App Store Google Play

За самоназваного "смотрящого" від Наливайченка взялась ГПУ

24.06.2014 18:25
За самоназваного "смотрящого" від Наливайченка взялась ГПУ

Генпрокуратура проводить досудове слідство щодо Григорія Ярошенка, який намагався встановити тіньові схеми розмитнення "від імені СБУ" в Дніпропетровську.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Слідство проводиться за замах на заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах шляхом обману та зловживання довірою (ч. 2 ст. 15 ККУ) та шахрайство(ч. 4 ст. 190 ККУ).

Слідчі уже допитали в. о. заступника голови Дніпропетровської ОДА Святослава Олійника та заступника голови ОДА Геннадія Корбана.

Саме вони заявили, що Ярошенко прибув до Дніпропетровська та у готельному комплексі "Бартоломео" зустрівся з місцевими підприємцями і від імені СБУ намагався встановити правила тіньового митного оформлення вантажів.

У провадженні допитано також трьох дніпропетровських підприємців, а самого Ярошенка, депутата Валерія Іщенка та голову СБУ Валентина Наливайченка, який сам і доручив розслідувати діяльність Ярошенка.

Як відомо, Ярошенко приїхав у Дніпропетровськ і оголосив, що він тепер новий "смотрящий" від СБУ над бізнесменами. Він хотів визначити розмір "плати", за розмитнення вантажів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...