App Store Google Play

Валентину Гінзбург будуть судити

27.06.2014 09:40
Валентину Гінзбург будуть судити

Прокуратура області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА. Йдеться про Валентину Гінзбург, яка "відзначилась" запровадженням в оласті сумнозвісної "медичної реформи" та примусом підлегилх забезпечувати на виборах результати провладній партії.

Справу було порушено за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Як йдеться у повідомленні Прокуратури, слідством встановлено, що директор департаменту змушувала керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, під загрозою їх звільнення із займаних посад, у разі невиконання її злочинних вимог забезпечити будь-яким чином одержання більш ніж 70 відсотків голосів виборців для перемоги кандидатів від політичної партії «Партія регіонів» за пропорційною системою.

У подальшому, у грудні 2012 року, після проведення виборів до Верховної Ради України та опублікування їх результатів 23 керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, і де кандидати від політичної партії «Партія регіонів» не одержали значного відсотку голосів виборців, було звільнено із займаних посад з грубим порушенням законодавства про працю.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.

Нагадаємо, що Валентину Гінзбург затримали наприкінці березня. Перед тим вона пішла у декретну відпустку по догляду за онуком.

Виконання обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації було покладено на Ігоря Олександровича Македонського - заступника директора цього департаменту - начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню.
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Не знаю сірий він чи чорний? Він змушує задуматись.На площі однієї з столиць країн соцтабору - постать людини у скульптурі і монумент сотням тисяч загинувших людей. Одна країна для своїх завоювань вби...
Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...