App Store Google Play

Кімнати в гурожитках Дніпропетровська заповнені переселенцями

25.06.2014 09:02
Кімнати в гурожитках Дніпропетровська заповнені переселенцями
В Дніпропетровському обласному координаційному центрі з надання допомоги переселенцям з Донбасу та Криму «Допомога Дніпра» офіційно зареєстровано понад 1 тис. переселенців.

Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Юрій Журавльов.

«Переселенцям, які звертаються до центру надають тимчасове житло в гуртожитках комунальної власності. Наразі в Дніпропетровську кімнати у гуртожитках заповнені, людей селять у інших містах нашої області», - зазначив Журавльов.

За його словами, до вирішення питання з житлом, переселенці можуть залишитись у гуртожитку, який працює при координаційному центрі «Допомога Дніпра». Тут переселенцям допомагають з продуктами харчування та одягом, сприяють оформленню соціальних виплат, влаштуванню дітей у дитсадки та школи, переведенню студентів до навчальних закладів, відновленню паспортів та інших документів.

Представники департаментів, управлінь та служб Дніпропетровської обласної і міської ради працюють у координаційному центрі в черговому режимі.

За інформацією чиновників, на даний момент до базових центрів зайнятості в Дніпропетровській області звернулось понад 130 переселенців, переважно мешканці Донеччини та Луганщини, з них працевлаштовані більше 30 осіб.

Активну роботу із зареєстрованими переселенцями ведуть також представники обласної організації Червоного Хреста, які крім допомоги харчами та одягом, займаються пошуком їхніх близьких.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...