App Store Google Play

Кімнати в гурожитках Дніпропетровська заповнені переселенцями

25.06.2014 09:02
Кімнати в гурожитках Дніпропетровська заповнені переселенцями
В Дніпропетровському обласному координаційному центрі з надання допомоги переселенцям з Донбасу та Криму «Допомога Дніпра» офіційно зареєстровано понад 1 тис. переселенців.

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Юрій Журавльов.

«Переселенцям, які звертаються до центру надають тимчасове житло в гуртожитках комунальної власності. Наразі в Дніпропетровську кімнати у гуртожитках заповнені, людей селять у інших містах нашої області», - зазначив Журавльов.

За його словами, до вирішення питання з житлом, переселенці можуть залишитись у гуртожитку, який працює при координаційному центрі «Допомога Дніпра». Тут переселенцям допомагають з продуктами харчування та одягом, сприяють оформленню соціальних виплат, влаштуванню дітей у дитсадки та школи, переведенню студентів до навчальних закладів, відновленню паспортів та інших документів.

Представники департаментів, управлінь та служб Дніпропетровської обласної і міської ради працюють у координаційному центрі в черговому режимі.

За інформацією чиновників, на даний момент до базових центрів зайнятості в Дніпропетровській області звернулось понад 130 переселенців, переважно мешканці Донеччини та Луганщини, з них працевлаштовані більше 30 осіб.

Активну роботу із зареєстрованими переселенцями ведуть також представники обласної організації Червоного Хреста, які крім допомоги харчами та одягом, займаються пошуком їхніх близьких.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро ніяк не оговтається від підвищення вартості проїзду на маршрутках. Відтепер вона складає всі 7 гривень! При цьому абсолютно не залежно від якості автобуса і довжини маршрута. А найгір...
Нє, ну от сидів, нікого не займав два дні. Не бухтів би й далі.Встав собі зранечку пішов і разом з сусідом розгріб доріжку під під‘їздом, потім - оскільки у сусіда гараж у дворі і треба якось ви...
Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...