропетровці, які спостерігали за дійством, зустрічали підсвічування тризуба криками «Слава Україні! Героям слава», «Герої не вмирають, вмирають вороги», неодноразово виконували гімн України, запалювали лампадки та свічки. Багато хто прийшов у вишиванках, з національною символікою в руках.

Рекорд офіційно зафіксований представниками «Книги рекордів України»: організатори дійства отримали відповідні сертифікати.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Хто такий журналіст?

Із розвитком технологій у сучасному світі стає все важче визначити термін "журналіст". Звичка ділитися у соцмережах своїми спостереженнями стала нормою у побуті багатьох родин. У більш завзятих є наві...
Вчера шестилетний мальчик выпал из окна третьего этажа 147 школы, и лишь спустя сутки эта информация стала публичной.Администрация учебного заведения не сочла нужным заявить в полицию, ограничившись в...
Максим Мірошниченко

Шпіль Солсберійського собору

Приходить до нас, у Mediaprostir поважного віку чоловік. Каже, що хоче провести захід на багато людей на два дні. Показуємо йому приміщення, чекаємо від нього більш детальної інформації. Під...
Анастасія ГОРЯЧА

Про Укрзалізницю хороше?

Сумнозвісне ПАТ Укрзалізниця не завжди надає погані послуги. Потяг непопулярного напрямку Київ – Маріуполь оснащений такими бажаними функціями, яких українці чекають вже багато років і на відсут...