App Store Google Play

Філатов: мене намагалися вбити 16 осіб за допомогою 2кг амоніту

26.06.2014 16:08
Філатов: мене намагалися вбити 16 осіб за допомогою 2кг амоніту

Метою бандитського підпілля, знешкодженого напередодні Дніпропетровським управлінням СБУ, були, зокрема, підрив ешелонів з військовою технікою, знеструмлення Дніпропетровська та знищення керівництва облдержадміністрації. Про це повідомив заступник губернатора Борис Філатов під час брифінгу.

 

Терористичне угрупування складалося з 16 осіб. Вони познайомилися між собою через соціальні мережі, а також на проросійських мітингах. Між ними були чітко розписані ролі. Частина займалася інформаційним забезпеченням, зокрема створенням відповідних груп у соціальних мережах, збором коштів через Інтернет, а також вербуванням союзників. 6 осіб були відповідальні за здійснення силових акцій. Між ними також були розписані ролі: хтось відповідав за постачання зброї, хтось за здійсненням стеження, хтось за організацію процесу.

 

Плани і наміри у терористів були всеосяжні. Зокрема, з однієї з «народних республік» була привезена вибухівка, з якої повинні були змайструвати фугас.

 

«Процес був вже в стадії реалізації, тобто підбирався відповідний технічний фахівець, продумувалося місце закладки цього фугасу. Першими жертвами мали стати я і командир батальйону «Дніпро-1» Юрій Береза. Тому що ми є основними медійними фігурами. А далі за списком все керівництво облдержадміністрації. Тобто ті, кого на їх думку можна було дістати», - наголосив Борис Філатов.

 

Також у терористів у стадії реалізації був план підриву ешелонів з військовою технікою. Вони відстежували відповідні маршрути. Крім того, у них була окрема програма з підриву трансформаторів, яка полягала у знеструмленні Дніпропетровська.

 

Всі плани, наміри і конкретні дії зловмисників належним чином задокументовані.

 

Борис Філатов подякував Службі безпеки України за їх професіоналізм.

 

«Це була дійсно серйозна та тривала операція, повністю закріплена доказовою базою. Вся ця публіка, яка намагалася реалізувати свої протиправні дії, давно перебувала під щільним ковпаком наших спецслужб. Я вважаю, що цю справу фактично розкрито. Подальшу провину і міру покарання цих людей буде визначати суд», - зазначив Борис Філатов.

 

Водночас у прес-службі СБУ підтвердили інформацію лише про шістьох підозрюваних, не коментуючи слова про 16. Також, за словами слідчих, говорити про наміри терористів завчасно – всі деталі справи має розкрити слідство.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...