App Store Google Play

Батько дитини, яка загинула в каналізації не пережив смерті сина

24.06.2014 16:42
Батько дитини, яка загинула в каналізації не пережив смерті сина
32-річний Олександр Кравченко, на очах якого сталася трагедія, не зміг пережити смерті єдиного сина. Про це пише «Комсомольська правда».

Нагадаємо, 28 квітня минулого року дворічна дитина впала в п'ятиметровий колодязь колектора. Батько хлопчика Олександр одразу стрибнув у люк, але сина там не знайшов. Як з'ясувалося, дитину змило стічними водами. Його тіло рятувальники виявили тільки через добу.

Днями батько загиблої дитини раптово помер. Причина смерті - серцева недостатність. Його родичі розповіли, що у нього завжди були проблеми з серцем і вони завжди переживали, як він зможе пережити смерть єдиного сина.

Мати, яка залишилася без дитини і чоловіка, сьогодні знову була на засіданні суду і написала заяву, що відмовляється від претензій до підсудних. Вона пояснила це тим, що втомилася від розглядів.

Суди над комунальниками почалися 15 серпня 2013. Обвинувачених виявилося четверо: головний інженер дніпродзержинського «Міськводоканалу» Олексій Токовило, начальник дільниці Віктор Качуєвський, його заступник Костянтин Козачок, а також майстер дільниці Валентина Чорна. Всі звинувачуються в неналежному виконанні службових обов'язків і службовій недбалості, що спричинила загибель дитини.

Через майже рік процес вийшов на фінішну пряму. Обвинувачені виплатили матері Альоші 35 тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди. За словами Тетяни Кальченко, у Наталі до них немає претензій, і їй все одно, чи будуть вони покарані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

None conformisme по Дніпрянському.Вілкул мріє проїхати танками по Дніпру, планує звезти тітушню до міста, з метою повторити свій успіх минулого року, коли тітушня з «беркутами» побила атов...
Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...