App Store Google Play

В Кривому Розі накрили он-лайн будинок розпусти

20.06.2014 10:24
В Кривому Розі накрили он-лайн будинок розпусти

В одній з найманих квартир дівчата-моделі займалися виготовленням та розповсюдженням в режимі реального часу через всесвітню мережу Інтернет відеопродукції порнографічного характеру.

Працівники Криворізького міськуправління міліції встановили, що роботу порностудії організували та контролювали два 25-річні чоловіки, місцеві жителі, вони ж займалися виплатою зарплатні дівчатам.

Також було встановлено адміністраторів порностудії – чоловіка та жінку, які займалися пошуком та реєстрацією моделей, налаштуванням комп’ютерної техніки та програм, за допомогою яких забезпечувалася безперервна робота студії. Проведені оперативні заходи дали можливість встановити анкетні дані та нік-нейми дівчат-моделей – чотирьох жительок Криворіжжя від 23 до 31 року.

Під час санкціонованого обшуку було вилучено 14 одиниць комп’ютерної техніки, 8 веб-камер, 3 вай-фай роутери, фотоапарат, 4 електронні платіжні картки та блокноти із записами. Згідно з висновком експерта вилучена продукція носить порнографічний характер. 

Одній з моделей, яку правоохоронці застали «на гарячому» під час надання порнографічних он-лайн послуг, повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Санкція статті передбачає відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років з конфіскацією порнографічних предметів і засобів для їх виготовлення, розповсюдження і демонстрування.

Інші моделі допитані в якості свідків. На теперішній час проводяться подальші заходи по встановленню осіб, причетних до зазначеної злочинної діяльності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...