App Store Google Play

Вірному прибічнику Вілкула створили КП

25.06.2014 10:04
Вірному прибічнику Вілкула створили КП
20 червня на сесії Дніпропетровської обласної ради депутати створили Комунальне підприємство  «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради». Журналісти газети «Лица» вирішили ретельно вивчити біографію директора нового КП і «нарили» чимало цікавого.

«Створити комунальне підприємство «Центр підтримки малого та середнього бізнесуДніпропетровської обласної ради» (місцезнаходження: вул. Комсомольська,  буд. 58, м. Дніпропетровськ, 49000) з органом управління майном в особі Дніпропетровської обласної ради», - йдеться в п. 6 Рішення «Питання діяльності окремих обласних комунальних підприємств та установ ...». З
а це рішення проголосував 91 депутат облради, голосів «Проти» не було.

В іншому Рішенні - «Про трудові взаємовідносини з керівниками обласних комунальних підприємств, закладів та установ ...» - йдеться про призначення «Суханова Сергія Анатолійовича директором Комунального підприємства «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради» строком на 1 (один) рік з випробувальним терміном 3 (три) місяці з наступним після державної реєстрації укладенням контракту».

Примітно, що громадський працівник Сергій Суханов керує «АСБУ» («Асоціація СПОЖИВЧОЇ безпеки України») - громадською організацією по захисту прав споживачів (споживачів), що має «конфлікт інтересів» з правами підприємців, в тому числі, малого та середнього бізнесу, чиї інтереси має захищати керівник Центру підтримки малого та середнього бізнесу.

Також Суханов Сергій Анатолійович відомий тим, що в 2012 році балотувався як самовисуванець у народні депутати по округу № 24 (Індустріальний і Самарський райони Дніпропетровська).

При цьому в своїх агітаційних матеріалах він використовував «бренди» політичної партії «УДАР» і ВО «Батьківщина».

Зокрема, в листівках Суханова було написано: «Ударний» кандидат», «5 рішучих «УДАРів» кандидата» і т.д. Крім того, в буклет Суханова була вкладена і листівка кандидата в народні депутати по 24 одномандатному округу від ВО «Батьківщина» Вадима Гетьмана, якого 16 жовтня 2012 року партія зняла з виборів.
 
Також варто звернути увагу, що Сергій Суханов є активним дописувачем офіційного сайту руху «Український вибір» Віктор Медведчука.
«Український вибір» опублікував 62 статті і 10 відеоматеріалів Сергія Суханова.
 
До речі, в одній з публікацій вказано, що «21 травня 2014 між громадськими організаціями області (Дніпропетровської - ред.) підписано Меморандум про взаємодію і співробітництво на підтримку Вілкула Олександра Юрійовича як лідера області».
 
Підтримку Вілкулу Олександру Юрійовичу майбутній директор Комунального підприємства «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради» надавав також на своїй сторінці в Facebook.
 
Так, у записі від 2 квітня 2014 року Сергій Суханов стверджує, що «ми не те, що висунемо (О.Вілкула на пост губернатора - ред.), Ми благати будемо. Це кращий губернатор за всю історію Дніпропетровщини».

На коментар, що Коломойський (нинішній глава Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський - ред.) є професійнішим за Вілкула, Сергій Суханов парирує (орфографія збережена): «Даже трудно комментировать. Когда Коломойский выступит с такой речью и сразит цифрами тогда поговорим. Сколько школ дорог садиков построит на сколько область подымет инвестиций привлечет. Уверен что ноль. Да и команда у Коломойского обхохочешся».
 
А тепер найцікавіше. Як відомо, будівля за адресою: вул. Комсомольська, д. 58, м. Дніпропетровськ, 49000 (колишній Будинок політпросвіти), в якому буде зареєстровано КП Суханова, належить офшорним фірмам, які контролюються заступником голови облдержадміністрації - керівником апарату Геннадія Корбана та заступником голови облдержадміністрації Борисом Філатовим. Тобто, тією самою «командою Коломойського», від якої Сергій Суханов «реготав» два місяці тому.

На питання, чому комунальні підприємства реєструються за адресою приватної власності і скільки обласному бюджету доведеться платити за оренду площ, голова обласної ради Євген Удод відповісти не зміг: рахунок за оренду поки не виставлений.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...