App Store Google Play

Батько дитини, яка загинула в каналізації не пережив смерті сина

24.06.2014 16:42
Батько дитини, яка загинула в каналізації не пережив смерті сина
32-річний Олександр Кравченко, на очах якого сталася трагедія, не зміг пережити смерті єдиного сина. Про це пише «Комсомольська правда».

Нагадаємо, 28 квітня минулого року дворічна дитина впала в п'ятиметровий колодязь колектора. Батько хлопчика Олександр одразу стрибнув у люк, але сина там не знайшов. Як з'ясувалося, дитину змило стічними водами. Його тіло рятувальники виявили тільки через добу.

Днями батько загиблої дитини раптово помер. Причина смерті - серцева недостатність. Його родичі розповіли, що у нього завжди були проблеми з серцем і вони завжди переживали, як він зможе пережити смерть єдиного сина.

Мати, яка залишилася без дитини і чоловіка, сьогодні знову була на засіданні суду і написала заяву, що відмовляється від претензій до підсудних. Вона пояснила це тим, що втомилася від розглядів.

Суди над комунальниками почалися 15 серпня 2013. Обвинувачених виявилося четверо: головний інженер дніпродзержинського «Міськводоканалу» Олексій Токовило, начальник дільниці Віктор Качуєвський, його заступник Костянтин Козачок, а також майстер дільниці Валентина Чорна. Всі звинувачуються в неналежному виконанні службових обов'язків і службовій недбалості, що спричинила загибель дитини.

Через майже рік процес вийшов на фінішну пряму. Обвинувачені виплатили матері Альоші 35 тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди. За словами Тетяни Кальченко, у Наталі до них немає претензій, і їй все одно, чи будуть вони покарані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Музика, церква і спорт вже були "поза політикою". Тепер пан Медведчук вирішив додати в аполітичний список ще й кіно.Як бачимо, за планом вся наша культура повинна бути поза політикою. Поза українською...
Ярема ГАЛАЙДА

Про Махна

Сварять та лають того Нестора Івановича наші націоналісти-державники, женуть і в хвіст, і в гриву. Та от у мене він, чомусь, викликає симпатію. Мо’ через душевну спорідненість?Та і в більшості н...
Кілометр вулиці Курчатова реконструюють за 120+ мільйонів. Робота кипить наче її справді виконують поляки. Працює близько десятка одиниць важкої техніки, декілька десятків робітників.В той же час, на...
Юрій Фоменко

Слава Україні!

До питання нового вітання в ЗСУ. А вірніше до активності у ФБ незадоволених ним.Якщо ви не "людина 14-го року", тобто: 1). Не захищали Україну зі зброєю в руках.2). Не ділились своїм нажитим майном чи...