App Store Google Play

Вірному прибічнику Вілкула створили КП

25.06.2014 10:04
Вірному прибічнику Вілкула створили КП
20 червня на сесії Дніпропетровської обласної ради депутати створили Комунальне підприємство  «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради». Журналісти газети «Лица» вирішили ретельно вивчити біографію директора нового КП і «нарили» чимало цікавого.

«Створити комунальне підприємство «Центр підтримки малого та середнього бізнесуДніпропетровської обласної ради» (місцезнаходження: вул. Комсомольська,  буд. 58, м. Дніпропетровськ, 49000) з органом управління майном в особі Дніпропетровської обласної ради», - йдеться в п. 6 Рішення «Питання діяльності окремих обласних комунальних підприємств та установ ...». З
а це рішення проголосував 91 депутат облради, голосів «Проти» не було.

В іншому Рішенні - «Про трудові взаємовідносини з керівниками обласних комунальних підприємств, закладів та установ ...» - йдеться про призначення «Суханова Сергія Анатолійовича директором Комунального підприємства «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради» строком на 1 (один) рік з випробувальним терміном 3 (три) місяці з наступним після державної реєстрації укладенням контракту».

Примітно, що громадський працівник Сергій Суханов керує «АСБУ» («Асоціація СПОЖИВЧОЇ безпеки України») - громадською організацією по захисту прав споживачів (споживачів), що має «конфлікт інтересів» з правами підприємців, в тому числі, малого та середнього бізнесу, чиї інтереси має захищати керівник Центру підтримки малого та середнього бізнесу.

Також Суханов Сергій Анатолійович відомий тим, що в 2012 році балотувався як самовисуванець у народні депутати по округу № 24 (Індустріальний і Самарський райони Дніпропетровська).

При цьому в своїх агітаційних матеріалах він використовував «бренди» політичної партії «УДАР» і ВО «Батьківщина».

Зокрема, в листівках Суханова було написано: «Ударний» кандидат», «5 рішучих «УДАРів» кандидата» і т.д. Крім того, в буклет Суханова була вкладена і листівка кандидата в народні депутати по 24 одномандатному округу від ВО «Батьківщина» Вадима Гетьмана, якого 16 жовтня 2012 року партія зняла з виборів.
 
Також варто звернути увагу, що Сергій Суханов є активним дописувачем офіційного сайту руху «Український вибір» Віктор Медведчука.
«Український вибір» опублікував 62 статті і 10 відеоматеріалів Сергія Суханова.
 
До речі, в одній з публікацій вказано, що «21 травня 2014 між громадськими організаціями області (Дніпропетровської - ред.) підписано Меморандум про взаємодію і співробітництво на підтримку Вілкула Олександра Юрійовича як лідера області».
 
Підтримку Вілкулу Олександру Юрійовичу майбутній директор Комунального підприємства «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради» надавав також на своїй сторінці в Facebook.
 
Так, у записі від 2 квітня 2014 року Сергій Суханов стверджує, що «ми не те, що висунемо (О.Вілкула на пост губернатора - ред.), Ми благати будемо. Це кращий губернатор за всю історію Дніпропетровщини».

На коментар, що Коломойський (нинішній глава Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський - ред.) є професійнішим за Вілкула, Сергій Суханов парирує (орфографія збережена): «Даже трудно комментировать. Когда Коломойский выступит с такой речью и сразит цифрами тогда поговорим. Сколько школ дорог садиков построит на сколько область подымет инвестиций привлечет. Уверен что ноль. Да и команда у Коломойского обхохочешся».
 
А тепер найцікавіше. Як відомо, будівля за адресою: вул. Комсомольська, д. 58, м. Дніпропетровськ, 49000 (колишній Будинок політпросвіти), в якому буде зареєстровано КП Суханова, належить офшорним фірмам, які контролюються заступником голови облдержадміністрації - керівником апарату Геннадія Корбана та заступником голови облдержадміністрації Борисом Філатовим. Тобто, тією самою «командою Коломойського», від якої Сергій Суханов «реготав» два місяці тому.

На питання, чому комунальні підприємства реєструються за адресою приватної власності і скільки обласному бюджету доведеться платити за оренду площ, голова обласної ради Євген Удод відповісти не зміг: рахунок за оренду поки не виставлений.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...