App Store Google Play

Удод не бачить російської агресії і вимагає припинити вогонь

20.06.2014 15:33
Удод не бачить російської агресії і вимагає припинити вогонь

Пленарне засідання сесії Дніпропетровської облради 20 червня відзначилось в першу чергу розглядом питань, які були віднесені до пункту «Різне», але по суті є найважливішими на сьогодні, зазначив у коментарі Дніпрограду депутат фракції ВО «Демократи» Гліб Пригунов.

 

Найбільш ганебним прикладом маніпуляцій він вважає так зване «Звернення до Президента України та світової спільноти», запропоноване Партією регіонів. За текстом звернення, яке в результаті було прийняте лише у першому читанні, хоча мова і йде про спільну для усіх українців мету – зупинення військових дій – ясно помітно лагідне схвалення російської агресії. На двох сторінках документа Російська Федерація жодного разу не названа агресором, ба більше – заклик до припинення вогню стосується всіх (Президента, європейської і світової спільноти), але не тих, хто безпосередньо розв’язав війну в Україні – Російської Федерації і її уряду.

 

«Якось у регіоналів дивно виходить – ворог вдерся на нашу територію, нав’язує нам війну, а ми закликаємо припинити військові дії власного Президента, але не агресора», - коментує проект звернення Гліб Пригунов.

 

За його словами, «Демократи» внесли пропозицію від фракції доопрацювати документ, включивши до нього ключові слова щодо фактів експорту тероризму з боку Російської Федерації. Втім, обласна рада знайшла спосіб заблокувати опрацювання поправок, призначивши до комісії комуністкіц Катерину Відякіну, яка… відмовилась працювати над зміною тексту!

 

«Чи через політичну короткозорість, чи через шкурний інтерес, але Партія регіонів спільно з комуністами Дніпропетровської обласної ради продовжують не помічати істинного агресора, тим самим висловлюючи підтримку терористам, їх закордонним координаторам ат примножуючи жахливу череду загиблих наших співвітчизників», - емоційно прокоментував поведінку регіоналів та комуністів Гліб Пригунов.

 

Також показовою назвав депутат реакцію керівництва обласної ради на обговорення пропозицій громадських організацій щодо попередньої  експертизи рішень ради. Замість власне обговорення голова облради Євген Удод пообіцяв, що загадкові «вони» обов’язково незабаром «розроблять порядок цих обговорень, їх статус та учасників». Інакше кажучи – просто загальмував процес і намагатиметься його формалізувати.

 

«Я впевнений що посилення громадського контролю – найважливіша вимога часу. Готовий максимально сприяти цим процесам!», - запевнив Дніпроград Гліб Пригунов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

Про естетичність топономіки

Все одно якось бентежить напрямок думок у деяких коментаторів: мати і сприймати у Дніпрі вулиці Робесп'єра і Гарібальді, Одоєвського і Менделєєва (не плутати з Менделом Шнеєрсоном), Марата і Вагн...