App Store Google Play

Батьки юних спортсменів не хочуть віддавати мусульманам храм

23.06.2014 11:23
Батьки юних спортсменів не хочуть віддавати мусульманам храм

Батьківський Комітет дитячої спортшколи, яка розташовується в будівлі побудованої на початку минулого століття мечеті, виступає проти передачі її представникам кримсько-татарської релігійної спільноти.

Батьки навіть розповсюдили відкритий лист до влади, в якому наголошують на неприйнятності передачі будівлі спортшколи та переконують, що перенести спортивний заклад до іншої будівлі - неможливо, а спортивні досягнення - важливіші за духовні цінності.

Нижче наводимо текст звернення.

«Шановні представники влади та журналісти, звертається до вас батьківський комітет Міської Спеціалізованої Дитячо-Юнацької Спортивної Школи Олімпійського Резерву. Хочемо звернути вашу увагу на те, що дитячу школу хочуть передати у власність мусульманській громаді. Ми як активісти школи та батьки дітей, які займаються в даній школі проти цього.

Спортсмени школи протягом багатьох років займаються в спортивній школі і показують високі результати як на міських та обласних змаганнях, так і всеукраїнських та міжнародних турнірах різних ступенів. В будівлі школи проходять шкільні, міські та обласні змагання, відкриті уроки, показові виступи, проводяться семінари та навчально-тренувальні збори з підготовки до Українським і міжнародних змагань і чемпіонатів, на яких збираються провідні спортсмени з усієї України. На базі спортивної школи проходять свою підготовку учасники чемпіонатів України, Європи та Світу, а також Юнацьких Олімпійських ігор.

У школі обладнаний спеціалізований спортивний зал з м'яким покриттям, тренажерами, затишними роздягальнями з душовими кабінками, методичним кабінетом з навчально-тренувальним матеріалом, медичний кабінет, обладнаний зал для фехтування, стрільби, занять волейболом.

Школа олімпійського резерву розташована в зручному місці, куди мають можливість дістатись діти з різних житлових районів: Перемога, Сонячний, Діївка, Тополя, район Аеропорту, Придніпровськ. У 2015 році нашій школі виповниться 75 років. За роки роботи спортивної школи, керівництво разом з тренерським складом виховало декілька поколінь чемпіонів СРСР, України та Європи, переможців та призерів різних міжнародних змагань з усіх видів спорту, десятки майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу. Діти активно беруть участь у змаганнях різного рівня.

У підготовку спортсменів вкладається чимало праці та фінансів. У реконструкцію і ремонт спортивної школи було вкладено багато коштів і сил. В останні роки були відремонтовані роздягальні, замінено вікна у спортивній залі.

У міських ЗМІ з'явилася інформація про те, що в будівлі МСДЮСШОР здаються приміщення в оренду під офіси, хочемо заявити Вам: це абсолютно не відповідає дійсності! Жодного офісу в будівлі нашої школи не було і немає! Школу, в якій виховуються понад 750 дітей віком від 4 до 20 років і має свою багату спортивну історію, досягненнями і традиціями назвати просто спортивною залою не можна!».

Нагадаємо, що голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський пообіцяв Мустафі Джемілєву повернути кримсько-татарській спільноті будівлю мечеті, яку в них забрала свого часу радянська влада.

Раніше, у 2012 рочі, за ініціативи тодішнього голови ОДА Олександра Вілкула будівлю 10 міської лікарні передали релігійній громаді УПЦ МП для відновлення там Успенського собору. Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Історія індустріальних парків в Європі налічує більше ста років. Їх початкова концепція - створення оптимальних умов для роботи промислових підприємств - актуальна до сих пір. В Європі індустріал...
Тимур Желдак

Про лемінгів

Вони живуть з нами в одному місті, їздять з нами в трамваї і - в більшості - живуть на наші податки.Щоранку вони вишиковуються в черги - символ щасливої радянської молодості - за краплиною ворожої про...
Кривий Ріг найбільше з міст України, котре не є обласним центром. Населення міста - 637 550 мешканців, а бюджет понад 5 мільярдів гривень. Однак у виконавчому комітеті Кривого Рогу немає жодного...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Мир дому твоему

Вчора відкрився 91-й сезон "Дніпропетровського Академічного Театру драми і комедії".Традиційно - "Мир дому твоему".І від тих бійців (та бійчинь)) АТО, добровольців та польових медиків, їх супутників,...