App Store Google Play

Валентину Гінзбург будуть судити

27.06.2014 09:40
Валентину Гінзбург будуть судити

Прокуратура області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА. Йдеться про Валентину Гінзбург, яка "відзначилась" запровадженням в оласті сумнозвісної "медичної реформи" та примусом підлегилх забезпечувати на виборах результати провладній партії.

Справу було порушено за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України - зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Як йдеться у повідомленні Прокуратури, слідством встановлено, що директор департаменту змушувала керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, під загрозою їх звільнення із займаних посад, у разі невиконання її злочинних вимог забезпечити будь-яким чином одержання більш ніж 70 відсотків голосів виборців для перемоги кандидатів від політичної партії «Партія регіонів» за пропорційною системою.

У подальшому, у грудні 2012 року, після проведення виборів до Верховної Ради України та опублікування їх результатів 23 керівників медичних установ та закладів Дніпропетровської області, у яких розташовувались спеціальні виборчі дільниці, і де кандидати від політичної партії «Партія регіонів» не одержали значного відсотку голосів виборців, було звільнено із займаних посад з грубим порушенням законодавства про працю.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до суду.

Нагадаємо, що Валентину Гінзбург затримали наприкінці березня. Перед тим вона пішла у декретну відпустку по догляду за онуком.

Виконання обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації було покладено на Ігоря Олександровича Македонського - заступника директора цього департаменту - начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дорослому населенню.
 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...