App Store Google Play

Дніпропетровськ потрапив до Книги рекордів, запаливши довгобуд

30.06.2014 09:23
Дніпропетровськ потрапив до Книги рекордів, запаливши довгобуд

У Дніпропетровську встановлено новий рекорд України - на недобудованому 16-поверховому готелі зібралася молодь «засвітила» найбільший державний герб України.

Він розтягнувся на півсотні метрів заввишки. У такий спосіб вшанували памʼять тих, хто загинув під час революції та військових дій у зоні АТО. Вісімдесят волонтерів підсвітили герб спочатку ліхтариками, а потім смолоскипами.

Щоб запалити цей герб, організатори флеш-мобу заздалегідь сфотографували недобудований готель, розробили схему розташування кожного учасника. Охочих встановити рекорд шукали у соцмережах. Після трьох годин репетицій після заходу сонця вони запалили ліхтарі та смолоскипи за свистком. Загалом палаючий герб зайняв 15 поверхів заввишки та 11 завширшки.

Нагадаємо, ще в травні величезний тризуб на фасаді намалювали футбольні фанати. Він миттєво став популярною памʼяткою Дніпропетровська.

Дніпропетровці, які спостерігали за дійством, зустрічали підсвічування тризуба криками «Слава Україні! Героям слава», «Герої не вмирають, вмирають вороги», неодноразово виконували гімн України, запалювали лампадки та свічки. Багато хто прийшов у вишиванках, з національною символікою в руках.

Рекорд офіційно зафіксований представниками «Книги рекордів України»: організатори дійства отримали відповідні сертифікати.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Наше суспільство ще не готове для дозволу на вільне володіння автомобілем.Між тим, на руках у людей накопичилася значна кількість автомобілів - як легальних, так і ні (у тому рахунку, завезених із зон...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...