App Store Google Play

Керівництво МВС покриває спонсора сепаратистів?

23.06.2014 17:12
Керівництво МВС покриває спонсора сепаратистів?

Взимку 2014 співробітниками відділу розвідки УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області за оперативними каналами було отримано інформацію про неодноразові контактах громадянина П., директора одного з місцевих ТОВ, з представниками організації "Оплот".

В результаті проведеної перевірки інформація підтвердилася. Також було отримано інформацію про приховування громадянином П. реальних доходів ТОВ і перерахування значних сум на рахунки підприємств займаються переведенням у готівку грошових коштів.

17 червня при проведенні оперативно-розшукових заходів працівниками УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області проведено обшук в кабінеті директора ТОВ громадянина П.

При обшуку вилучено платіжні доручення на адресу терористичної організації "Оплот" на суму 1 млн. грн., Патрони до АК-74 та наркотичні речовини. У процесі обшуку пан П. намагався позбутися патронів і викинув їх, але вони були знайдені співробітниками РВВС.

Крім того, тільки 17 червня громадянином П. було отримано кілька повідомлень на мобільний телефон з території Російської Федерації з проханням прискорити відправку грошей.

В результаті даних оперативно-розшукових заходів порушено кримінальну справу за ст. 258-5 - "фінансування тероризму", ст. 307 - "зберігання наркотичних речовин", ст. 263 - "незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

Однак, незважаючи на всю доказову базу, з незрозумілих причин, керівництво ГУМВС в Дніпропетровській області звинуватило всю оперативну групу у фальсифікації доказів. Як наслідок, всі співробітники, що брали участь у затриманні, відсторонені від справи, щодо них ведеться службове розслідування. Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом «перевищення влади або службових повноважень».

Правоохоронці фактично позбавлені можливості отримання свідчень і доказів, які б допомогли швидко розкрити цей злочин. Фактично такі дії можуть свідчити про бажання керівництва ГУМВС Дніпропетровської області затягнути розслідування чи про незацікавленість у встановлені істини.

В даний час громадянин П. відпущений. Справа розділене на частини, кожним фактом займаються кілька відділів ВБОЗ, ВБНОН, що не сприяє об'єктивності розслідування.

Як інформують джерела, заважає слідству родичка П. - високопосадовець слідчого департаменту ГУМВС України в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...