App Store Google Play

Кімнати в гурожитках Дніпропетровська заповнені переселенцями

25.06.2014 09:02
Кімнати в гурожитках Дніпропетровська заповнені переселенцями
В Дніпропетровському обласному координаційному центрі з надання допомоги переселенцям з Донбасу та Криму «Допомога Дніпра» офіційно зареєстровано понад 1 тис. переселенців.

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Юрій Журавльов.

«Переселенцям, які звертаються до центру надають тимчасове житло в гуртожитках комунальної власності. Наразі в Дніпропетровську кімнати у гуртожитках заповнені, людей селять у інших містах нашої області», - зазначив Журавльов.

За його словами, до вирішення питання з житлом, переселенці можуть залишитись у гуртожитку, який працює при координаційному центрі «Допомога Дніпра». Тут переселенцям допомагають з продуктами харчування та одягом, сприяють оформленню соціальних виплат, влаштуванню дітей у дитсадки та школи, переведенню студентів до навчальних закладів, відновленню паспортів та інших документів.

Представники департаментів, управлінь та служб Дніпропетровської обласної і міської ради працюють у координаційному центрі в черговому режимі.

За інформацією чиновників, на даний момент до базових центрів зайнятості в Дніпропетровській області звернулось понад 130 переселенців, переважно мешканці Донеччини та Луганщини, з них працевлаштовані більше 30 осіб.

Активну роботу із зареєстрованими переселенцями ведуть також представники обласної організації Червоного Хреста, які крім допомоги харчами та одягом, займаються пошуком їхніх близьких.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Блог у депутата та лайки на проекти рішення – фантастика чи реальність? У містах Львів та Київ наприклад для міського депутата – це буденність, а для Кривого Рогу – фантастика. Які і...
7 грудня відбулася прем’єра фільму українського виробництва “Кіборги”. Допрем’єрний показ пройшов 28 листопада, на нього завітали військовослужбовці, реальні кіборги та їх сімї...
Вчора мій друг Андрій Денисенко ризикнув використати щодо наших політиків таке давно поховане у пісках забуття поняття, як моральність. Точніше: аморальність. Чим викликав у мене глибокий подив.У нашо...
Юрій Фоменко

Лютий 2015 року

Лютий 2015 року. Заграви і канонади на Дебальцевській стороні.З сторони Глодосово, степом на блокпост, вийшла літня жіночка з хлопчиком років чотирьох-п'яти. Ледь одягнені,тремтячи від холода, стояли...