App Store Google Play

Валентину Гінзбург будуть судити

27.06.2014 09:40
Валентину Гінзбург будуть судити

Прокуратура області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА. Йдеться про Валентину Гінзбург, яка "відзначилась" запровадженням в оласті сумнозвісної "медичної реформи" та примусом підлегилх забезпечувати на виборах результати провладній партії.

Справу було порушено за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Як йдеться у повідомленні Прокуратури, слідством встановлено, що директор департаменту змушувала керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, під загрозою їх звільнення із займаних посад, у разі невиконання її злочинних вимог забезпечити будь-яким чином одержання більш ніж 70 відсотків голосів виборців для перемоги кандидатів від політичної партії «Партія регіонів» за пропорційною системою.

У подальшому, у грудні 2012 року, після проведення виборів до Верховної Ради України та опублікування їх результатів 23 керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, і де кандидати від політичної партії «Партія регіонів» не одержали значного відсотку голосів виборців, було звільнено із займаних посад з грубим порушенням законодавства про працю.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.

Нагадаємо, що Валентину Гінзбург затримали наприкінці березня. Перед тим вона пішла у декретну відпустку по догляду за онуком.

Виконання обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації було покладено на Ігоря Олександровича Македонського - заступника директора цього департаменту - начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...