App Store Google Play

За самоназваного "смотрящого" від Наливайченка взялась ГПУ

24.06.2014 18:25
За самоназваного "смотрящого" від Наливайченка взялась ГПУ

Генпрокуратура проводить досудове слідство щодо Григорія Ярошенка, який намагався встановити тіньові схеми розмитнення "від імені СБУ" в Дніпропетровську.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Слідство проводиться за замах на заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах шляхом обману та зловживання довірою (ч. 2 ст. 15 ККУ) та шахрайство(ч. 4 ст. 190 ККУ).

Слідчі уже допитали в. о. заступника голови Дніпропетровської ОДА Святослава Олійника та заступника голови ОДА Геннадія Корбана.

Саме вони заявили, що Ярошенко прибув до Дніпропетровська та у готельному комплексі "Бартоломео" зустрівся з місцевими підприємцями і від імені СБУ намагався встановити правила тіньового митного оформлення вантажів.

У провадженні допитано також трьох дніпропетровських підприємців, а самого Ярошенка, депутата Валерія Іщенка та голову СБУ Валентина Наливайченка, який сам і доручив розслідувати діяльність Ярошенка.

Як відомо, Ярошенко приїхав у Дніпропетровськ і оголосив, що він тепер новий "смотрящий" від СБУ над бізнесменами. Він хотів визначити розмір "плати", за розмитнення вантажів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Анастасія ГОРЯЧА

Прокидайтеся та дійте!

Типова картина типової української родини. Ранок, чоловік та дружина мовчки збираються на роботу. Швидка кава та сніданок. Діти зазвичай неохоче збираються до ненависної школи, а влітку прокидатись на...
Уже кілька тижнів на фейсбуці йде масова хвиля запитів на "дружбу" від явних ботів. Це не дивно - попереду нас чекають два роки гарячих виборів, - ми будемо обирати Президента, парламент, а потім ще м...
Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...