App Store Google Play

Керівництво МВС покриває спонсора сепаратистів?

23.06.2014 17:12
Керівництво МВС покриває спонсора сепаратистів?

Взимку 2014 співробітниками відділу розвідки УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області за оперативними каналами було отримано інформацію про неодноразові контактах громадянина П., директора одного з місцевих ТОВ, з представниками організації "Оплот".

В результаті проведеної перевірки інформація підтвердилася. Також було отримано інформацію про приховування громадянином П. реальних доходів ТОВ і перерахування значних сум на рахунки підприємств займаються переведенням у готівку грошових коштів.

17 червня при проведенні оперативно-розшукових заходів працівниками УБОЗ ГУМВС України в Дніпропетровській області проведено обшук в кабінеті директора ТОВ громадянина П.

При обшуку вилучено платіжні доручення на адресу терористичної організації "Оплот" на суму 1 млн. грн., Патрони до АК-74 та наркотичні речовини. У процесі обшуку пан П. намагався позбутися патронів і викинув їх, але вони були знайдені співробітниками РВВС.

Крім того, тільки 17 червня громадянином П. було отримано кілька повідомлень на мобільний телефон з території Російської Федерації з проханням прискорити відправку грошей.

В результаті даних оперативно-розшукових заходів порушено кримінальну справу за ст. 258-5 - "фінансування тероризму", ст. 307 - "зберігання наркотичних речовин", ст. 263 - "незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".

Однак, незважаючи на всю доказову базу, з незрозумілих причин, керівництво ГУМВС в Дніпропетровській області звинуватило всю оперативну групу у фальсифікації доказів. Як наслідок, всі співробітники, що брали участь у затриманні, відсторонені від справи, щодо них ведеться службове розслідування. Прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом «перевищення влади або службових повноважень».

Правоохоронці фактично позбавлені можливості отримання свідчень і доказів, які б допомогли швидко розкрити цей злочин. Фактично такі дії можуть свідчити про бажання керівництва ГУМВС Дніпропетровської області затягнути розслідування чи про незацікавленість у встановлені істини.

В даний час громадянин П. відпущений. Справа розділене на частини, кожним фактом займаються кілька відділів ВБОЗ, ВБНОН, що не сприяє об'єктивності розслідування.

Як інформують джерела, заважає слідству родичка П. - високопосадовець слідчого департаменту ГУМВС України в Дніпропетровській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...