App Store Google Play

За самоназваного "смотрящого" від Наливайченка взялась ГПУ

24.06.2014 18:25
За самоназваного "смотрящого" від Наливайченка взялась ГПУ

Генпрокуратура проводить досудове слідство щодо Григорія Ярошенка, який намагався встановити тіньові схеми розмитнення "від імені СБУ" в Дніпропетровську.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Слідство проводиться за замах на заволодіння грошовими коштами в особливо великих розмірах шляхом обману та зловживання довірою (ч. 2 ст. 15 ККУ) та шахрайство(ч. 4 ст. 190 ККУ).

Слідчі уже допитали в. о. заступника голови Дніпропетровської ОДА Святослава Олійника та заступника голови ОДА Геннадія Корбана.

Саме вони заявили, що Ярошенко прибув до Дніпропетровська та у готельному комплексі "Бартоломео" зустрівся з місцевими підприємцями і від імені СБУ намагався встановити правила тіньового митного оформлення вантажів.

У провадженні допитано також трьох дніпропетровських підприємців, а самого Ярошенка, депутата Валерія Іщенка та голову СБУ Валентина Наливайченка, який сам і доручив розслідувати діяльність Ярошенка.

Як відомо, Ярошенко приїхав у Дніпропетровськ і оголосив, що він тепер новий "смотрящий" від СБУ над бізнесменами. Він хотів визначити розмір "плати", за розмитнення вантажів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...