App Store Google Play

Дніпропетровськ потрапив до Книги рекордів, запаливши довгобуд

30.06.2014 09:23
Дніпропетровськ потрапив до Книги рекордів, запаливши довгобуд

У Дніпропетровську встановлено новий рекорд України - на недобудованому 16-поверховому готелі зібралася молодь «засвітила» найбільший державний герб України.

Він розтягнувся на півсотні метрів заввишки. У такий спосіб вшанували памʼять тих, хто загинув під час революції та військових дій у зоні АТО. Вісімдесят волонтерів підсвітили герб спочатку ліхтариками, а потім смолоскипами.

Щоб запалити цей герб, організатори флеш-мобу заздалегідь сфотографували недобудований готель, розробили схему розташування кожного учасника. Охочих встановити рекорд шукали у соцмережах. Після трьох годин репетицій після заходу сонця вони запалили ліхтарі та смолоскипи за свистком. Загалом палаючий герб зайняв 15 поверхів заввишки та 11 завширшки.

Нагадаємо, ще в травні величезний тризуб на фасаді намалювали футбольні фанати. Він миттєво став популярною памʼяткою Дніпропетровська.

Дніпропетровці, які спостерігали за дійством, зустрічали підсвічування тризуба криками «Слава Україні! Героям слава», «Герої не вмирають, вмирають вороги», неодноразово виконували гімн України, запалювали лампадки та свічки. Багато хто прийшов у вишиванках, з національною символікою в руках.

Рекорд офіційно зафіксований представниками «Книги рекордів України»: організатори дійства отримали відповідні сертифікати.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...