App Store Google Play

Кілька десятків хворих з Краматорська проходять гемодіаліз у Дніпрі

25.06.2014 14:17
Кілька десятків хворих з Краматорська проходять гемодіаліз у Дніпрі

У Краматорській лікарні, де місцеві пацієнти отримували процедуру гемодіалізу, у результаті військових дій було припинено надходження води та електрики. Через це отримувати таке лікування там стало неможливо. Усіх пацієнтів направили до Дніпропетровської міської лікарні №4, де вони наразі отримують необхідну процедуру.

Близько 40 пацієнтів з Краматорська прибули до лікарні №4 в п'ятницю ввечері, де їх вже зустрічав медперсонал. Людей оселили в лікарні, зробили їм необхідні обстеження, і вже у першу ж ніч провели процедуру гемодіалізу.

«Гемодіаліз - це життєво необхідна процедура для людей, які страждають на хронічну ниркову недостатність. Очищувати кров за допомогою спеціальних апаратів таким пацієнтам необхідно тричі на тиждень по 4 години. Якщо пропустити таку процедуру двічі, то для хворого це може бути смертельно», - розповідає завідувач відділення гемодіалізу та еферентної терапії Дніпропетровської міської лікарні №4 Дмитро Марченко.

Наразі, щоб забезпечити лікування і 22 пацієнтів з Дніпропетровська, і близько 40 людей, що прибули з Краматорська, відділення працює у три зміни.

«У відділенні Краматорської лікарні є витратні матеріали для проведення процедури гемодіалізу. Пацієнти, які до нас прибули, привезли частину з них із собою. Крім того, велику підтримку надають нам наразі аптечні мережі та просто волонтери, які постачають медикаменти і багаті на білок продукти харчування», - говорить головний лікар міської багатопрофільної клінічної лікарні №4 Костянтин Чебанов.
Самі пацієнти задоволені тим, як їх зустріли у Дніпропетровській лікарні.

«Нас чудово зустріли, медперсонал дуже уважний. Харчування відмінне, а апарати, на яких ми зараз лікуємось, нові та сучасні», - зазначає пацієнтка з Краматорська Лариса Іванівна.

Допомогають відділенню, яке не очікувало перетворитись на в буквальному сенсі слова гуртожиток, небайдужі дніпряни. І вони, і персонал, і хворі звертаються до городян з проханням надати посильну допомогу людям, які потрапили у скрутну ситуацію. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...