App Store Google Play

Дніпропетровська ДАІ бореться з жебрацтвом на дорозі

26.06.2014 13:19
Дніпропетровська ДАІ бореться з жебрацтвом на дорозі

Останнім часом на території Дніпропетровської області, зокрема в крупних містах, спостерігається збільшення осіб, в тому числі і неповнолітніх, які вздовж проїжджої частини пропонують водіям послуги миття скла, здійснюють продаж друкованої та іншої продукції, розповсюджують рекламні листівки, жебракують або просять милостиню тощо, своїми діями вони порушують вимоги Правил дорожнього руху та створюють небезпеку собі та іншим учасникам дорожнього руху, особливе занепокоєння викликає наявність таких фактів у підлітковому середовищі.


Безпосереднє перебування таких осіб на проїжджий частині негативно впливає на стан безпеки дорожнього руху та створює умови для виникнення аварійних ситуацій, що може призвести до травмування та загибелі людей.


З метою забезпечення безпеки всіх категорій учасників дорожнього руху, запобігання дорожньо - транспортного травматизму, в тому числі за участю неповнолітніх, профілактики вчинення вищезазначеними особами противоправних дій та адміністративних правопорушень, попередження бездоглядності дітей, бродяжництва, жебрацтва та інших негативних явищ в соціальному середовищі, співробітниками Державтоінспекції спільно з іншими зацікавленими підрозділами міліції проводяться заходи щодо виявлення та припинення таких фактів.


Проведення цільових відпрацювань вже дало результати, три особи, які на перехрестях обласного центру випрошували у водіїв милостиню затримано та доставлено до районного відділу міліції для проведення профілактичної роботи та вжиття відповідних заходів реагування.
Заходи тривають, співробітники ДПС ДАІ пильно стежать за безпекою дорожнього руху, відносно громадян, які порушують ПДР, складаються адміністративні протоколи та проводиться роз'яснювальна профілактична робота щодо наслідків такої поведінки на дорозі.


Державтоінспекція звертається також і до водіїв, які, так би мовити, з добрих намірів та людської чуйності, відгукуються на прохання жебраків, не замислюючись про наслідки такої благодійності. Адже для більшості з них це своєрідний бізнес, кожна гривня вселяє цим особам додаткову впевненість, що без праці можна підзаробити легких грошей. Доки будуть користуватися попитом сумнівні послуги «придорожніх підприємців» та суспільство буде мовчазно підтримувати жебраків це явище буде існувати та поширюватися, в тому числі і в підлітковому середовищі.


Тож, якщо ви бажаєте допомагати людям є безліч інших способів, а вулично - дорожня мережа для цього не краще місце, задля безпеки всіх учасників руху дорога вимагає неухильного дотримання ПДР, в тому числі й пішоходами.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...