App Store Google Play

Батьки юних спортсменів не хочуть віддавати мусульманам храм

23.06.2014 11:23
Батьки юних спортсменів не хочуть віддавати мусульманам храм

Батьківський Комітет дитячої спортшколи, яка розташовується в будівлі побудованої на початку минулого століття мечеті, виступає проти передачі її представникам кримсько-татарської релігійної спільноти.

Батьки навіть розповсюдили відкритий лист до влади, в якому наголошують на неприйнятності передачі будівлі спортшколи та переконують, що перенести спортивний заклад до іншої будівлі - неможливо, а спортивні досягнення - важливіші за духовні цінності.

Нижче наводимо текст звернення.

«Шановні представники влади та журналісти, звертається до вас батьківський комітет Міської Спеціалізованої Дитячо-Юнацької Спортивної Школи Олімпійського Резерву. Хочемо звернути вашу увагу на те, що дитячу школу хочуть передати у власність мусульманській громаді. Ми як активісти школи та батьки дітей, які займаються в даній школі проти цього.

Спортсмени школи протягом багатьох років займаються в спортивній школі і показують високі результати як на міських та обласних змаганнях, так і всеукраїнських та міжнародних турнірах різних ступенів. В будівлі школи проходять шкільні, міські та обласні змагання, відкриті уроки, показові виступи, проводяться семінари та навчально-тренувальні збори з підготовки до Українським і міжнародних змагань і чемпіонатів, на яких збираються провідні спортсмени з усієї України. На базі спортивної школи проходять свою підготовку учасники чемпіонатів України, Європи та Світу, а також Юнацьких Олімпійських ігор.

У школі обладнаний спеціалізований спортивний зал з м'яким покриттям, тренажерами, затишними роздягальнями з душовими кабінками, методичним кабінетом з навчально-тренувальним матеріалом, медичний кабінет, обладнаний зал для фехтування, стрільби, занять волейболом.

Школа олімпійського резерву розташована в зручному місці, куди мають можливість дістатись діти з різних житлових районів: Перемога, Сонячний, Діївка, Тополя, район Аеропорту, Придніпровськ. У 2015 році нашій школі виповниться 75 років. За роки роботи спортивної школи, керівництво разом з тренерським складом виховало декілька поколінь чемпіонів СРСР, України та Європи, переможців та призерів різних міжнародних змагань з усіх видів спорту, десятки майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу. Діти активно беруть участь у змаганнях різного рівня.

У підготовку спортсменів вкладається чимало праці та фінансів. У реконструкцію і ремонт спортивної школи було вкладено багато коштів і сил. В останні роки були відремонтовані роздягальні, замінено вікна у спортивній залі.

У міських ЗМІ з'явилася інформація про те, що в будівлі МСДЮСШОР здаються приміщення в оренду під офіси, хочемо заявити Вам: це абсолютно не відповідає дійсності! Жодного офісу в будівлі нашої школи не було і немає! Школу, в якій виховуються понад 750 дітей віком від 4 до 20 років і має свою багату спортивну історію, досягненнями і традиціями назвати просто спортивною залою не можна!».

Нагадаємо, що голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський пообіцяв Мустафі Джемілєву повернути кримсько-татарській спільноті будівлю мечеті, яку в них забрала свого часу радянська влада.

Раніше, у 2012 рочі, за ініціативи тодішнього голови ОДА Олександра Вілкула будівлю 10 міської лікарні передали релігійній громаді УПЦ МП для відновлення там Успенського собору. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У 2012 році я вперше працювала на виборах не як журналіст ЗМІ, а як журналіст-райтер обласного виборчого штабу партії "УДАР" Віталія Кличка". Через деяких час я стала прес-секретарем ГО "Антикорупційн...
В 90-х мы ходили в городской парк пить. Там студентам было хорошо и привольно, потому что городским властям было не до парков, были в Днепропетровске для чиновников, занимавшихся первоначальным накопл...
Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...