App Store Google Play

Валентину Гінзбург будуть судити

27.06.2014 09:40
Валентину Гінзбург будуть судити

Прокуратура області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА. Йдеться про Валентину Гінзбург, яка "відзначилась" запровадженням в оласті сумнозвісної "медичної реформи" та примусом підлегилх забезпечувати на виборах результати провладній партії.

Справу було порушено за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Як йдеться у повідомленні Прокуратури, слідством встановлено, що директор департаменту змушувала керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, під загрозою їх звільнення із займаних посад, у разі невиконання її злочинних вимог забезпечити будь-яким чином одержання більш ніж 70 відсотків голосів виборців для перемоги кандидатів від політичної партії «Партія регіонів» за пропорційною системою.

У подальшому, у грудні 2012 року, після проведення виборів до Верховної Ради України та опублікування їх результатів 23 керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, і де кандидати від політичної партії «Партія регіонів» не одержали значного відсотку голосів виборців, було звільнено із займаних посад з грубим порушенням законодавства про працю.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.

Нагадаємо, що Валентину Гінзбург затримали наприкінці березня. Перед тим вона пішла у декретну відпустку по догляду за онуком.

Виконання обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації було покладено на Ігоря Олександровича Македонського - заступника директора цього департаменту - начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...