App Store Google Play

Кілька десятків хворих з Краматорська проходять гемодіаліз у Дніпрі

25.06.2014 14:17
Кілька десятків хворих з Краматорська проходять гемодіаліз у Дніпрі

У Краматорській лікарні, де місцеві пацієнти отримували процедуру гемодіалізу, у результаті військових дій було припинено надходження води та електрики. Через це отримувати таке лікування там стало неможливо. Усіх пацієнтів направили до Дніпропетровської міської лікарні №4, де вони наразі отримують необхідну процедуру.

Близько 40 пацієнтів з Краматорська прибули до лікарні №4 в п'ятницю ввечері, де їх вже зустрічав медперсонал. Людей оселили в лікарні, зробили їм необхідні обстеження, і вже у першу ж ніч провели процедуру гемодіалізу.

«Гемодіаліз - це життєво необхідна процедура для людей, які страждають на хронічну ниркову недостатність. Очищувати кров за допомогою спеціальних апаратів таким пацієнтам необхідно тричі на тиждень по 4 години. Якщо пропустити таку процедуру двічі, то для хворого це може бути смертельно», - розповідає завідувач відділення гемодіалізу та еферентної терапії Дніпропетровської міської лікарні №4 Дмитро Марченко.

Наразі, щоб забезпечити лікування і 22 пацієнтів з Дніпропетровська, і близько 40 людей, що прибули з Краматорська, відділення працює у три зміни.

«У відділенні Краматорської лікарні є витратні матеріали для проведення процедури гемодіалізу. Пацієнти, які до нас прибули, привезли частину з них із собою. Крім того, велику підтримку надають нам наразі аптечні мережі та просто волонтери, які постачають медикаменти і багаті на білок продукти харчування», - говорить головний лікар міської багатопрофільної клінічної лікарні №4 Костянтин Чебанов.
Самі пацієнти задоволені тим, як їх зустріли у Дніпропетровській лікарні.

«Нас чудово зустріли, медперсонал дуже уважний. Харчування відмінне, а апарати, на яких ми зараз лікуємось, нові та сучасні», - зазначає пацієнтка з Краматорська Лариса Іванівна.

Допомогають відділенню, яке не очікувало перетворитись на в буквальному сенсі слова гуртожиток, небайдужі дніпряни. І вони, і персонал, і хворі звертаються до городян з проханням надати посильну допомогу людям, які потрапили у скрутну ситуацію. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...