App Store Google Play

Співробітники Державтоінспекції стали донорами крові

26.06.2014 15:52
Співробітники Державтоінспекції стали донорами крові

Наразі в Україні складні часи, доводиться боротися за мир на рідній землі та відстоювати цілісність та незалежність держави ціною життя та здоров'я наших співвітчизників.

На сході України триває АТО, багато постраждалих бійців потребують допомоги, нещодавно майже два десятка військових із зони АТО доставили до дніпропетровського шпиталю.

Тож допомогти бійцям, котрі відстоюють цілісність держави на Сході України, співробітники управління Державтоінспекції Дніпропетровщини вирішили власною кров'ю.

Дізнавшись про кількість поранених, які зараз перебувають на лікуванні на Дніпропетровщині, свідомо та одноголосно було прийнято рішення "поділитися" своєю кров'ю з тими, хто її нагально потребує. Таким вчинком вартові доріг намагаються підтримати своїх колег, які несуть нелегку службу в зоні АТО та сподіваються на те, що їхня кров врятує не одне життя.

Сьогодні вранці всі охочі допомогти прибули до Дніпропетровської обласної станції переливання крові. Спочатку їх обстежили лікарі, адже позитивна оцінка стану здоров'я у день здачі крові особливо важлива. Після цього кожен з міліціонерів віддав по 450 мілілітрів крові, яка врятує життя іншим людям.

Начальник управління ДАІ Мар'ян Блажівський підтримав ініціативу колективу та особисто долучився до цієї благородної акції.

"Це той маленький внесок, який ми можемо зробити, аби підтримати наших побратимів, котрі боронять Батьківщину та її територіальну цілісність", - сказав очільник УДАІ, та висловив подяку медичному персоналу за чуйність та професіоналізм. Медики в свою чергу, подякували правоохоронцям за людяність та розуміння чужої біди, адже така акція допомагає не лише поповнювати запаси банку крові, рятує життя, але і привертає увагу суспільства до цієї благородної місії.

Саме поняття "донор" у перекладі з латинської "donare" значить дарувати. Потреба в донорах завжди була і буде, тому це не одноразова акція.
Найближчим часом до благородної справи приєднаються і працівники підрозділів ДАІ області, які підтримали ініціативу апарату управління Державтоінспекції та виявили щире бажання стати донорами, адже це - благородний вчинок для кожної людини, тим паче що подекуди від цього безпосередньо залежить здоров'я і життя людини.

Працівники Державтоінспекції, як ніхто інший, розуміють, наскільки часто кров та препарати, виготовлені на її основі, необхідні постраждалим, адже майже кожного дня приходиться стикатися з наслідками ДТП, та на власні очі бачити та чути від лікарів, що задля порятунку життя людини вкрай необхідна донорська кров.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...